320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Leedu (K 30.05 kl 19:00, Balti turniir 2018 @ Rakvere linnastaadion)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Siin https://shop.piletilevi.ee/public/?c...=ticketsselect

    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
    Ps! Mis sektoris koondisefännid Riias istuvad, kui piletilevist pääse soetada? Ülehomset mänguteemat polegi vist veel loodud?

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
      Ampsu leivad ei ole kindlasti vähesäiliv kraam. Need elaksid tuumasõja ka üle vist
      +1

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust
        +1
        ägedad probleemid teil kutid. tra eestlased, süüa ei saa

        Kommentaar


          #79
          Minul isiklikult on selles suhtes suht poogen, et ma reeglina põhimõtteliselt ampsule oma raha ei vii. Aga normaalne toitlustus käib jalgpalli juurde.

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Minul isiklikult on selles suhtes suht poogen, et ma reeglina põhimõtteliselt ampsule oma raha ei vii. Aga normaalne toitlustus käib jalgpalli juurde.
            Siis mul tekib küsimus aga miks? Ma mõistan olukorda, et vutiliit võttis vastu parima pakkumise ja nii edasi, aga kui hinnad on liiga krõbedad või on see pigem jonn sul käsil?( Muidugi naljaks kuulata, et türa, et me vii ampsule mingit cashi aga samadel hetkedel Mihkel eirab enamuse arvamusi) äge, võib-olla oleks aeg petisiooni jaoks? Mind see kuradima 4 eurot ei tapa ära, mis oli Rakveres, aga mind tapab ära see suhtumine" ah fänn aniway maksab" Kas Mihkel me hakkame mõtlema ka fännide peale?

            Kommentaar


              #81
              Mind 4 euri ei tapa. Ma lihtsalt põhimõtteliselt võimaluse korral Ampsule oma raha ei vii. Ei vii staadionil, ei käi nende kohvikutes lõunal. Vähemalt niikaua, kuni nad õllehindade, sita teeninduse ja valetava hinnakirjaga nussivad.

              Kommentaar


                #82
                Küsimus ongi selles, et kuradima, kui me tahame täismaja koondise mängudele, olenemata kas mängib U21 kas mängib Flora, kas mängib Levadia ja nii edasi, siis me peame tulema vastu fännide soovidele ja kokkuvõttes ei huvita ühtegi fänni, kes on vastas tiimis, huvitab olukord pigem, mis fänn " saab", et ta tahab tulla sinna. Olukord on kurb. Ma olen üldjuhul positiivne tegelane aga mulle üldse ei meeldi hetkel vutiliidu suhtumine nagu hetkel on" fänn maksab aniwai selle muusika" ja sellist suhtmist olen ma tundnud viimasel ajal koguaeg. Kas koondis näiteks mängib endale või rahvale?

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Küsimus ongi selles, et kuradima, kui me tahame täismaja koondise mängudele, olenemata kas mängib U21 kas mängib Flora, kas mängib Levadia ja nii edasi, siis me peame tulema vastu fännide soovidele ja kokkuvõttes ei huvita ühtegi fänni, kes on vastas tiimis, huvitab olukord pigem, mis fänn " saab", et ta tahab tulla sinna. Olukord on kurb. Ma olen üldjuhul positiivne tegelane aga mulle üldse ei meeldi hetkel vutiliidu suhtumine nagu hetkel on" fänn maksab aniwai selle muusika" ja sellist suhtmist olen ma tundnud viimasel ajal koguaeg. Kas koondis näiteks mängib endale või rahvale?
                  Mitmed mured on seotud toitlustusega, selleks tehti värskelt Arenale toitlustushange, et seada alates sügisest kõrgem standard. See läbirääkimise ja motiveerimise protsess ei ole kerge. Riikides/liigades/staadionidel, kus peaaegu igal nädalal on suur üritus, st palju kliente, on toitlustajad kogenumad ja vilunumad ja ka kõvasti motiveeritumad. Siinses keskkonnas tuleb meil kõvasti pingutada, et hoida motivatsiooni kõrgel. Ei kurda, vaid selgitan töö sisu - pole nii, et tellid kusagilt parema teenuse, tuleb panna oma energiat sisse kogu aeg, et arendada teenust edasi. Fännidest said Papa ja Kesa paar kuud tagasi AMPSuga kokku.

                  Mainisid kohalikku klubijalgpalli ka. Eestis on ainulaadne süsteem, kus fännidel on võimalik lihtsalt taotleda pürotehnika kasutamise luba. Vanemad olijad mäletavad ka sellist aega, kus alkoholiga tribüünile ei lubatud, see nõue ei tulnud jalgpalliliidult, vaid liit ja fännid rääkisid läbi, et see maha võtta, nii läkski.

                  Arena arendusest rääkides, siis püsivat helisüsteemi (seni on igaks mänguks renditud) paigaldatakse, esimene koondisemäng sellega on septembris. Esimesed uued sildid paigaldati eile. Sissepääsud saavad valikmängudes ja rahvuste liigas nõutud pöördväravad. Söögikoha ehitus käib, eeldatav valmimistähtaeg on augusti algus.

                  Kommentaar


                    #84
                    Aitäh selgitamaks olukorda. Andke agu edasi ja pea püsti. Jäägem lootma siis positiivsele suhtumisele, et asjad saavad korda.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      ägedad probleemid teil kutid. tra eestlased, süüa ei saa
                      Nali naljaks aga probleem söögiga siiski on. Kui mäng on nädala keskel ja algab kell 19, siis kell 17 töö lõpetav harju keskmine kodanik ei jõua süüa teha või sööma minna. Staadionil pakutav oleks kindlasti abiks.

                      Kommentaar


                        #86
                        See ei ole väga uus nähtus isegi. Näiteks Argentina koondise treeningvormidel on Coca Cola juba vähemalt 15 aastat kindlasti.

                        edit: oota, mängusärkidel? Ok see on veidike imelik tõesti.

                        Algselt postitas kesa Vaata postitust

                        Eile ei pannud tähele aga täna juhiti tähelepanu, et Leedu koondise särkidel olid reklaamid...maailm läheb päris hukka. Kõik müügiks.
                        Kuhu veel, varsti ilutseb nt. Hispaania koondise särgil, et Azerbaidžaan on vinge riik või, et lennake ainult Katari tiibadega.

                        Kommentaar


                          #87
                          Söögi-joogi teemale lisaks:
                          Mina näiteks elan siin samas staadioni läheduses ja ilusal päeval tuttavate-sõpradega sotsialiseerides olen ikka välja pakkunud, et lähemne mängule (kui juhtub olema), võtame mõne snäki ja õlle ja vaatame ühe silmaga mängu (sorry, ei ole nii die hard flora pooldaja) ja teise silmaga päikest ja vahel juhtub, et päris tore on. Tagasiside nendelt mitte-nii-vuti-inimestelt on, et väga mõnus atmosfäär ja kõik, aga teeks nii järgmine kord, et käime kusagil söömas, siis võtame mõne õlle ja siis sa lähed üksi mängui vaatama. Seda sel lihtsal argumendil, et mitte die-hard-fännile puudub igasugune lisaväärtus. Ehk siis maakeeli - kui sa peast püsti soe vutihull ei ole, siis ega need küüslaugumaitselised hambahävitajad ja soe õlu, mida pead 2min ootama, et vaht pealt ära hajuks, väga tavainimesele aastal 2018 ei sobi küll.

                          Muidugi siin võib rääkida, et tavainimene ongi loll, kui staadionile läheb, mitte Vapianosse, aga niimoodi olen ma ainuisikuliselt vähemalt 2-3le inimesele vutipisiku süstinud, kes nüüd käivad oma perede ja sõpradega.

                          Seega mõtlemise koht, kas tahetakse olla LIIT suurelt ja kaugelt, nagu kadunud 'ääl nõuka ajal, või siis moderne ettevõte, kes arvestab tarbija harjumusi ja soove.
                          MIA SAN MIA!

                          Kommentaar

                          Working...
                          X