320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eelmisest aastast nagu mäletaks, et öeldi seda nagu ka see aasta Serie A mänge näidatakse, aga NADA. Olen uurinud ka selle kohta, aga pole mingit artiklit ega uudist leidnud selle kohta miks ei näidata, raha?

    Kommentaar


      Algselt postitas Navas Vaata postitust
      Eelmisest aastast nagu mäletaks, et öeldi seda nagu ka see aasta Serie A mänge näidatakse, aga NADA. Olen uurinud ka selle kohta, aga pole mingit artiklit ega uudist leidnud selle kohta miks ei näidata, raha?
      Selgelt raha, nii nagu ka WRC läks TV3me kätte.

      Kommentaar


        Algselt postitas Navas Vaata postitust
        Eelmisest aastast nagu mäletaks, et öeldi seda nagu ka see aasta Serie A mänge näidatakse, aga NADA. Olen uurinud ka selle kohta, aga pole mingit artiklit ega uudist leidnud selle kohta miks ei näidata, raha?
        Täpselt ei tea, aga mulje jääb küll selline, et ülekannete osas tõmmati juhe seljast ja idee spordikanalist (milleks k12 justkui pidi saama) maeti maha. Sisuliselt on aasta jooksul kadunud NBA, Serie A, WRC ja VTB ülekanded, jäänud on vaid volle (ja olümpia, mis siiski eriprojekt). Kui üritasin ajada jälgi, miks VTB neilt ära kadus, siis ega neil toona majas inimest polnud, kes midagigi spordiülekannetest (ja nende kadumisest) oleks täpselt teadnud, mis ka vast tsipa märgiline.

        Üldiselt sain loogikast aru. Mujal maailmas on sport üks väheseid asju, mida telekast otse vaadatakse ja kuhu seetõttu liigub ka reklaamiraha. Aga Eesti näib olevat nii spordileige rahvas (kui tegu pole just Ott Tänakuga), et siia sama mudelit vist ei anna ehitada ja kunagine loogika "Visa hinge kordus toob rohkem vaatajaid kui Meistrite Liiga matš" (oli äkki Piheli lause? või keegi muu?) äkki pädeb siiani.

        Kommentaar


          OM ülekanne postimees grupis :“Teeme nüüd väikese pausi” x1000

          Joppenpuh

          Lisaks ajavad Margus Uba ja Timo Tarve suust kelbast välja. Mingi ettevalmistus võiks ju ülekandeks olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr Vaata postitust
            OM ülekanne postimees grupis :“Teeme nüüd väikese pausi” x1000

            Joppenpuh
            Eriti fun on internetist vaadata. Eeldatavasti/äkki asi mu internetiühenduses, aga ülekanne mitu korda katkenud. Ehk siis paar korda on olnud kombo, et refresh, vaatad veebi reklaamiblokki, pilt tuleb ette ja on sealgi reklaam

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Eriti fun on internetist vaadata. Eeldatavasti/äkki asi mu internetiühenduses, aga ülekanne mitu korda katkenud. Ehk siis paar korda on olnud kombo, et refresh, vaatad veebi reklaamiblokki, pilt tuleb ette ja on sealgi reklaam
              Ma olen kontoris, siin peaks üsna hea internet olema, aga üle 240p pilti ära ei lae. Tundub kvaliteetne värk.

              Kommentaar


                Täis kärakas on ju see värk, mida Kanal 2 näitab. Eurospordi pilt on kvaliteetsem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas allars Vaata postitust
                  Täis kärakas on ju see värk, mida Kanal 2 näitab. Eurospordi pilt on kvaliteetsem.
                  Veel suurem on vahe helis. Kanal 2 oma tuleb nagu maa alt, Eurospordis on kõik korras.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Veel suurem on vahe helis. Kanal 2 oma tuleb nagu maa alt, Eurospordis on kõik korras.
                    Just.

                    Kommentaar


                      Tarve jah nii ja naa, aga eriti viskas tule süütamisel see värk üle, vaatasin seejärel lõigukest sommide ülekandest, seal oli tol hetkel kena vaikus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                        Tarve jah nii ja naa, aga eriti viskas tule süütamisel see värk üle, vaatasin seejärel lõigukest sommide ülekandest, seal oli tol hetkel kena vaikus.
                        Selle viimase tõrvikusüütaja käigupealt välja mõtlemine/ennustamine on meie ülekannete suur osa olnud nii kaua kui ma mäletan, ERR-is oli samuti.

                        Kommentaar


                          Kahjuks peab seda ülekande bardakki veel kaks olümpiat kannatama.

                          Kommentaar


                            Vähemalt mõnu on rahul, et raffa raha ei kulu selle peale!

                            naljad naljadeks, siis nii ju päris elus ongi, keegi maksab asja kinni. enne maksumaksja raha, nüüd alexela reklaam. minu arvates tegelikult suhteliselt aus värk ja nii võikski olla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Vähemalt mõnu on rahul, et raffa raha ei kulu selle peale!

                              naljad naljadeks, siis nii ju päris elus ongi, keegi maksab asja kinni. enne maksumaksja raha, nüüd alexela reklaam. minu arvates tegelikult suhteliselt aus värk ja nii võikski olla.
                              Inimesed räägivad siin teleülekande kvaliteedist ja ainus asi, mis sul pähe tuleb on mõnuagent. Max weird spot ju?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Inimesed räägivad siin teleülekande kvaliteedist ja ainus asi, mis sul pähe tuleb on mõnuagent. Max weird spot ju?
                                ta lihtsalt nii kõva jälje jätnud mu hinge ja südamesse + see ei olnud ainus asi ka ju

                                natukene ülepingutatud comeback sult imo, ehk emotsiooni pealt... oleksid paar päeva oodanud, oleksid parema koha ehk leidnud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X