Lehekülg 14, kokku 16 EsimeneEsimene ... 410111213141516 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 311

Teema: Eesti Meedia

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Sarap on isegi ülekannete ajal korduvalt maininud, et tema vaatab olukordi sini-punaste prillidega. Kui nüüd tuleksid lisaks ülekanded Juventus - Roma, Inter - Napoli jms mängudest, siis seal poolt valima hakata oleks imelik.

Mis seis üldse tippmängude näitamisega on? On lootust?
    Mis seal imelikku? Saan õigesti aru, et Cagliari mängude ajal ei tohi kommentaator näidata poolehoidu ja sümpaatiat oma mängumehe vastu, sest terve Eesti peale leidub kümmekond radikaalset Juve või Roma fänni, kellele see ei meeldiks, kui Klavani sats nende lemmikklubi vastu mängib?

Eesti koondislane Kasutaja Tauri.T avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Mis seal imelikku? Saan õigesti aru, et Cagliari mängude ajal ei tohi kommentaator näidata poolehoidu ja sümpaatiat oma mängumehe vastu, sest terve Eesti peale leidub kümmekond radikaalset Juve või Roma fänni, kellele see ei meeldiks, kui Klavani sats nende lemmikklubi vastu mängib?
    Ei, kindlasti sa ei saanud aru, mis ma mõtlesin. Kui peaks kunagi tulema kavasse tippmängud, Juve - Roma ja Inter - Napoli, siis nendes mängudes poole valimine ei ole ok. Mu postituse põhieesmärk oli ikka uurida, kas on laual olnud ka reaalne variant/mõte suuri mänge näidata, kuna Kaljuveeri sõnul on õigus selleks olemas.

Juve - Cagliari mängul oli mäletamist mööda samuti kergelt Cagliarit pooldav kommentaar. Olgugi, et üks kommentaator on Juve toetaja. Ja see ongi ok.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Midagi kindlat pole, aga võimalik, et uuel aastal ehk näeb mõnda Juve mängu ka.

Aaa. Ma olen ja neid mänge kuulanud ja ma tean, et üks kommentaator ei salli Interit aga rõõmustas nende värava ajal küll ja veel. Isegi kui see löödi Cagliarile, mis on ju teadupärast uus Eesti rahvusklubi Itaalias.

Aga õnneks vist ainult sambazed pahandavad, kui kerge poolehoid nõrgematele või omadele kostub. Eks jätkame samamoodi ja paremini.

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vincent Vaata postitust
    A noh vähemalt selle pani paika, et Dannar on suht dominatrix tõesti.
    ah, ole nüüd...

Asjahuviline Kasutaja metssiga avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2006

Algupärane

mu arust klavani mängude ajal pole sugugi probleem ju, kui on kommentaator meie mehe satsi poolt. eriti arvestades,et on kanal, kus üks kommentaator on kogu aeg selgelt bayerni poolt, ka siis kui ekraanil mängivad näiteks chelsea ja manu....

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Kui Liverpool mängis Augsburgiga € liigas, siis mind häiris kommentaatorite pidev hala "õnnetu, õnnetu penalti". Aga sain aru, et nii see peabki olema, sest vastupidi oleks ikka eriti imelik olnud. Aga mind härivad palju vähemadki ütlused, nii et näiteks CL-i ma vaatan latviešu valoda. Õnneks Premmi kommenteerivad head kommentaatorid.

Tsitaat Algselt postitas metssiga Vaata postitust
    mu arust klavani mängude ajal pole sugugi probleem ju, kui on kommentaator meie mehe satsi poolt. eriti arvestades,et on kanal, kus üks kommentaator on kogu aeg selgelt bayerni poolt, ka siis kui ekraanil mängivad näiteks chelsea ja manu....
    Rossija, rossija!
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Mõnuagent lõi sellel Peeterilt naise üle või mis probleem tal täpsemalt on?

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Mõnuagent lõi sellel Peeterilt naise üle või mis probleem tal täpsemalt on?
    kellegi naine võttis vale vorsti suhu ju. Mingi jutt oli.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Ma ei väsi ära kiitmast seda duot, kes kanal 12 peal nba-d kommenteerivad. Ülimalt asjatundlikud, sobivad koos kommima (nö täiendavad üksteist) ja oskavad ka mõnusalt kildu visata. 5+.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ma ei väsi ära kiitmast seda duot, kes kanal 12 peal nba-d kommenteerivad. Ülimalt asjatundlikud, sobivad koos kommima (nö täiendavad üksteist) ja oskavad ka mõnusalt kildu visata. 5+.
    +1 iga suvalise pingipoisi kohta on ka kohe mingi lugu rääkida ning igasugune stastistika on koheselt peast võtta mitte ei pea kuskilt vaatama.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Liiga kallutatud kommentaar OKC vs Rockets minu maitse meele jaoks. Muud pole ette heite jah. Jutt sorav ja jooksev, igav ei ole.

