320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iseteeninduskassad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    OT, kuid kuna siin tundub palju Selveri fänne olema, siis Minu ülalkiidetud LHV Partner deebetkaardiga makstes (mitte niisama läbi lüües, loog) saab muideks topeltboonust. See teeb otseses arvestuses siis vist 1 punkti asemel 2, kui mälu ei peta.

    Kuna olen laisk inimene, siis söön eriti õhtuti liigagi tihti poe valmistoitu ning pea igas kassas on alati korralik ikaldus sellega, et kui plastkarbi peal on kaks etiketti, siis kordamööda neid skännida ei saa ning lõpeb "Kutsun müüjat"- teatega. Selver omab kõiki selle koha pealt - tõsi. COOP-is saab ilma säästukaardita osades kassades (valgetes? või sinistes ) maksta küll, pulti ilma säästukaardita polegi proovinud kaasa haarata - olen samuti ainult tavaar käte vahel kassasse läinud.

    Tallinna Kaubamaja toidupoes viimane kord maksma hakates tuli mulle loosung "Ostukontroll", mida murdsekunditega märkas Minu läheduses olnud müüja ning teadis kohe, mis teha. Juhatas Mind sinna kõrvale "tavakassasse", vabandas, et nii juhtus ja pakkus Merci(!!) assortiišokolaade. Muidu nagu tavamakse tavakassas ikka, ainult et wtf?
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      #32
      mu kogemused on Tofoa omadele risti vastupidised.

      olen paar korda üritanud seda Selveri süsteemi kasutada. korra jäin nuputama, kuidas seda pulti oma pesast üldse kätte saada. tõmbasin Partnerkaardi kõikvõimalikest piludest läbi, lugesin juhendit, kuskil ükski tuluke roheliseks ei läinud. andsin alla.

      korra õnnestus see pult, kõntsane nagu avaliku netipunkti hiir, ikkagi kätte saada. ladusin asju korvi, kuni meenus, et kõik tuleb jooksvalt läbi piiksutada. viis minutit seisin ühe koha peal, näppisin erinevaid nuppe ja üritasin sellest 90.-ndaid meenutavast kasutajaliidesest aru saada. lõpuks nagu õnnestus. ühel hetkel tõdesin, et kolm eurot on dipikastme eest siiski liiga palju küsitud ja viisin topsi tagasi. loomulikult olin selle juba läbi piiksutanud, nii et järgmised viis minutit pusisin, et see kuidagi maha võtta. kui lõpuks kassast läbi jõudsin, oli tunne nagu vanasti pärast krokiitundi, kus tuli kahekümne minutiga modelli kümnes erinevas poosis joonistada, saateks õppejõu sõim, et sul on pliiats valesti käes.

      Rimi omast mugavamat süsteemi mu jaoks olla ei saagi. olulised eelised:
      - alati on lihtsam ja kiirem üht liigutust (läbi piiksutamist) ühe hooga järjest teha, mitte 15 erineval korral hakata pulti otsima;
      - saad uimase inimesena asju rahulikult kümme korda ümber vahetada ja tagasi viia, ei pea pidevalt meenutama, kas mingi asi juba sai läbi piiksutatud või mitte.

      "oota teenindajat" lööb päris tihti ette küll, aga rõõm sabade vältimisest ja isetegevusest kaalub selle siiski üles.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
        mu kogemused on Tofoa omadele risti vastupidised.

        olen paar korda üritanud seda Selveri süsteemi kasutada. korra jäin nuputama, kuidas seda pulti oma pesast üldse kätte saada. tõmbasin Partnerkaardi kõikvõimalikest piludest läbi, lugesin juhendit, kuskil ükski tuluke roheliseks ei läinud. andsin alla.

        korra õnnestus see pult, kõntsane nagu avaliku netipunkti hiir, ikkagi kätte saada. ladusin asju korvi, kuni meenus, et kõik tuleb jooksvalt läbi piiksutada. viis minutit seisin ühe koha peal, näppisin erinevaid nuppe ja üritasin sellest 90.-ndaid meenutavast kasutajaliidesest aru saada. lõpuks nagu õnnestus. ühel hetkel tõdesin, et kolm eurot on dipikastme eest siiski liiga palju küsitud ja viisin topsi tagasi. loomulikult olin selle juba läbi piiksutanud, nii et järgmised viis minutit pusisin, et see kuidagi maha võtta. kui lõpuks kassast läbi jõudsin, oli tunne nagu vanasti pärast krokiitundi, kus tuli kahekümne minutiga modelli kümnes erinevas poosis joonistada, saateks õppejõu sõim, et sul on pliiats valesti käes.

