320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vaatasin täna esmakordselt olümpiaülekannet Eestis. Ja võtsin ette just õhtuse kergejõustiku.

    See, mis ma täna nägin, kinnitas mu arusaama, et olümpia ja suurturniirid võiksid olla (rohkem) erakanalites.

    See ei tähenda, et Osila ei teeks suurepärast reportaaži, aga minu meelest saab Kanal2 hakkama küll.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ma vaatasin täna esmakordselt olümpiaülekannet Eestis. Ja võtsin ette just õhtuse kergejõustiku.

      See, mis ma täna nägin, kinnitas mu arusaama, et olümpia ja suurturniirid võiksid olla (rohkem) erakanalites.

      See ei tähenda, et Osila ei teeks suurepärast reportaaži, aga minu meelest saab Kanal2 hakkama küll.
      Olles ikkagi rohkem seda värki + lisaks kenamalt soomlasi jälginud, siis olümpiaga võiks ikkagi err pingutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
        Olles ikkagi rohkem seda värki + lisaks kenamalt soomlasi jälginud, siis olümpiaga võiks ikkagi err pingutada.
        Saanud ju 30 aastat juba pingutada.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma vaatasin täna esmakordselt olümpiaülekannet Eestis. Ja võtsin ette just õhtuse kergejõustiku.

          See, mis ma täna nägin, kinnitas mu arusaama, et olümpia ja suurturniirid võiksid olla (rohkem) erakanalites.

          See ei tähenda, et Osila ei teeks suurepärast reportaaži, aga minu meelest saab Kanal2 hakkama küll.
          Eeh? Vaata mõni ülekanne veel ikka ja saad aru, et Osila presidendiks!

          4x400m finaalis said nad alles finišisirgel aru, et tegemist USA mitte GBR jooksjaga. Ja see on seni üsna tavapärane olnud mitmel ülekandel paraku. Lisaks need faking reklaamid.
          A muidugi purjus Noole intekas peale kettaheidet oli aus, ERR seda ei oleks teinud.

          Kommentaar


            Mis Osila? Tänasel päeval on Juhan Kilumets MVP ikka kergejõustiku kohapealt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Mis Osila? Tänasel päeval on Juhan Kilumets MVP ikka kergejõustiku kohapealt.
              Et PM peaks lihtsalt palkama Osila ja Kilumetsa, siis on kõik sealse olümpiaga kosher?

              Kommentaar


                Olen vaadanud. ETV kommentaatorid teevad tõesti head tööd. Aga mind eilsed eksimused ei häirinud ja närvi ei ajanud
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kas Postimehe majas nüüd otsustati, et Hispaania-Sloveenia mängu esimese poolaja lõppu polegi vaja näidata?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Kas Postimehe majas nüüd otsustati, et Hispaania-Sloveenia mängu esimese poolaja lõppu polegi vaja näidata?
                    Mõtlesin sama, et kuhu see mäng nüüd kadus..

                    Kommentaar


                      Minge vittu PM. Tuugalt kossu ajal reklaam sisse teise veerandaja lopus. Üle 2min mängida tagasitulles 20sek. JEP NAD SAAVAD HAKKAMA KUS OTSAST???. Sama teiste alade peal. Täiesti perse kukkunud ürr. Reklaamid, enamasti ebareaalselt pasad kommentaatorid/kommentaarid, raskem orienteeruda kanalite vahel kui ETV puhul. Palun riik leia see raha ja too faking suurvõistlused rahvusringhaalingusse tagasi. PM LÄBIKUKKUNUD minge tehke oma pilvede all ülekandeid edasi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Kas Postimehe majas nüüd otsustati, et Hispaania-Sloveenia mängu esimese poolaja lõppu polegi vaja näidata?
                        Ahhahah, päriselt 😂😂😂
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Oooot kergejõustik ei jõuagi eetrisse?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Oooot kergejõustik ei jõuagi eetrisse?
                            Mis kergejõustikku sa praegu näha tahaksid? Hetkel ei toimu ju midagi seal staadionil.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Mis kergejõustikku sa praegu näha tahaksid? Hetkel ei toimu ju midagi seal staadionil.
                              On ju kavas. Marko ja Erki räägiksid meie omadest ja näitaksid klippe ja vaataks tänasesse päeva.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                On ju kavas. Marko ja Erki räägiksid meie omadest ja näitaksid klippe ja vaataks tänasesse päeva.
                                Esiteks, tennis sai alles äsja läbi. Teiseks, kõigepealt vaadatakse natuke maadlust vist. Kui see läbi saab, siis keskendutakse kergejõustikule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X