Vaata hääletusi tulemusi: Millise poe iseteenindus kassa on kõige parem?

Hääletajad
50. Sa ei tohi hääletada
  • Prisma

9 18,00%
  • Rimi

13 26,00%
  • Selver

21 42,00%
  • Coop

7 14,00%
Lehekülg 5, kokku 6 EsimeneEsimene 123456 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 105
    Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Aga sul kulub see aeg enne mööda Selverit piiksutades ju?
    Ei kulu ju, sa piiksutad jooksvalt asju. Selveri süsteem on ikkagi üle prahi, olgem ausad.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ei kulu ju, sa piiksutad jooksvalt asju. Selveri süsteem on ikkagi üle prahi, olgem ausad.
    Ouou, rahu rahu... Lõpuks on ju harjumustes kinni suht, ei?

Kui ma suvel 2 jäätist ja pool kilo õunu ostan, siis mul läheb oluliselt vähem aega, kui ma võtan need kätte, lähen rimi kassa juurde, löön oma kliendikaardi läbi, piiksutan jäätised, asetan õunad kaalule, kaalun nad ära ja maksan ära, kui ma peaks minema partnerkaardiga, sebima endale see pult, mis mul käes ka ruumi võtab.

Üle 10 asja pole mul poodi enam asja. Jah, kahjuks ainult Tallinnas. Mida suuremaks korv läheb, seda mugavam on ilmselt Selveri süsteem, aga selle üle ei ole mõtet suurt diskuteerida.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Küllap vist.

Tegelikult ootan juba, kuna see e-värk Tartusse jõuab. Siis ei satuks vist üldse poodi enam.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Kui ma suvel 2 jäätist ja pool kilo õunu ostan, siis mul läheb oluliselt vähem aega, kui ma võtan need kätte, lähen rimi kassa juurde, löön oma kliendikaardi läbi, piiksutan jäätised, asetan õunad kaalule, kaalun nad ära ja maksan ära, kui ma peaks minema partnerkaardiga, sebima endale see pult, mis mul käes ka ruumi võtab.

Üle 10 asja pole mul poodi enam asja. Jah, kahjuks ainult Tallinnas. Mida suuremaks korv läheb, seda mugavam on ilmselt Selveri süsteem, aga selle üle ei ole mõtet suurt diskuteerida.
    Ühed räägivad puldist millega sa jooksvalt asju sisse lased ja sina räägid ikka kassas piiksutamisest. Selveri/Kaubamaja puldisüsteem FTW, rimi, prisma, maksima kassasüsteen mitte.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

see värk on siin 0.8 promilli kaugusel sellest, et hakata aega mõõtma, kes siis ikkagi poes vähem aega kulutab.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Eeldusel et sa oma kaupa ei taha kotti panna ja seda on nii vähe, et korvi ka ei ole vaja, siis on asi kindlasti võrdsem.

Ühel juhul kulutad aega puldi võtmisele ja tagastamisele (kokku 5sec eeldusel et järjekorda pole). Teisel juhul kultad sellele, et kaup eraldi veel kaalule tõsta. Jah sisuliselt vahet ei ole.

Kui nüüd on kaupa niipalju et kätte ei võta siis tuleb Selveri kasuks vahe sisse. Lisaks nagu selgitasin (Prisma väitel), siis tekivad kassadesse järjekorrad, kuna seal veedetakse kauem aega. Pudelikael, mida Selkus/Coopis ei ole. Lisaks siis potensiaalne kaupa ümberladumine.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Ühed räägivad puldist millega sa jooksvalt asju sisse lased ja sina räägid ikka kassas piiksutamisest. Selveri/Kaubamaja puldisüsteem FTW, rimi, prisma, maksima kassasüsteen mitte.
    Jällegi, eeldusel, et ma ostan mõned asjad, siis põhi ajakulu on ju maksmine, mitte piiksutamine.

Jah, kui on mingi 4 kotti tavaari, siis jah tundub Selver mõistlikum. Samas ma mõnikord näen poodi sattudes, kuidas (Tallinnas!) mingid vennad ostavad täiskorvi asju, emad väikeste lastega näiteks. Kui daun ajakulu see on?
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Instagram

telekavaataja.blogabet.com

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Jällegi, eeldusel, et ma ostan mõned asjad, siis põhi ajakulu on ju maksmine, mitte piiksutamine.
    põhi ajakulu on ootamine. Muu on kosmeetika paari asja ostmisel.

Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    põhi ajakulu on ootamine. Muu on kosmeetika paari asja ostmisel.
    Ok. Arusaadav. Mul pole olnud neid hetki. Reaalselt, kui millegi kasutamine sobib ja see säästab aega, siis tuleb seda teha. Chill.

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Usun, et selle teema lahenduseks peaks tegema testi erinevates poodides erinevatel aegadel (tipptund vs 21.00) erinevate ostukorvidega.
    Ja tulemuseks siis tabel: 1-5 eset, tipptund - mine maxima tavakassasse, 4 kotitäit tavaari, õhtu - mine selverisse ja kasuta pulti.

Siin ajakirjanikke küllaga, kõlab nagu Õhtulehe teema?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Haha, hea teema.

Aga oleme nüüd ja ausad ja vaatame kõik peeglisse - me oleme niivõrd mõttetud ja tühised inimesed, et mingi 3 min ajavõitu ei muuda meie elus midagi paremaks ega halvemaks Aega annab vajadusel sajast muust kohast juurde näpistada.

Aga mugavuse mõttes on need süsteemid küll head kus ise puldiga teed piiks-piiks ja viskad kotti ära. Coopil on küll hea süsteem.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

loll küsimus vahele, et kas Coopi cashback töötab ainult Coopi pangakaartidega? läänes on see teenus üsna levinud ja töötab kõigi kaartidega.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Usun, et selle teema lahenduseks peaks tegema testi erinevates poodides erinevatel aegadel (tipptund vs 21.00) erinevate ostukorvidega.
    Ja tulemuseks siis tabel: 1-5 eset, tipptund - mine maxima tavakassasse, 4 kotitäit tavaari, õhtu - mine selverisse ja kasuta pulti.

Siin ajakirjanikke küllaga, kõlab nagu Õhtulehe teema?
    Hah jep Mõnu võiks ära teha seda küll. Tal paistab seda aega kõige rohkem olema. Testi ära
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma siis kiidan väiksemate kohtade iseteenindust: R-kiosk ja Circle K. Sel ajal, kui aeglased inimesed valivad oma pika saia vahele majoneesi, saan ma oma kilesse pakitud ostu ära skännida ja jalga lasta. 30 sekundit on ka väärtuslik aeg, kui bussi väljumiseni on 2 minutit ja see MNa 3-minuti teooria ei päde. Elust enesest, eileõhtuse tipptunni ajal Tlnas.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

LORD Kasutaja RR9 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas El President Vaata postitust
    loll küsimus vahele, et kas Coopi cashback töötab ainult Coopi pangakaartidega? läänes on see teenus üsna levinud ja töötab kõigi kaartidega.
    Swediga samuti töötab
    FC Bayern München!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RR9 Vaata postitust
    Swediga samuti töötab
    jääb vaid loota, et ka teistel kettidel tuleb analoogne cashbacki süsteem

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Nüüd on süümepiinad. Võtsin 4 tomatit Selverist ja pult ei töödanud sel hetkel( ausalt ka) ja mõtlesin et piiksutan hiljem läbi. Sinna ta muidugi jäigi ja olen tekitanud 1.11 eurose kahjumi Selverile. Süümepiinad ilmselt viivad mind tagasi ja oma patu tunnistan ülesse.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Nüüd on süümepiinad. Võtsin 4 tomatit Selverist ja pult ei töödanud sel hetkel( ausalt ka) ja mõtlesin et piiksutan hiljem läbi. Sinna ta muidugi jäigi ja olen tekitanud 1.11 eurose kahjumi Selverile. Süümepiinad ilmselt viivad mind tagasi ja oma patu tunnistan ülesse.
    Oleks siis võinud ju kõige kallima konni võtta...

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kalp Vaata postitust
    Oleks siis võinud ju kõige kallima konni võtta...
    Ja siis läheksid tagasi?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ja siis läheksid tagasi?
    Lõõbin niisama.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid