320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Solvujate Vabariik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    peaks vist siin teemas ka eestlased ja venelased ära mainima.
    Mul sõbral ema venelane ja isa eestlane ja vaesekene seisab siiamaani seal peatuses ja otsib kohta kuhu seista.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mul sõbral ema venelane ja isa eestlane ja vaesekene seisab siiamaani seal peatuses ja otsib kohta kuhu seista.
      saab ju pisut kaugemale minna

      Kommentaar


        Kes küll jõuab viimasel ajal kõike kokku lugeda, aga korraga on suutnud solvumist tekitada soundcloud räpp. "Kolmeraudses", kus üheks külaliseks oli ka Varro, kõlas üks lauluke:



        "parem negatiivne iive, kui Varrol lapsi seitse"
        Varro vaevus avalikult solvuda ülejärgmise päeva hommikul, juutuubiski ilmus siis mõni vihasem kommentaar. Nüüd on veel EPLi kaudu arvamust avaldatud

        Kommentaar


          Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
          Kes küll jõuab viimasel ajal kõike kokku lugeda, aga korraga on suutnud solvumist tekitada soundcloud räpp. "Kolmeraudses", kus üheks külaliseks oli ka Varro, kõlas üks lauluke:





          Varro vaevus avalikult solvuda ülejärgmise päeva hommikul, juutuubiski ilmus siis mõni vihasem kommentaar. Nüüd on veel EPLi kaudu arvamust avaldatud
          See on mingi imelik tädi ju. Kunagi kogemata Reformierakonna liikmeks sattunud, nüüd juba lühikese aja jooksul kolmanda kummalise arvamusartikli avaldanud. Eelmised 2 vist rääkisid sellest, kuidas venekeelne haridus Eestis ikka jääma peaks ning kuidas ta tahtis eakate sugulaste eest e-valida ja on ülikindel, et see on levinud praktika. Viimasel pandi veel uhkelt pealkirjaks midagi stiilis "Reformierakonna liige: Olen mõelnud e-valimistega manipuleerimisele". Tädi FB vaadates on seal vähemalt üks Savisaart ülistav postitus ka. Üldse ei imestaks kui oleks kellegi poolt kinni makstud vms.

          Kommentaar


            12 aastat tagasi rääkis Mari-Vivian Laht saates "Mamma Mia", et on üks neist, kes plaanib oma seksuaalelu alustamisega oodata abiellumiseni. 2. jaanuaril on tema ja Priidu Ellami pulmapäev ning siiani on naine oma lubadust pidanud.

            Kommentaar


              Mille peale sa solvusidki täpselt?

              Kommentaar


                Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                Kes küll jõuab viimasel ajal kõike kokku lugeda, aga korraga on suutnud solvumist tekitada soundcloud räpp. "Kolmeraudses", kus üheks külaliseks oli ka Varro, kõlas üks lauluke:





                Varro vaevus avalikult solvuda ülejärgmise päeva hommikul, juutuubiski ilmus siis mõni vihasem kommentaar. Nüüd on veel EPLi kaudu arvamust avaldatud
                See on ülilahe laul! Hea, et see skandaali põhjustas, sest muidu ei teakski.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Mille peale sa solvusidki täpselt?
                  ei, ma ei solvunud. LaRabla tõi välja, et imelik tädi on see ning ma lisasin siia siis viite ka, et miks imelik!

                  Kommentaar


                    Üks omapärane solvujate liik iga nelja aasta tagant, laulu- ja tantsupeole mittepääsenud.

                    Kommentaar

                    Working...
                    X