320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ta lihtsalt nii kõva jälje jätnud mu hinge ja südamesse + see ei olnud ainus asi ka ju

    natukene ülepingutatud comeback sult imo, ehk emotsiooni pealt... oleksid paar päeva oodanud, oleksid parema koha ehk leidnud...
    Mis comebacki ja mis emotsioon. Lõbus jauramine lihtalt for real polnud vähimatki plaani mingit paikapanemist? vms teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mis comebacki ja mis emotsioon. Lõbus jauramine lihtalt for real polnud vähimatki plaani mingit paikapanemist? vms teha.
      ära üle palun mõtle liiga. hetkel 6. Vintage

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        ära üle palun mõtle liiga. hetkel 6. Vintage
        Ma sain aru su staadiumist. Tüüpiline eestlaste teatud joomaaste, kus on vaja kellegagi nokkima hakata, et saaks ikka actionit. Läheb seitsmes veel alla ja siis kas vajub nokki ära või läheb emajõe sillale seal ikka kellegile vajutada on.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ma sain aru su staadiumist. Tüüpiline eestlaste teatud joomaaste, kus on vaja kellegagi nokkima hakata, et saaks ikka actionit. Läheb seitsmes veel alla ja siis kas vajub nokki ära või läheb emajõe sillale seal ikka kellegile vajutada on.
          ma ei tea, ma nii kuri tegelikult ei ole südames. ja enamus vast saavad sellest kenasti ka aru. sul pigem see, et on ikka vaja ligimesele haiget ja halvasti öelda teha, siis tuleb ilus uni!

          smailid ka lihtsameelsetele : D : D : D

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            ma ei tea, ma nii kuri tegelikult ei ole südames. ja enamus vast saavad sellest kenasti ka aru. sul pigem see, et on ikka vaja ligimesele haiget ja halvasti öelda teha, siis tuleb ilus uni!

            smailid ka lihtsameelsetele : D : D : D
            Postitus algas hästi ja siis lihtsalt tuli selline verbaalne solvangute rida, et kui me oleks koos peol ma jooks su westonsi ära.

            Kommentaar


              Surm, maksud ja Meelis Loit olümpia vehklemist jinximas.

              Kommentaar


                Taavi Libe või

                Kommentaar


                  Sõnasepp Meelis Loit:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Sõnasepp Meelis Loit:
                    samas alati parem valdkonna spetsialist kui kriiskav suvaline naine, kes asjast midagi ei tea, kuid keda pilpa peal hoitakse (nüüd neiks kaks).

                    Kommentaar


                      Kas nad arvavad, et vaatajad on idioodid? Lehise matši otseülekandeks nimetades??? Kommenteerida ju lihtne, kui tulemus teada….

                      Kommentaar


                        Algselt postitas qrat Vaata postitust
                        Kas nad arvavad, et vaatajad on idioodid? Lehise matši otseülekandeks nimetades??? Kommenteerida ju lihtne, kui tulemus teada….
                        Kui ütled jalgpalli EMil teise mängu tulemuse, siis oled full-värdjas. Kui vehklemises ei ütle teise matši tulemust, oled full-värdjas.

                        Kommentaar


                          Aga mu teada on näiteks ERRis uudistelugejatel omad helisätted, et neid kuulda oleks. Näiteks Janek Salme oleks niisama rääkides umbes sellise häälega, et ei eristu mahedast suminast. Meelis Loidi heeblid on kuidagi nii sätitud, et kui väga tähelepanelikult ei jälgi, siis võiks seal mõni mahe droon, mesilaspesa või vibraator eetris olla ja kõrvale annaks umbes samu signaale.

                          Kommentaar


                            Kas just full-värdjas, aga seda oleks saanud kümneid kordi paremini lahendada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas qrat Vaata postitust
                              Kas just full-värdjas, aga seda oleks saanud kümneid kordi paremini lahendada.
                              Seda küll. Ma pole küll muidugi kõige neutraalsem ütleja, aga mulle meeldis Rio ajal Viaplayga see rohkem, et siis said mitme kanali vahel eri pilte vahetada.

                              Kommentaar


                                Kaljuveer lubas Jurtšenkole ja Pütsepale kõne võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X