Vaata hääletusi tulemusi: Millise poe iseteenindus kassa on kõige parem?

Hääletajad
50. Sa ei tohi hääletada
  • Prisma

9 18,00%
  • Rimi

13 26,00%
  • Selver

21 42,00%
  • Coop

7 14,00%
Lehekülg 3, kokku 6 EsimeneEsimene 123456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 105

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    no ütleme siis nii, et kui teised inimesed saavad kiirelt ja mugavalt Selveris asjad aetud, siis on probleem kellelgiteisel kahe kõrva vahel, mitte süsteemis.
    #nooffence
    no ma ei tea, seda puldiga jändamist on siin teisedki välja toonud.

siiski märkimisväärne, et mu üsna lighthearted jauramise peale peab keegi tarvilikuks mu IQ-d kahtluse alla seada. see teema siin ongi enda kogemuste ja muljete vahetamiseks, definitiivsele tõele oma arust ei pretendeerinud.

see su lennukianaloogia ei päde seepärast, et lennuk polegi mõeldud igaühele juhtimiseks, aga need kassalahendused peaksid olema iseenesest mõistetavad ka tädi Maalile. rääkimata siis ~30-aastasest, lapsest saati kõiksuguste arvutite ja vidinate keskel üles kasvanud ning elukutsena veebilehti disainivast ja arendavast tegelasest.

enda kogemustest oskan järeldada vaid seda, et Selveri lahenduse puhul võib kuluda mõned korrad, et asi käppa saada. paraku pole nii palju pealehakkamist võtta kuskilt.

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Tegin täna experimenti, et palju see turva seal jälgib. Ei teagi kas teda kiita, aga pood mida iga jumala päev külastan on selline, kus turvat näed aru harva. Samas, aga tundub et seal istub mingi terasema silmaga düüd.
    Lasin taas kiiresti asjad nagu automaadivalangust korvis läbi ja ruttasin maksma... ja tuligi "Ostukontroll" ekraanile. Ja siis märkan, et turvaruumi uks avaneb ja turvasell pistis pea ukse vahelt välja umbes nagu, et mulle end näidata ja läks oma "kabinetti" tagasi ning paar sekki hiljem ekraanile ilumus kiri, et võin maksta.
    Vähemalt sain teada, et kontrollivad nad neid iseteenindusi palju hoolikamalt kui võiks arvata

Ps. Meie foorumis usun, et neid töökaid mehi jätkub ja võiks selgitust anda
    Messi...The never ending legend!

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Coop Konsumis käin ainult puldi ja oma hea mahutavusega kotiga, sest järjekord üsna tüütu asi ja see on kiireim võimalus poest minema saada.

Sama teema Selveriga, sest seal on kassatöötajate puuduse tõttu pidevalt järjekord 5+ inimest.

Rimis on paari-kolme asja puhul lebo, aga suurema koguse puhul suht tüütu ise kassapidajat mängida, eriti kui puu- ja juurvilju registreerima peab.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Algupärane

aa, mu eriline lemmik on veel Selveri raadiotest kostuv iseteeninduse reklaamhõise: "Registreerima ei pea, hakka kohe kasutama!". umbes et "Alma piim on parim, sest see on valge!".

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Siin pole iseteeninduskassade võrdluse juures ühe aspektiga arvestatud - kuna Maximas käib suurem osakaal vanureid (ja nemad selliseid imesid kardavad!) siis on need järjekorrad lühemad.

Ja lõppude lõpuks on mul sügavalt pohh, kas minut kiirem või aeglasem - mul on sisuliselt 40m kaugusel kodust Maxima ja selleks, et 2 või isegi 5 min Selveris säästa ei hakka 20+ minutit Selverisse liikuma

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

no ütleme siis nii, et kui teised inimesed saavad kiirelt ja mugavalt Selveris asjad aetud, siis on probleem kellelgiteisel kahe kõrva vahel, mitte süsteemis.
    Aga kas ikka saavad? Ma ise käin Selveris harva aga ca nädal tagasi sattusin. Vaatasin just imestusega, et kassajärjekorrad on üsna suured aga iseteeninduskassades on vaid mõni üksik inimene. Ja just mõtlesin, et ju on süsteemis mingi põhimõtteline viga kui seda võimalust eriti keegi ei kasuta.
    Ise käin igapäevaselt Rimis ja vaidleksin Tofoale natuke vastu. Ehk tervet kärutäit kraami ostes pole tõesti vahet, kas maksta iseteenindus- või tavakassas aga minul, kes ma ostan reeglina mingi 5-10 toodet, läheb iseteeninduskassas umbes minut. Seega ajaliselt ma võidan ikka kõvasti sest tavakassa järjekorras läheb keskmiselt ehk 4-5 minutit ikka.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Samas on muidugi lahe, et me sel teemal üldse jaurame. Või nagu ühes teises foorumis vaieldi lõputult, kes peab vastava pulga panema kassalindile - eelmine või järgmine klient. Sest veerand sajandit tagasi olid inimesed õnnelikud sellegi üle, kui pidid kõigest tund aega järjekorras seisma, et kilo sardelle kätte saada.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Siin pole iseteeninduskassade võrdluse juures ühe aspektiga arvestatud - kuna Maximas käib suurem osakaal vanureid (ja nemad selliseid imesid kardavad!) siis on need järjekorrad lühemad.