        .
        ma ei oska lennukit käivitada, järelikult on sitt lennuvahend

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ma ei oska lennukit käivitada, järelikult on sitt lennuvahend
          see mõte on antud kontekstis nii mööda, et ma ei isegi ei tea, kust otsast nokkima hakata.

          Kommentaar


            #35
            Selverites on tavaliselt nii kitsas, et kuhu sa selle käruga üldse trügid? korvi ja puldiga mässamine on ebamugav. Rimil üsna lollikindel süsteem ja järjekordi iseteeninduses tavaliselt pole, erinevalt tavakassadest.

            Kommentaar


              #36
              Ärge tulge ütlema, et te pole näinud amatööre, kes löövad kilekoti läbi, panevad alusele, aga järgmisena tulevad kaubad asetatakse koti kõrvale mitte selle sisse! Alles pärast maksmist laotakse asjad lõpuks kotti, aga igaühe enda vaba valik. Mõni kirub peremeest, kes üliharva poes käib, kuid neil juhtudel kärutäie korraga ostab. Ja süüdi on ju see va raibe, sest kuidas ta julges just MINU ees olla ja minu elust ühed väärtuslikumad minutid raisata. Teine klient ongi selline, kelle juurde võtab teenindaja suuna. Mitte selle pärast, et ekraanile "Kutsu teenindaja" ilmus ja puldis punane tuli põlema lõi, aga selle pärast, et SA tropp arvasid, et iseteeninduskassades pole järjekordasid ja peale poolt minutit ootamist vaatad ähvardavalt teenindaja poole ja too võtabki suuna hädasolija juurde, sest 600€ tuleb ju kuidagi välja teenida. Kolmandaks on su närveldava kuju taga üks teine sell, kelle jaoks on liig müüjale poetada tervitus ja tänusõna ning seetõttu ootabki nüüd iseteeninduses vabanevat kohta. Jama on käes siis, kui kaaluga miskit sassi läheb ja teenindaja punast tulukest märkab. Siis jätab see klient oma kauba sinna ja tõttab minema, sest kus pagan on öeldud, et ma pean teenindajale otsa vaatama, veel vähem sõna-kaks rääkima või rohkemgi. Müüja pole ju inimene ning mina olen A&O!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                see mõte on antud kontekstis nii mööda, et ma ei isegi ei tea, kust otsast nokkima hakata.
                no ütleme siis nii, et kui teised inimesed saavad kiirelt ja mugavalt Selveris asjad aetud, siis on probleem kellelgiteisel kahe kõrva vahel, mitte süsteemis.
                #nooffence

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  no ütleme siis nii, et kui teised inimesed saavad kiirelt ja mugavalt Selveris asjad aetud, siis on probleem kellelgiteisel kahe kõrva vahel, mitte süsteemis.
                  #nooffence
                  no ma ei tea, seda puldiga jändamist on siin teisedki välja toonud.

                  siiski märkimisväärne, et mu üsna lighthearted jauramise peale peab keegi tarvilikuks mu IQ-d kahtluse alla seada. see teema siin ongi enda kogemuste ja muljete vahetamiseks, definitiivsele tõele oma arust ei pretendeerinud.

                  see su lennukianaloogia ei päde seepärast, et lennuk polegi mõeldud igaühele juhtimiseks, aga need kassalahendused peaksid olema iseenesest mõistetavad ka tädi Maalile. rääkimata siis ~30-aastasest, lapsest saati kõiksuguste arvutite ja vidinate keskel üles kasvanud ning elukutsena veebilehti disainivast ja arendavast tegelasest.

                  enda kogemustest oskan järeldada vaid seda, et Selveri lahenduse puhul võib kuluda mõned korrad, et asi käppa saada. paraku pole nii palju pealehakkamist võtta kuskilt.

                  Kommentaar


                    #39
                    Tegin täna experimenti, et palju see turva seal jälgib. Ei teagi kas teda kiita, aga pood mida iga jumala päev külastan on selline, kus turvat näed aru harva. Samas, aga tundub et seal istub mingi terasema silmaga düüd.
                    Lasin taas kiiresti asjad nagu automaadivalangust korvis läbi ja ruttasin maksma... ja tuligi "Ostukontroll" ekraanile. Ja siis märkan, et turvaruumi uks avaneb ja turvasell pistis pea ukse vahelt välja umbes nagu, et mulle end näidata ja läks oma "kabinetti" tagasi ning paar sekki hiljem ekraanile ilumus kiri, et võin maksta.
                    Vähemalt sain teada, et kontrollivad nad neid iseteenindusi palju hoolikamalt kui võiks arvata

                    Ps. Meie foorumis usun, et neid töökaid mehi jätkub ja võiks selgitust anda
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      #40
                      Coop Konsumis käin ainult puldi ja oma hea mahutavusega kotiga, sest järjekord üsna tüütu asi ja see on kiireim võimalus poest minema saada.

                      Sama teema Selveriga, sest seal on kassatöötajate puuduse tõttu pidevalt järjekord 5+ inimest.

                      Rimis on paari-kolme asja puhul lebo, aga suurema koguse puhul suht tüütu ise kassapidajat mängida, eriti kui puu- ja juurvilju registreerima peab.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        #41
                        aa, mu eriline lemmik on veel Selveri raadiotest kostuv iseteeninduse reklaamhõise: "Registreerima ei pea, hakka kohe kasutama!". umbes et "Alma piim on parim, sest see on valge!".

                        Kommentaar


                          #42
                          Siin pole iseteeninduskassade võrdluse juures ühe aspektiga arvestatud - kuna Maximas käib suurem osakaal vanureid (ja nemad selliseid imesid kardavad!) siis on need järjekorrad lühemad.

                          Ja lõppude lõpuks on mul sügavalt pohh, kas minut kiirem või aeglasem - mul on sisuliselt 40m kaugusel kodust Maxima ja selleks, et 2 või isegi 5 min Selveris säästa ei hakka 20+ minutit Selverisse liikuma

                          Kommentaar


                            #43
                            no ütleme siis nii, et kui teised inimesed saavad kiirelt ja mugavalt Selveris asjad aetud, siis on probleem kellelgiteisel kahe kõrva vahel, mitte süsteemis.
                            Aga kas ikka saavad? Ma ise käin Selveris harva aga ca nädal tagasi sattusin. Vaatasin just imestusega, et kassajärjekorrad on üsna suured aga iseteeninduskassades on vaid mõni üksik inimene. Ja just mõtlesin, et ju on süsteemis mingi põhimõtteline viga kui seda võimalust eriti keegi ei kasuta.
                            Ise käin igapäevaselt Rimis ja vaidleksin Tofoale natuke vastu. Ehk tervet kärutäit kraami ostes pole tõesti vahet, kas maksta iseteenindus- või tavakassas aga minul, kes ma ostan reeglina mingi 5-10 toodet, läheb iseteeninduskassas umbes minut. Seega ajaliselt ma võidan ikka kõvasti sest tavakassa järjekorras läheb keskmiselt ehk 4-5 minutit ikka.

                            Kommentaar


                              #44
                              Samas on muidugi lahe, et me sel teemal üldse jaurame. Või nagu ühes teises foorumis vaieldi lõputult, kes peab vastava pulga panema kassalindile - eelmine või järgmine klient. Sest veerand sajandit tagasi olid inimesed õnnelikud sellegi üle, kui pidid kõigest tund aega järjekorras seisma, et kilo sardelle kätte saada.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Siin pole iseteeninduskassade võrdluse juures ühe aspektiga arvestatud - kuna Maximas käib suurem osakaal vanureid (ja nemad selliseid imesid kardavad!) siis on need järjekorrad lühemad.

                                Ja lõppude lõpuks on mul sügavalt pohh, kas minut kiirem või aeglasem - mul on sisuliselt 40m kaugusel kodust Maxima ja selleks, et 2 või isegi 5 min Selveris säästa ei hakka 20+ minutit Selverisse liikuma
                                Hah jaa mu kodu juures väikeses maximas hea käia ka, pidevalt iseteeninduskassad tühjad ja isegi õhtusel tipptunni ajal inimesed seisavad järjekorras seal tavakassade taga (2 kassat lahti) ja iseteeninduses on vaid mõni üksik. Pidevalt satun mõtlema, et on ikka inimestel aega ja tahtmist suures järjekorras passida.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X