320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Solvujate Vabariik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Ma vaatasin ainult laulude nimesid, mida esitatakse. Saadet varem vaadanud ei olnud. Selle pealt panin sümboolsed 20€ Uudole. Ei le midagi teha, kui üks esitab ülituntud laule, teise laulud on meh, siis ei tulegi teist tulemust.

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas eika Vaata postitust

      Ja kui jutuks tuleb eurolaul, siis ilmub godzilla pmst.

      Kommentaar


        #93
        Soovitan teil lugeda Delfi kommentaariumit.



        Saarlasena, palju õnne Uudole! Vaatasin ainult finaali, selle põhjal parim ei võitnud. Sissyle tuult tiibadesse, sealt võib midagi head tulema hakata. Hoidku ainult kaarega eemale Lõhmus & Co's.

        Teise duelli võitsid Elina ja Jüri. Ott ja Liis olid kohutavad. Mis on juhtunud selle "Kuula" Otiga? Sellise imala sita peale oma häält raisata on patt. Ehk peakski kirikulaulikuks hakkama, sest popp ei sobi kuidagi talle. Getter? Lugu oli ju kuulatav, välimus ju ka täitsa nitsevoo, aga kui suu lahti teeb ja rääkima hakkab on endiselt see nunnu 13 aaastane, kes saadet ei võitnud.

        Produktsiooni poole pealt. Istekohad lava ümber jätsid odava mulje. Ei tekitanud sellist "suurejoonelise" kontserdi tunnet. Lava ümber oleks võinud seisukohad olla.

        Lõpetuseks - keda kotib? Homme keegi enam ei mäleta.

        Kommentaar


          #94
          Selliste asjade puhul ütlen ikka, et kuulge, Eesti rahva lemmikansambel on Patune Pool. Mida te ootate?
          Aga isiklikult on täitsa suva, härra Sepp paistab tore lauluoskusega noormees ja Sassy on olenemata kaotusest nagunii suure tulevikuga muusik.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Selliste asjade puhul ütlen ikka, et kuulge, Eesti rahva lemmikansambel on Patune Pool. Mida te ootate?
            Aga isiklikult on täitsa suva, härra Sepp paistab tore lauluoskusega noormees ja Sassy on olenemata kaotusest nagunii suure tulevikuga muusik.
            Reaalselt keegi vaatab seda saadet? Elab kaasa? Vau.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              #96
              Igasuguseid perverte on olemas.
              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Reaalselt keegi vaatab seda saadet? Elab kaasa? Vau.

              Kommentaar


                #97
                A kui siin solvumistest rääkida. MISMÕTTES Dave Benton siiamaani Eesti keeles ei räägi?!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  A kui siin solvumistest rääkida. MISMÕTTES Dave Benton siiamaani Eesti keeles ei räägi?!
                  Õõnespuit!

                  Kommentaar


                    #99
                    Mulle õudsalt meeldivad need tegelased
                    - Eurovisiooni ma küll ei vaata, täielik homode üritus
                    - Superstaari saade on nii mõttetu, kes seda jama ikka vahib, ainult pubekad
                    - Eestis on elu nii perses, kõiges on süüdi valitsus
                    - Aivar Pohlak on meie jalgpalli valudes alati süüdi
                    - Real Madrid võidab ainult läbi kohtuniku pasa.
                    - iga allahi usku on terrorist

                    ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Mulle õudsalt meeldivad need tegelased
                      - Eurovisiooni ma küll ei vaata, täielik homode üritus
                      - Superstaari saade on nii mõttetu, kes seda jama ikka vahib, ainult pubekad
                      - Eestis on elu nii perses, kõiges on süüdi valitsus
                      - Aivar Pohlak on meie jalgpalli valudes alati süüdi
                      - Real Madrid võidab ainult läbi kohtuniku pasa.
                      - iga allahi usku on terrorist

                      ..
                      ma ei tea, millest sa räägid, aga ega rohkem üldistust ühte posti ei saa panna. Lisada võiks, et kõik Madridi fännid on...
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                        Reaalselt keegi vaatab seda saadet? Elab kaasa? Vau.
                        Ära küsi minu käest. Ei vaata aga olen kursis on selle asja nimi
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Ära küsi minu käest. Ei vaata aga olen kursis on selle asja nimi
                          Lihtsaim oli viimasele postile vastata, aga jah, ma siiralt imestan, sest tegu on ju konservformaadiga ja mõjub nagu metsik roos vol 8. Mõtlesin, et need ajad on telemaastikul ümber,, et seda viitsiks keegi vaadata. eurovisioonist ma saan isegi aru, aga sstarist pärast kolme-nelja hooaega mitte.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Mulle õudsalt meeldivad need tegelased
                            - Eurovisiooni ma küll ei vaata, täielik homode üritus
                            - Superstaari saade on nii mõttetu, kes seda jama ikka vahib, ainult pubekad
                            - Eestis on elu nii perses, kõiges on süüdi valitsus
                            - Aivar Pohlak on meie jalgpalli valudes alati süüdi
                            - Real Madrid võidab ainult läbi kohtuniku pasa.
                            - iga allahi usku on terrorist

                            ..
                            See on küll nüüd veidi utreeritud. Ma ka ei vaata esimest kahte show'd, kuna mul on lihtsalt parematki teha või kasvõi vaadata. Ja lisaks kuulan ma veidi teistsugust muusikat.

                            Kommentaar


                              Te alahindate inimeste hulka, kes iga õhtu teleka ees istuvad ja vaatavad suvaliselt seda mis parasjagu tuleb.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Eks see sõnastus oli seal vale. Pigem on naljakad need inimesed.

                                "Eurovisioon on ilgelt mõttetu üritus. Ainult homod on ja sitt muusika. Olen väga närvis. Iial enam ei vaata."
                                (läheb aasta mööda, inimene vaatab eurovisiooni)
                                "Eurovisioon on ilgelt mõttetu üritus. Ainult homod on ja sitt muusika. Olen väga närvis. Iial enam ei vaata."
                                (ja korda niimoodi kuni elu lõpuni)

                                ja

                                "Superstaari saade on ilge pask. Sealt pole ühtegi normaalset lauljat ja pubekate pärast võidab vale laulja. Olen väga närvis. Iial enam ei vaata"
                                (läheb paar aastat mööda, tuleb uus hooaeg, inimene vaatab uuesti Superstaarisaadet)
                                "Superstaari saade on ilge pask. Sealt pole ühtegi normaalset lauljat ja pubekate pärast võidab vale laulja. Olen väga närvis. Iial enam ei vaata"
                                (ja korda niimoodi kuni elu lõpuni)

                                ja

                                "Eestis on elu ilgelt pask, valitsus on kõiges süüdi. Olen väga närvis ja võiks ometi uus valitsus tulla"
                                (on valimised ja tuleb uus valitsus)
                                "Eestis on elu ilgelt pask, valitsus on kõiges süüdi. Olen väga närvis ja võiks ometi uus valitsus tulla"
                                (ja korda niimoodi kuni elu lõpuni)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X