320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas allarn Vaata postitust
    Kui juba kiitmiseks läks, siis tõepoolest, au Vincentile, minu hinnangul ka hetkel kõige parem kommentaator.
    Seda olen ammu tahtnud öelda, et Vincent on Eestis üks parimaid!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      #32
      Atletico-Valencia on siis Pühapäev. Peab siis vaatama seda mängu. Kiitus teile.
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
        Atletico-Valencia on siis Pühapäev. Peab siis vaatama seda mängu. Kiitus teile.
        Seda kommenteerib siiski Ott, aga võimalusel võiks vincentki abiks olla.

        Kommentaar


          #34
          vince, kas sa välisliigasid kommenteerid suurema entusiasmiga ja emotsiooniga kui Premium liigat?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            vince, kas sa välisliigasid kommenteerid suurema entusiasmiga ja emotsiooniga kui Premium liigat?
            no vaata see entukas on selline naljakas asi, et teda vägisi toota on raske või siis kõlab võltsilt.

            ses mõttes, et kui Sillamäe pommiaugus üle kolme täpse söödu kumbki meeskond järjest anda ei saagi ja tribüünil on jälle need kolm pudelist viina joovat elukaptenit ja mees ja koer ja isegi mängu inspektor veedab staadionil ringi liikumise asemel aega sinu kõrval vabal toolil leboasendis, siis on teinekord raske tuhhi üles ajada küll. samas kui flora pätid teevad tribkal püro ja möllu ja väljakul kisub ka täitsa jalgpallimänguks, siis tuleb jällegi nagu iseenesest.

            teisest nurgast näide on kohe võtta eilne spurs-manku, kus üks meeskond oli platsil nagu kollektiivne hunnik kaameli sitta ja seetõttu ei läinud ka mäng kuidagi jooksma ja ise olin ka seetõttu nagu takus kana. seda on raske selgitada, miks ma pean seni üheks oma õnnestunumaks ülekandeks kunagist chelsea-fulhami nullnulli, aga seal lihtsalt kuidagi kõik jooksis paika. vahel saad mängu sisse, vahel ei saa. vahel on fiilis, vahel ei ole. samas on äge väljakutse seda iga kord jälle uuesti püüda ja see mulle meeldib. vahet pole, kas platsi ääres või stuudios.

            mõni mees suudabki muidugi samasugust hurraad kütta üheksal juhul kümnest ja müts maha selle puhul, mina vägisi ei suuda. kui on ikka sitt mäng, siis on sitt mäng. sellest olen küll aastatega aru saanud, et eetris teeselda ei ole mõtet, kostab kohe väga õõnsalt läbi.

            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Seda kommenteerib siiski Ott, aga võimalusel võiks vincentki abiks olla.
            hea, et sa jälle kõike täpselt tead, aga Oti saatsime Leetu ja pärast seda saadame veel kaugemale. mina teen.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              hea, et sa jälle kõike täpselt tead, aga Oti saatsime Leetu ja pärast seda saadame veel kaugemale. mina teen.
              No pole vaja kohe osatama hakata, seni oli seal ikkagi Ott olnud.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                No pole vaja kohe osatama hakata, seni oli seal ikkagi Ott olnud.
                viis mängu seni ja skoor kolm-kaks, pühapäeval saab viiki. aga las ta jääb muidugi.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #38
                  noh, peab ikka täielik Priit Kutser olema, et kui antud teemas kiidetakse vincenti sooritust Eesti Meedia kanalites Hispaania liiga kommenteerimisel, siis mees ei ole eetris olnud.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    no vaata see entukas on selline naljakas asi, et teda vägisi toota on raske või siis kõlab võltsilt.

                    ses mõttes, et kui Sillamäe pommiaugus üle kolme täpse söödu kumbki meeskond järjest anda ei saagi ja tribüünil on jälle need kolm pudelist viina joovat elukaptenit ja mees ja koer ja isegi mängu inspektor veedab staadionil ringi liikumise asemel aega sinu kõrval vabal toolil leboasendis, siis on teinekord raske tuhhi üles ajada küll. samas kui flora pätid teevad tribkal püro ja möllu ja väljakul kisub ka täitsa jalgpallimänguks, siis tuleb jällegi nagu iseenesest.

                    teisest nurgast näide on kohe võtta eilne spurs-manku, kus üks meeskond oli platsil nagu kollektiivne hunnik kaameli sitta ja seetõttu ei läinud ka mäng kuidagi jooksma ja ise olin ka seetõttu nagu takus kana. seda on raske selgitada, miks ma pean seni üheks oma õnnestunumaks ülekandeks kunagist chelsea-fulhami nullnulli, aga seal lihtsalt kuidagi kõik jooksis paika. vahel saad mängu sisse, vahel ei saa. vahel on fiilis, vahel ei ole. samas on äge väljakutse seda iga kord jälle uuesti püüda ja see mulle meeldib. vahet pole, kas platsi ääres või stuudios.

                    mõni mees suudabki muidugi samasugust hurraad kütta üheksal juhul kümnest ja müts maha selle puhul, mina vägisi ei suuda. kui on ikka sitt mäng, siis on sitt mäng. sellest olen küll aastatega aru saanud, et eetris teeselda ei ole mõtet, kostab kohe väga õõnsalt läbi.
                    Ma isegi ei pea silmas neid vähem seksikaid mänge, kus ehk ongi raskem emotsiooni tekitada, aga isiklikult on meeles näiteks tunamullune Levadia-Flora, kus emotsioon väljakul ja selle ääres oli selgelt suurem kui kommentaatoritel. Eriti hästi ilmestab seda Kauberi värav. Minu maitse jaoks jääb siin emotsiooni väheks. Liialt palju ratsionaalsust.



