320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marcello Vaata postitust
    Igal pühapäeval ja algusajaks 22.30.
    Sobib
    Avamänguks kohe sihuke kompu nagu Cavs-Hawks. Mõnna!

    Kuid irnoonia kõrvale jätta, siis proovin vähemalt käima panna, et nad reitingut saaks, sest üliäge, et toodi. Mõnikord on pärismeeskonnad ka pühapäeval varakult mängimas nt kohe järgmisel vist Dallas-Utah. See on juba bro värk.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Avamänguks kohe sihuke kompu nagu Cavs-Hawks. Mõnna!

      Kuid irnoonia kõrvale jätta, siis proovin vähemalt käima panna, et nad reitingut saaks, sest üliäge, et toodi. Mõnikord on pärismeeskonnad ka pühapäeval varakult mängimas nt kohe järgmisel vist Dallas-Utah. See on juba bro värk.
      Palju oleks tahta ka, et Heat igal pühapäeval sel kellaajal mängiks😀
      Väidetavalt finaal täismahus ja vist ka üks konverentsifinaal
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas Drogba Vaata postitust
        Härra Kaljuveer käis kolmanda poolaja saates külas ja teatas, et oktoobrist alates peaks ka Seria A vooru kokkuvõtted Kanal 12 ekraanile tulema ning lisaks on õigus näidata igast voorust kahte mängu ning tippmängude ala Juventus - Roma , Inter - Ac Milan jne plaanitakse seda kasutada.
        Inter vs. Milan ei ole suurmäng. Õnneks Setanta praeguse seisuga päästab välja.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Inter vs. Milan ei ole suurmäng.
          probleem on vist ikka see, et sealsetel kommentaatoritel algab 2100 tuduaeg. mis toimub, peatoimetaja, Marko Kaljuveer?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Mul pole küll kõrvu jäänud, kes Kanal 12 peal NBA-d kommenteerivad, aga mulle igatahes väga meeldib. Kohe näha, et tüübid teavad, millest räägivad ja suudavad ka minusuguse NBA võhiku asjadega kurssi viia

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Mul pole küll kõrvu jäänud, kes Kanal 12 peal NBA-d kommenteerivad, aga mulle igatahes väga meeldib. Kohe näha, et tüübid teavad, millest räägivad ja suudavad ka minusuguse NBA võhiku asjadega kurssi viia
              Nbad kommenteerivad facebooki korvpalli grupi looja Andri Kiige ning ajakirjanik Otto Oliver Olgo.
              Last edited by Drogba; 03.12.18, 14:46. Põhjus: täpsustus

              Kommentaar


                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                Nbad kommenteerivad facebooki korvpalli grupi looja Andri Kiige ning ajakirjanik Otto Oliver Olgo.
                PR-töötaja
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kas erapooletus ei kehti kui Cagliari mängib? Kuidagi viisakamat neutraalsust võiks isegi siis olla kui Klavan seal mängib. Aga võib-olla ma olen valesti aru saanud kommenteerimise alustaladest.

                  Kommentaar


                    See mingi vaid eestlaste komme nuriseda kommentaatorite peale, kui nad näitavad üles poolehoidu eestlasele või eesti klubile? Üks sõber nuriseb ka koguaeg, et Kanal12s nii võrgus, kui kossus näidatakse oma poolehoidu eesti klubile......minu jaoks on see nagu täiesti loogiline, kui kuskil oma mängib, siis ikka omade poolt....Kuna me oleme nii väikesed, siis minu arust igati loogiline ka, kui oldakse omade poolt.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                      See mingi vaid eestlaste komme nuriseda kommentaatorite peale, kui nad näitavad üles poolehoidu eestlasele või eesti klubile? Üks sõber nuriseb ka koguaeg, et Kanal12s nii võrgus, kui kossus näidatakse oma poolehoidu eesti klubile......minu jaoks on see nagu täiesti loogiline, kui kuskil oma mängib, siis ikka omade poolt....Kuna me oleme nii väikesed, siis minu arust igati loogiline ka, kui oldakse omade poolt.
                      See oleks loogiline kui sa sööd kodus pizzat ja kommenteerid oma sõpradega ja saad ilge boneri eestlase tiimi mängimisest ja sõimad oma sõpra, et ou, miks sa eestlase poolt pole. Antud hetkel ei ole sinu välja toodud loogikal mingit pistmist. Ja see jutt, oleme väiksed ja siis ilgelt peabki olema omade poolt muidugi juba folkloorilise tähendusega, lubage naerda.

                      Kommentaar


                        Ma ei tea. See on ikka suht elementaarne, et kui ainus põhjus, miks mängu näidatakse, on Klavan, siis ka kommentaator on tema pool. Sest muidu võib minna sellisesse stiili, et "nahh, see Kuuse-Lemps Smiguni ja Veerpalu võitude peale rõõmustab, raisk!".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma ei tea. See on ikka suht elementaarne, et kui ainus põhjus, miks mängu näidatakse, on Klavan, siis ka kommentaator on tema pool. Sest muidu võib minna sellisesse stiili, et "nahh, see Kuuse-Lemps Smiguni ja Veerpalu võitude peale rõõmustab, raisk!".
                          Siis järgmise mängu reklaam võikski olla järgmine" Lazio - Klavan" kommenteerib Dzintar Klavan.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            See mingi vaid eestlaste komme nuriseda kommentaatorite peale, kui nad näitavad üles poolehoidu eestlasele või eesti klubile? Üks sõber nuriseb ka koguaeg, et Kanal12s nii võrgus, kui kossus näidatakse oma poolehoidu eesti klubile......minu jaoks on see nagu täiesti loogiline, kui kuskil oma mängib, siis ikka omade poolt....Kuna me oleme nii väikesed, siis minu arust igati loogiline ka, kui oldakse omade poolt.
                            See ju puhas rassism, kui oled kellegi poolt/vastu lihtsalt tema päritolu pärast. Me siiski elame aastas 2018, kallis Priidik.

                            #SayNoToRacism

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Kas erapooletus ei kehti kui Cagliari mängib? Kuidagi viisakamat neutraalsust võiks isegi siis olla kui Klavan seal mängib. Aga võib-olla ma olen valesti aru saanud kommenteerimise alustaladest.
                              Jah, sa oled valesti aru saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc.
                                Sul vist hakkab elamiseks aina vähem põhjuseid jääma.
                                Noormees! Spetsialistid aitavad teid.
                                Old fart, enne kui tuled foorumisse, ole nii nunnu ja kontrolli oma vererõhku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X