Lehekülg 13, kokku 16 EsimeneEsimene ... 3910111213141516 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 308

Teema: Eesti Meedia

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Härra Kaljuveer käis kolmanda poolaja saates külas ja teatas, et oktoobrist alates peaks ka Seria A vooru kokkuvõtted Kanal 12 ekraanile tulema ning lisaks on õigus näidata igast voorust kahte mängu ning tippmängude ala Juventus - Roma , Inter - Ac Milan jne plaanitakse seda kasutada.
    Inter vs. Milan ei ole suurmäng. Õnneks Setanta praeguse seisuga päästab välja.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Inter vs. Milan ei ole suurmäng.
    probleem on vist ikka see, et sealsetel kommentaatoritel algab 2100 tuduaeg. mis toimub, peatoimetaja, Marko Kaljuveer?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Mul pole küll kõrvu jäänud, kes Kanal 12 peal NBA-d kommenteerivad, aga mulle igatahes väga meeldib. Kohe näha, et tüübid teavad, millest räägivad ja suudavad ka minusuguse NBA võhiku asjadega kurssi viia

Eesti koondislane Kasutaja Drogba avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Mul pole küll kõrvu jäänud, kes Kanal 12 peal NBA-d kommenteerivad, aga mulle igatahes väga meeldib. Kohe näha, et tüübid teavad, millest räägivad ja suudavad ka minusuguse NBA võhiku asjadega kurssi viia
    Nbad kommenteerivad facebooki korvpalli grupi looja Andri Kiige ning ajakirjanik Otto Oliver Olgo.
    Viimati muudetud Drogba poolt : 03.12.18 at 14:46 Põhjus: täpsustus

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Nbad kommenteerivad facebooki korvpalli grupi looja Andri Kiige ning ajakirjanik Otto Oliver Olgo.
    PR-töötaja
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kas erapooletus ei kehti kui Cagliari mängib? Kuidagi viisakamat neutraalsust võiks isegi siis olla kui Klavan seal mängib. Aga võib-olla ma olen valesti aru saanud kommenteerimise alustaladest.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

See mingi vaid eestlaste komme nuriseda kommentaatorite peale, kui nad näitavad üles poolehoidu eestlasele või eesti klubile? Üks sõber nuriseb ka koguaeg, et Kanal12s nii võrgus, kui kossus näidatakse oma poolehoidu eesti klubile......minu jaoks on see nagu täiesti loogiline, kui kuskil oma mängib, siis ikka omade poolt....Kuna me oleme nii väikesed, siis minu arust igati loogiline ka, kui oldakse omade poolt.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    See mingi vaid eestlaste komme nuriseda kommentaatorite peale, kui nad näitavad üles poolehoidu eestlasele või eesti klubile? Üks sõber nuriseb ka koguaeg, et Kanal12s nii võrgus, kui kossus näidatakse oma poolehoidu eesti klubile......minu jaoks on see nagu täiesti loogiline, kui kuskil oma mängib, siis ikka omade poolt....Kuna me oleme nii väikesed, siis minu arust igati loogiline ka, kui oldakse omade poolt.
    See oleks loogiline kui sa sööd kodus pizzat ja kommenteerid oma sõpradega ja saad ilge boneri eestlase tiimi mängimisest ja sõimad oma sõpra, et ou, miks sa eestlase poolt pole. Antud hetkel ei ole sinu välja toodud loogikal mingit pistmist. Ja see jutt, oleme väiksed ja siis ilgelt peabki olema omade poolt muidugi juba folkloorilise tähendusega, lubage naerda.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma ei tea. See on ikka suht elementaarne, et kui ainus põhjus, miks mängu näidatakse, on Klavan, siis ka kommentaator on tema pool. Sest muidu võib minna sellisesse stiili, et "nahh, see Kuuse-Lemps Smiguni ja Veerpalu võitude peale rõõmustab, raisk!".

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma ei tea. See on ikka suht elementaarne, et kui ainus põhjus, miks mängu näidatakse, on Klavan, siis ka kommentaator on tema pool. Sest muidu võib minna sellisesse stiili, et "nahh, see Kuuse-Lemps Smiguni ja Veerpalu võitude peale rõõmustab, raisk!".
    Siis järgmise mängu reklaam võikski olla järgmine" Lazio - Klavan" kommenteerib Dzintar Klavan.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    See ju puhas rassism, kui oled kellegi poolt/vastu lihtsalt tema päritolu pärast. Me siiski elame aastas 2018, kallis Priidik.

#SayNoToRacism

Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kas erapooletus ei kehti kui Cagliari mängib? Kuidagi viisakamat neutraalsust võiks isegi siis olla kui Klavan seal mängib. Aga võib-olla ma olen valesti aru saanud kommenteerimise alustaladest.
    Sul vist hakkab elamiseks aina vähem põhjuseid jääma.
    Noormees! Spetsialistid aitavad teid.
    Teen tapeeti.
    Kui hunt su sõpra tagumikust närib. Ei pruugi ta tegelikult teie kummagi vaenlane olla.
    Lihtsalt tal on vaja seda teha.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Jah, sa oled valesti aru saanud.

Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Sul vist hakkab elamiseks aina vähem põhjuseid jääma.
    Noormees! Spetsialistid aitavad teid.
    Old fart, enne kui tuled foorumisse, ole nii nunnu ja kontrolli oma vererõhku.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Sest muidu võib minna sellisesse stiili, et "nahh, see Kuuse-Lemps Smiguni ja Veerpalu võitude peale rõõmustab, raisk!".
    Olen lugenud Tartu Ülikoolis edukalt kaitstud magistritööd teemal spordikommentaar Eestis, kus autor jõuab lõpuks ikka järeldusele, et põhjendus, nagu Eesti kommentaator võiks omadele rohkem kaasa elada, on pseudoteaduslik subjektiivsus ja väärtusprintsiipide hülgamine või midagi sellist. Hoolimata sellest, et Tiislerid Kuused ja Kruusid ja Rebased, keda ta seal intervjueeris, rääkisid kõik, et kamoon see on ju loomulik et ma olen Eesti või siis Eesti sportlase poolt. Okei üle võlli ei saa panna ja mingi objektiivsus peab säilima, mitte nagu ühe endise koondislase vahepeal teles viljeletud "pane kossi talle" vms tasemel jutt, aga ma ausalt öeldes pole ka naljalt kuulnud päris sellist kunagi, et haibime nüüd ainult omasid ja teised teeme maha. Aga jah pmst saab tõesti ka niimoodi teooria pealt näpp püsti tarka juttu ajada nagu see näide mis sa välja tõid. Eks muidugi arvamusi on alati erinevaid, mõni lihtsalt lollim kui teine.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Olen lugenud Tartu Ülikoolis edukalt kaitstud magistritööd teemal spordikommentaar Eestis, kus autor jõuab lõpuks ikka järeldusele, et põhjendus, nagu Eesti kommentaator võiks omadele rohkem kaasa elada, on pseudoteaduslik subjektiivsus ja väärtusprintsiipide hülgamine või midagi sellist. Hoolimata sellest, et Tiislerid Kuused ja Kruusid ja Rebased, keda ta seal intervjueeris, rääkisid kõik, et kamoon see on ju loomulik et ma olen Eesti või siis Eesti sportlase poolt. Okei üle võlli ei saa panna ja mingi objektiivsus peab säilima, mitte nagu ühe endise koondislase vahepeal teles viljeletud "pane kossi talle" vms tasemel jutt, aga ma ausalt öeldes pole ka naljalt kuulnud päris sellist kunagi, et haibime nüüd ainult omasid ja teised teeme maha. Aga jah pmst saab tõesti ka niimoodi teooria pealt näpp püsti tarka juttu ajada nagu see näide mis sa välja tõid. Eks muidugi arvamusi on alati erinevaid, mõni lihtsalt lollim kui teine.
    Kas see oli see töö, kus leiti, et ma domineerin sinu üle? See tüüp tahtis kunagi tööd ja ma ütlesin siis antud osakonna juhile, et saada pikalt. Saadetigi.

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Täiesti ulme vend oled. Lase püksi.

Eesti koondislane Kasutaja Tauri.T avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Sarap on isegi ülekannete ajal korduvalt maininud, et tema vaatab olukordi sini-punaste prillidega. Kui nüüd tuleksid lisaks ülekanded Juventus - Roma, Inter - Napoli jms mängudest, siis seal poolt valima hakata oleks imelik.

Mis seis üldse tippmängude näitamisega on? On lootust?

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Olen lugenud Tartu Ülikoolis edukalt kaitstud magistritööd teemal spordikommentaar Eestis, kus autor jõuab lõpuks ikka järeldusele, et põhjendus, nagu Eesti kommentaator võiks omadele rohkem kaasa elada, on pseudoteaduslik subjektiivsus ja väärtusprintsiipide hülgamine või midagi sellist.
    kas see?

Põhjendus, et Eesti
    reportaažis võib reporter kaasa elada oma sportlasele, kuna Eesti rahvaarv on väike või Eesti
    puhul on tugevam kogukonnatunne, tugevam „omade“ tunne, on minu hinnangul
    pseudoteaduslik.
    KRAMER: You know Frank, you could take a break
    FRANK: No breaks. I feel reborn, I'm like a Phoenix rising from Arizona!
    (Seinfeld, The Fatigues)

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    Seesama jah. Noh hinnata võib ikka, aga kui küsitletud räägivad sulle ühte juttu ja ise paned suht argumenteerimata, et ei ma arvan ikka teisiti, võrreldes seejuures pmst hui s paltsem ehk Eesti ja USA kommentaatoreid üksühele, siis tulevadki sellised suhteliselt huvitavad järeldused. Ma muidugi olen ka antud inimesega tööintervjuul teine teisel pool lauda istunud, tõsi tollal äraütlemise põhjuseks polnud siiski selles magistritöös tehtud järeldused, vaid asjaolu, et ta kandideeris spordiajakirjaniku ametisse selle väikese klausliga, et nädalavahetused võiksid vabad olla tal. A noh vähemalt selle pani paika, et Dannar on suht dominatrix tõesti.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud