320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Meedia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kas sa sellist legendaarset härrat nagu Ray Hudson oled kuulanud? BEIN Sports kanalitelt siis, La Liga kommentaator?
    Kuigi mu La Liga vaatamine piirdub enamasti vaid tipphetkedega, siis tavaliselt tema kommentaaride puhul suudan juba selle lühikese aja peale hääle kinni panna. Inglise oma Ott Järvela, kes paistab lihtsalt kriiskavat kriiskamise pärast ja teeb täiesti kohatuid mittenaljakaid võrdlusi.

    Et täiesti off topic ei oleks, siis kiidan omalt poolt ka vintsu ja arvan ka, et tegu on ehk Eesti parima kommentaatoriga.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Kas sa sellist legendaarset härrat nagu Ray Hudson oled kuulanud? BEIN Sports kanalitelt siis, La Liga kommentaator?
      Nop. Pole kuulnud.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Nop. Pole kuulnud.
        Meelelahutust pikemalt seal..

        Kommentaar


          #49
          Parim kommentaator hetkel - vaatan juba mõned viimased hooajad LaLiga-t ainult USA beIN-i pealt (kui ei leia striimi, siis jääb vaatamata), kahju et ta vist ainult Barca ja Reali mängudega tegeleb, ega muule juhtubki harva peale...

          Pilt tundus sõbra telekast vaadates (Valencia-Real) parem, kui VSB-s, kas keegi teab ehk resolutsiooni? Üldiselt olen pikaajalise striimijana (ja tiheda taustaks jalkavaatajana) leidnud omad "crystal clear 1080p" kohad ning enne, kui ei hakata leidma variante HD kasutuselevõtuks, tundub olema mõttetu investeering - me oleme muust maailmast lihtsalt tehnoloogiliselt maha jäänud (pistke oma e-valimised ja muu pask kuhu tahate, kui ülejäänud "top-5" Maailm on juba pigem pikemat perioodi 4K-s ja meie alles SD-s, on raske millestki rääkida). Vähemalt kaupmehed on teinud tublit tööd ning varustanud üle poole Eesti juba vähemalt HD-võimeliste teleritega...
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas Kristen Vaata postitust
            Kuigi mu La Liga vaatamine piirdub enamasti vaid tipphetkedega, siis tavaliselt tema kommentaaride puhul suudan juba selle lühikese aja peale hääle kinni panna. Inglise oma Ott Järvela, kes paistab lihtsalt kriiskavat kriiskamise pärast ja teeb täiesti kohatuid mittenaljakaid võrdlusi.
            Siin tulebki välja maitsete erinevus. Ma vaatan La Ligat päris palju ja Ray Hudson on täiesti vaieldamatult mu lemmikkommentaator.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              #51
              Ma ei tea, kas see tõele vastab, aga muidugi kuluaarides räägitakse, et La Ligal mingitel mängudel olla maruväike vaadatavus Postimehes olnud...

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma ei tea, kas see tõele vastab, aga muidugi kuluaarides räägitakse, et La Ligal mingitel mängudel olla maruväike vaadatavus Postimehes olnud...
                Jalgpall ja sport üleüldiselt on üldse masendavalt väikese populaarsusega Eestis. Ei?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Jalgpall ja sport üleüldiselt on üldse masendavalt väikese populaarsusega Eestis. Ei?
                  Jah, tõsi, aga number olla ka sinise meediamaja üllatanud. Vähemalt suudeti ühele kihlveokontorile hooaja lõpuni väga hea reklaamileping maha müüa.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Jah, tõsi, aga number olla ka sinise meediamaja üllatanud. Vähemalt suudeti ühele kihlveokontorile hooaja lõpuni väga hea reklaamileping maha müüa.
                    Olybet teeb tõesti päris originaalseid videoklippe enne ja mängude ajal.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma ei tea, kas see tõele vastab, aga muidugi kuluaarides räägitakse, et La Ligal mingitel mängudel olla maruväike vaadatavus Postimehes olnud...
                      Mäng, mida Mina esimest korda vaatama juhtusin, oli Valencia-Real. Mäng algas 17.15, isegi Mina, keskmisest suurem jalgpallifänn, pidin oma päeva selle mängu ümber kujundama ning sõbra juurde vaatama jõudsin ikka kusagil enne esimese poolaja lõppu. Omamata infot, milliseid mänge täpselt näidatakse (Real, Barca, Atletico?) soovitaksin ikkagi näidata mänge, mida alla(!!!)keskmise fänn ka vaadata saaks - laupäeva õhtu 17.00 on "prime-time" igasugu pere- ja hobitegevuste jaoks.

                      Näidake pühapäevaõhtust viimast mängu, algab 21.45 ning reeglina mängib Barcelona või Real...
                      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                        Mäng, mida Mina esimest korda vaatama juhtusin, oli Valencia-Real. Mäng algas 17.15, isegi Mina, keskmisest suurem jalgpallifänn, pidin oma päeva selle mängu ümber kujundama ning sõbra juurde vaatama jõudsin ikka kusagil enne esimese poolaja lõppu. Omamata infot, milliseid mänge täpselt näidatakse (Real, Barca, Atletico?) soovitaksin ikkagi näidata mänge, mida alla(!!!)keskmise fänn ka vaadata saaks - laupäeva õhtu 17.00 on "prime-time" igasugu pere- ja hobitegevuste jaoks.

                        Näidake pühapäevaõhtust viimast mängu, algab 21.45 ning reeglina mängib Barcelona või Real...
                        Seda ma ei oska öelda. Inglise liigas pole niisuguseid vaadatavusi regatud. Või, noh, ühes on üldtellimus. Teisel on üldvaadatavus. Ma olen kindlasti väiksemaid auditoorime ees kommenteerinud, aga PM mängib ikka jummala hullu. Kõik on tasuta, kõik on vaadatav, aga korraga pole vaatamisi, siis see on valus.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Seda ma ei oska öelda. Inglise liigas pole niisuguseid vaadatavusi regatud. Või, noh, ühes on üldtellimus. Teisel on üldvaadatavus. Ma olen kindlasti väiksemaid auditoorime ees kommenteerinud, aga PM mängib ikka jummala hullu. Kõik on tasuta, kõik on vaadatav, aga korraga pole vaatamisi, siis see on valus.
                          Kuna Setanta näitab La-Liigat täismahus, siis polegi eriline ime, kui ei leita seda poolpõrandaalust Kanal 12 üles.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kuna Setanta näitab La-Liigat täismahus, siis polegi eriline ime, kui ei leita seda poolpõrandaalust Kanal 12 üles.
                            Ja ViaSat ei pakugi võimalust seda poolpõrandaalust kanalit näha
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              Ja ViaSat ei pakugi võimalust seda poolpõrandaalust kanalit näha
                              Kanal 12 pole mitte poolpõrandaalune, väljendasin veidi karmilt, vaid lihtsalt selline kanal, mida eriti ei vaadata, aga eks seoses spordiülekannetega hakatakse üha rohkem vaatama.

                              Kommentaar


                                #60
                                Ray Hudson meeldib ka mulle. On ta ju tegelikkuses Barca fänn aga kriiskab samamoodi ka näiteks Ronaldo väravate ajal. Teatud väljendid nagu näiteks like a one-eyed cat covering three mouseholes kipuvad ehk pisut liigselt korduma aga see pole ka suurem asi. Tavapäraselt Hudsoniga koos kommenteeriv Phil Schoen on pisut ummamuudu ja üsna tihti tuleb lagedale mingisuguste "huvitavate" väidetega aga üldises plaanis vist paremat inglisekeelset kommentaari La Liga mängudele kuskil mujal ei pakuta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X