Ja lõppude lõpuks on mul sügavalt pohh, kas minut kiirem või aeglasem - mul on sisuliselt 40m kaugusel kodust Maxima ja selleks, et 2 või isegi 5 min Selveris säästa ei hakka 20+ minutit Selverisse liikuma
    Hah jaa mu kodu juures väikeses maximas hea käia ka, pidevalt iseteeninduskassad tühjad ja isegi õhtusel tipptunni ajal inimesed seisavad järjekorras seal tavakassade taga (2 kassat lahti) ja iseteeninduses on vaid mõni üksik. Pidevalt satun mõtlema, et on ikka inimestel aega ja tahtmist suures järjekorras passida.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hah jaa mu kodu juures väikeses maximas hea käia ka, pidevalt iseteeninduskassad tühjad ja isegi õhtusel tipptunni ajal inimesed seisavad järjekorras seal tavakassade taga (2 kassat lahti) ja iseteeninduses on vaid mõni üksik. Pidevalt satun mõtlema, et on ikka inimestel aega ja tahtmist suures järjekorras passida.
    nende jaoks ei ole probleem klienditeenindajale tere öelda.
    fänn on kuningas, mängija aga teener.

Meeskonnaliige Kasutaja billybob avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Samas on muidugi lahe, et me sel teemal üldse jaurame. Või nagu ühes teises foorumis vaieldi lõputult, kes peab vastava pulga panema kassalindile - eelmine või järgmine klient. Sest veerand sajandit tagasi olid inimesed õnnelikud sellegi üle, kui pidid kõigest tund aega järjekorras seisma, et kilo sardelle kätte saada.
    Pulga paneb eelmine otseloomulikult. Peale pulga panemist ei ole tarvis lindi lõpus edasi seista, vaid liigu samm eemale, siis saab järgmine inimene enda korvi tühjendama hakata. Mingi austus võiks teiste inimeste vastu ikka olla!

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Toetan madalapalgaliste ametikohtade säilimist ning üldjuhul iseteeninduskassasid ei kasuta. Müüjale "Tere" ning "Kena päeva" soovida pole ka probleemiks.
    Aga üldiselt on iseteendinduskassade näol tegu toreda lahendusega, et hajutada järjekordi. Expresskassad võiks ka tagasi tulla, aga oleks vist naiivne loota, et inimesed "maksa siin kui sul on alla viie asja" limiidist kinni peaks.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Expresskassad võiks ka tagasi tulla, aga oleks vist naiivne loota, et inimesed "maksa siin kui sul on alla viie asja" limiidist kinni peaks.
    Prismas on (vist valikuliselt) iseteeninduse välisseina peal, et käruga mine minema. Väga ei osata lugeda. Aga nuh, kõik ei peagi seda oskama. Pealegi, siis on võimalik mõnel tarka panna.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Minu pärast mingu oma käruga Prisma kassasse. Isegi teen seda vähest.
    Närvi ajab kui need kärudega inimesed laovad oma hunniku kola lihtsalt peale skännimist sinna pakkimisalale. Kui skännitud ja makstud, siis hakkavad alles kotti laduma. Mida perset sa neid kohe kotti ei või laduda? Idioodid!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Prisma iseteeninduskassad pole just teab mis intuitiivse liidesega. Mul võttis aega, et aru saada, kuidas seal kohe asjad pakkimisalal oma kotti laduda (alati pole ju vaja uut osta) nii, et tuluke punasesse ei läheks. Lõpuks suutsin selle nupu ikka üles leida ekraanil. Tänaseni aga ei tea, kas on võimalik ka kogunenud boonust iseteeninduskassas kasutada. Ja kui peaks unustama puuviljad õiges kohas ära kaaluda, siis vist ka jama majas?

Igapäevaselt käin Rimis ja see on väga mugav. Kaubamajas / Selveris on alati närv pisut püsti, et kas äkki unustasin midagi läbi piiksutada... Tavakassasse eksin haruharva, sest ei meeldi järjekorras seismine.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ainult autistid võivad teisiti arvata.
    Jaak Madison kasutas samasuguseid argemente eilses "Suud puhtaks".
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Miks eluline teema läbusse tõsteti?

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Kui erivaid süsteeme kasutada pidevalt siis mingil hetkel võib tekkida segadus, et mis süsteem nüüd parasjagu kasutusel antud poes on. Või kui satud üldse poodi kus puudub iseteeninduskassa siis või järjekorras ennast ära ehmatada tuletades meelde kas lasid kõik tooted läbi või mitte.

Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Arenevad asjad. Maksmine kolib mobiili selveris ja kaubamajas https://www.partnerkaart.ee/et/mtasku

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Ei tea kuidas teistes Apollo kinodes aga Pärnu Apollo kinos on ka iseteeninduskassad olemas, päris mugavaks see elu tehtud. 21. sajand on tore.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

21 sajand ostab piletid internetist ning näitab neid piletikontrollile telefonist.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud