320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liiga kallutatud kommentaar OKC vs Rockets minu maitse meele jaoks. Muud pole ette heite jah. Jutt sorav ja jooksev, igav ei ole.

    Kommentaar


      Jah, aga see ei olnud selline varjatud ja pimesilmi OKC toetamine (a la nagu Petersoo Bayerni mänge kommimas), vaid tüübid ütlesid kohe algul ära, et Thunder on nende suur lemmik ja üldiselt suutsid erinevaid mängu olukordi kainelt analüüsida. Ehk mind isiklikult ei seganud. Lõpus ilusti tunnistasid ka vastast ja kiitsid Hardenit taevani. Kuna nad aga Thunderit toetasid ja OKC oli ka kerge favoriit, siis erapooletult mängu jälgima asudes kaldusin ise märkamatult Rocketsi poolele.

      Kommentaar


        Pigem jah kuigi nad kiitsid, et nad OKC fännid, siis Westbrook ja Adams said rohkem puid alla ja Capelat ja Hardenit kiideti teenitult taevani seega väga aus lähenemine.

        Kommentaar


          Ma ei jaga kossust eriti mitte sittagi, aga nad panevad ennast kuulama jah. Teevad asja põnevamaks mulle kui kaugele inimesele. Kiitus.

          Kommentaar


            Naljakas, et nii erinevalt annab asja kuulata.
            Mina näiteks olen sunnitud NBA-d vaadates enamasti mute peal.

            Olgo NBA teadmised on tip-top seal pole midagi öelda. Kiige omad jätavad minu jaoks natuke soovida, aga ma olen ka selgelt tavalisest suurem NBA fänn.

            Aga see "killu viskamine" ja solk mis sealt suust välja tuleb. No niiväga häirib, eriti Kiige puhul. No ei ole mitte ühtegi naljakat kildu kuulnud, iga kord on ainus reaktsioon, et miks sa seda teed, no niii halb on.
            Aganoh, huumorimeeled ja asjad ongi erinevad inimestel.

            NBA teadmiste osas, kui inimene väga suur NBA fänn pole, siis on kindlasti hea kuulata ja targemaks saada, Olgo on selles NBA värgis Eestis kindlasti üks parimaid.

            Aga minu isikliku maitse jaoks, on see pidev solk mis sealt suust välja tuleb punnitatud naljade, võrdluse ja omavaheliste vaidluste näol liiga kole, et seda kuulata.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
              Naljakas, et nii erinevalt annab asja kuulata.
              Mina näiteks olen sunnitud NBA-d vaadates enamasti mute peal.

              Olgo NBA teadmised on tip-top seal pole midagi öelda. Kiige omad jätavad minu jaoks natuke soovida, aga ma olen ka selgelt tavalisest suurem NBA fänn.

              Aga see "killu viskamine" ja solk mis sealt suust välja tuleb. No niiväga häirib, eriti Kiige puhul. No ei ole mitte ühtegi naljakat kildu kuulnud, iga kord on ainus reaktsioon, et miks sa seda teed, no niii halb on.
              Aganoh, huumorimeeled ja asjad ongi erinevad inimestel.

              NBA teadmiste osas, kui inimene väga suur NBA fänn pole, siis on kindlasti hea kuulata ja targemaks saada, Olgo on selles NBA värgis Eestis kindlasti üks parimaid.

              Aga minu isikliku maitse jaoks, on see pidev solk mis sealt suust välja tuleb punnitatud naljade, võrdluse ja omavaheliste vaidluste näol liiga kole, et seda kuulata.
              Eks huumor ongi nii individuaalne asi, et võimatu on teha nalju, mis kõigile meeldib ja kui need sinujaoks läbi ei tule, siis ongi suhteliselt piin vaadata ka mul on olnud selliseid olukordi, kus teised naeravad ja siis endal on nagu wtf ma just kuulsin. Samas vähemalt elu ja lõbus emotsioon on koguaeg sees mitte nagu näiteks siin VTB mängudel, kus on rohkem tummine personaal interviuu varrakuga. Oleks midagi samalaadset Nba mängude ajal Müürseppaga, siis see rikuks mängu palju rohkem ära.

              Kommentaar


                Serie A: Juventus - Parma

                L 21:25
                Superstaar Cristiano Ronaldo koduklubi Torino Juventus, Serie A edetabeli liidermeeskond võõrustab liiga keskmike hulka kuuluva Parma meeskonda. Ülekannet kommenteerivad Silver Lulla, Aavo Sarap ja Erki Tarro.
                Ja Cagliari mäng ka esmaspäeval kavas. Super!

                Kommentaar




                  Eriti hea, kuna Setantal samal ajal Sevilla - Celta kavas.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kolm tüüpi kommenteerivad ühte ülekannet?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kolm tüüpi kommenteerivad ühte ülekannet?
                      Üks on pikaaegne Juve fänn ja et teda taltsutada, siis vaja vähemalt kahte meest juurde
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Heh. Tegelikult Erki Tarro nime antud mängu kontekstis on üleliigne
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kas eika tegi oma debüüdi Sassuologa mängus? Või mul on kõrvad puhastamata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kas eika tegi oma debüüdi Sassuologa mängus? Või mul on kõrvad puhastamata?
                            See oli tal teine mäng see hooaeg.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
                              Serie A: Juventus - Parma

                              L 21:25


                              Ja Cagliari mäng ka esmaspäeval kavas. Super!
                              Järgmine nädal on kavas Sassuolo - Juve aga mitte Milan - Cagliari (selle asemel jaanuarukuise ralli kokkuvõte). Ok tegelt 22.30 algab NBA.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Järgmine nädal on kavas Sassuolo - Juve aga mitte Milan - Cagliari (selle asemel jaanuarukuise ralli kokkuvõte). Ok tegelt 22.30 algab NBA.
                                Milan - Cagliari peaks Postimehe portaalis nähtav olema.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X