                    Kuna mul kodus telekat pole, siis ma sind välismaa jalgpalli eriti palju kommenteerimas pole kuulnud, sest kui seltskonnaga kellegi juures vaatamine, siis ega heli niikuinii keegi väga ei kuula. Seepärast ka minu küsimus, et kas näiteks sellest Levadia-Flora mängust oled sa muidu emotsionaalsem või mitte. Üldse mitte paha pärast, aga kui siin teemas tuuakse sind välja kui üht Eesti parimat kommentaatorit, siis tahakski teada, kas me räägime sellest samas vincentist Ei hakka praegu teisi näiteid tooma, kuid minu arust on selline tagasihoidlik väravate mainimine sulle päris omane. Teisalt muidugi mõistetav, kui kommenteerid pea iga päev mänge, siis mingilt maalt muutubki see selliseks rutiiniks, kus teed seda tööd kui liinitööd. Päris full-ott ei pea ka minema, aga teine kord tahaks rohkem emotsiooni.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      viis mängu seni ja skoor kolm-kaks, pühapäeval saab viiki. aga las ta jääb muidugi.
                      Väga vabandan, ju ma siis olen neid kahte mängu Setanta pealt vaadanud, kus on ka väga head venekeelsed kommentaatorid.

                      Kommentaar


                        #41
                        Silver, sa oled ise mänge kommenteerinud ja tõenäoliselt teed seda edaspidigi. Mina tegin seda mullu esimest hooaega ja teen ka saabuval hooajal, pisut väiksemas mahus.
                        Igal kommentaatoril on omad head ja vead. Sul ka. Ja mul. Iga kommentaator, kui ta pole just täielik tola, saab ISE oma vigadest suurepäraselt aru ja tegeleb järjepidevalt nende silumisega, arenguga.
                        Mina tean, et mul on liiga madal hääl ja ma kipun mõmisema, samuti on minu nõrk koht suutlikkus emotsiooni läbivalt 90 minutit kanda.
                        Sinul on küllap omad vead ja ma eeldan, et mõistliku inimesena saad sa neist aru. Mina tean, mis mind sinu juures häirib. See kehtib kõigi teiste kommentaatorite kohta samuti. PL kommentaatorite hulgas on inimesi, keda ma lihtsalt ei suudagi kuulata.
                        Aga, Silver, ametiau ei luba mul, olles ise hobikommentaator, hakata nimeliselt oma kolleegi avalikult lahkama. Soovitaksin sul üles leida oma eetikapeegel, mille kirkusega sa alles hiljaaegu kõikvõimalikes teemades hiilgasid, ja mõelda, kas su siinne teemapüstitus ehk pisukese ärplemisena ei mõju.
                        (Veelkord: vaikiksin, kui sa ise ei oleks kommentaator).

                        Kommentaar


                          #42
                          üldiselt olen selles mõttes täiesti nõus, et emotsiooni andmine on üks asju, mida peangi enda puhul kõige rohkem tähelepanu vajavaks küljeks, sest siin tuleb mängu seesama eelpool mainitud tasakaal seoses loomulikuks jäämisega. konkreetse Levadia-Flora kohta võin lisaks öelda, et kindlasti olin 87. minutiks peast suht jäätund juba. see ei ole kahtlemata vabandus, aga see lihtsalt mõjutab.

                          lõpetaks aga sellega, et:

                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Minu maitse jaoks...
                          ...on ilmselgelt võtmekoht absoluutselt kõikides selleteemalistes aruteludes.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            #43
                            Sõbrad, ei soovinud kuidagi ärbelda ega ära panna. Proovisin olla konstruktiivselt kriitiline ja samas huvitas mind ka reaalselt kommentaatori stiil erinevates liigades. Teistele just selline vintsu stiil meeldibki.

                            Ja mul pole midagi selle vastu kui keegi annab mulle tip'e või toob välja, mis teda minu kommenteerimise juures häirib. No hard feelings. PS! Marek, võid mulle täitsa kirjutada, mis sulle minu puhul häirib. Uue hooaja eel tahavad kõik end parandada
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #44
                              Haha, oolrait. Prepare for the wall of text.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Sõbrad, ei soovinud kuidagi ärbelda ega ära panna. Proovisin olla konstruktiivselt kriitiline ja samas huvitas mind ka reaalselt kommentaatori stiil erinevates liigades. Teistele just selline vintsu stiil meeldibki.

                                Ja mul pole midagi selle vastu kui keegi annab mulle tip'e või toob välja, mis teda minu kommenteerimise juures häirib. No hard feelings. PS! Marek, võid mulle täitsa kirjutada, mis sulle minu puhul häirib. Uue hooaja eel tahavad kõik end parandada
                                Kas sa sellist legendaarset härrat nagu Ray Hudson oled kuulanud? BEIN Sports kanalitelt siis, La Liga kommentaator?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X