Allez l'OM Kasutaja Mask avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Jah, aga see ei olnud selline varjatud ja pimesilmi OKC toetamine (a la nagu Petersoo Bayerni mänge kommimas), vaid tüübid ütlesid kohe algul ära, et Thunder on nende suur lemmik ja üldiselt suutsid erinevaid mängu olukordi kainelt analüüsida. Ehk mind isiklikult ei seganud. Lõpus ilusti tunnistasid ka vastast ja kiitsid Hardenit taevani. Kuna nad aga Thunderit toetasid ja OKC oli ka kerge favoriit, siis erapooletult mängu jälgima asudes kaldusin ise märkamatult Rocketsi poolele.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Pigem jah kuigi nad kiitsid, et nad OKC fännid, siis Westbrook ja Adams said rohkem puid alla ja Capelat ja Hardenit kiideti teenitult taevani seega väga aus lähenemine.

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma ei jaga kossust eriti mitte sittagi, aga nad panevad ennast kuulama jah. Teevad asja põnevamaks mulle kui kaugele inimesele. Kiitus.

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Naljakas, et nii erinevalt annab asja kuulata.
    Mina näiteks olen sunnitud NBA-d vaadates enamasti mute peal.

Olgo NBA teadmised on tip-top seal pole midagi öelda. Kiige omad jätavad minu jaoks natuke soovida, aga ma olen ka selgelt tavalisest suurem NBA fänn.

Aga see "killu viskamine" ja solk mis sealt suust välja tuleb. No niiväga häirib, eriti Kiige puhul. No ei ole mitte ühtegi naljakat kildu kuulnud, iga kord on ainus reaktsioon, et miks sa seda teed, no niii halb on.
    Aganoh, huumorimeeled ja asjad ongi erinevad inimestel.

NBA teadmiste osas, kui inimene väga suur NBA fänn pole, siis on kindlasti hea kuulata ja targemaks saada, Olgo on selles NBA värgis Eestis kindlasti üks parimaid.

Aga minu isikliku maitse jaoks, on see pidev solk mis sealt suust välja tuleb punnitatud naljade, võrdluse ja omavaheliste vaidluste näol liiga kole, et seda kuulata.
    Giggs will tear you appart.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Naljakas, et nii erinevalt annab asja kuulata.
    Mina näiteks olen sunnitud NBA-d vaadates enamasti mute peal.

Olgo NBA teadmised on tip-top seal pole midagi öelda. Kiige omad jätavad minu jaoks natuke soovida, aga ma olen ka selgelt tavalisest suurem NBA fänn.

Aga see "killu viskamine" ja solk mis sealt suust välja tuleb. No niiväga häirib, eriti Kiige puhul. No ei ole mitte ühtegi naljakat kildu kuulnud, iga kord on ainus reaktsioon, et miks sa seda teed, no niii halb on.
    Aganoh, huumorimeeled ja asjad ongi erinevad inimestel.

NBA teadmiste osas, kui inimene väga suur NBA fänn pole, siis on kindlasti hea kuulata ja targemaks saada, Olgo on selles NBA värgis Eestis kindlasti üks parimaid.

Aga minu isikliku maitse jaoks, on see pidev solk mis sealt suust välja tuleb punnitatud naljade, võrdluse ja omavaheliste vaidluste näol liiga kole, et seda kuulata.
    Eks huumor ongi nii individuaalne asi, et võimatu on teha nalju, mis kõigile meeldib ja kui need sinujaoks läbi ei tule, siis ongi suhteliselt piin vaadata ka mul on olnud selliseid olukordi, kus teised naeravad ja siis endal on nagu wtf ma just kuulsin. Samas vähemalt elu ja lõbus emotsioon on koguaeg sees mitte nagu näiteks siin VTB mängudel, kus on rohkem tummine personaal interviuu varrakuga. Oleks midagi samalaadset Nba mängude ajal Müürseppaga, siis see rikuks mängu palju rohkem ära.

Eesti koondislane Kasutaja Tauri.T avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Serie A: Juventus - Parma

L 21:25
    Superstaar Cristiano Ronaldo koduklubi Torino Juventus, Serie A edetabeli liidermeeskond võõrustab liiga keskmike hulka kuuluva Parma meeskonda. Ülekannet kommenteerivad Silver Lulla, Aavo Sarap ja Erki Tarro.
    Ja Cagliari mäng ka esmaspäeval kavas. Super!

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Eriti hea, kuna Setantal samal ajal Sevilla - Celta kavas.
    Balaball - Первое ток-шоу о спорте на русском в Прибалтике/ Esimene Baltimaade talk-show spordist vene keeles

Эпизод 18/ Episood 18- Balaball on külas Spartaki fännil - Vitali Flotskil/ Balaball в гостях у фаната Спартака - Виталия Флотского

telekavaataja.blogabet.com

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Kolm tüüpi kommenteerivad ühte ülekannet?

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Kolm tüüpi kommenteerivad ühte ülekannet?
    Üks on pikaaegne Juve fänn ja et teda taltsutada, siis vaja vähemalt kahte meest juurde

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud