Lehekülg 9, kokku 11 EsimeneEsimene ... 567891011 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 212
    Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas skint Vaata postitust
    Kui ma nüüd ei eksi just, siis palju loogilisem oleks ju see, et rohkema mängupraktikaga Pechter saaks põllule, ei?
    Pohh. Koondise seis on praegu nkn perses ja ilmselt saadakse enamus mänge põske. Minu jaoks pole suurt vahet, kas sa mängid siin Kalevi vastu täismängu või treenid koos Lenoga ja Aubameyang lööb sulle trennis peale. Viimane võib isegi rohkem noort mängijat arendada. Arvestades Heina vanust ja potentsiaali paneks igal juhul tema põllule. Ei usu, et koondis just tema pealt käriseb.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mulle tundub see Heina mängitamine ikka parasjagu ohtlik tegevus küll. Et pigem me ilmselt pettume temas. Noor poiss pole vist meeste-tasemel üldse mänginudki ju? (Ega U21 kogemusi kogunud ) Sedasi mingit head nahka sealt ei tule...
    Aga noh, kuivõrd me nii mudas oleme, siis pole suurt vahet loomulikult. Las noored saavad oma võimaluse.

Aga see, et kohe enne kogunemist lubatakse Heinale esikinda rolli, on naljakas. Kui nüüd selgub treeningutel, et krt ei vea ikka välja veel. Mis siis saab? Ja kellele see kasulik siis on, kui näiteks alustabki Pechter või Kotenko?
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Mulle tundub see Heina mängitamine ikka parasjagu ohtlik tegevus küll. Et pigem me ilmselt pettume temas. Noor poiss pole vist meeste-tasemel üldse mänginudki ju? (Ega U21 kogemusi kogunud ) Sedasi mingit head nahka sealt ei tule...
    Aga noh, kuivõrd me nii mudas oleme, siis pole suurt vahet loomulikult. Las noored saavad oma võimaluse.

Aga see, et kohe enne kogunemist lubatakse Heinale esikinda rolli, on naljakas. Kui nüüd selgub treeningutel, et krt ei vea ikka välja veel. Mis siis saab? Ja kellele see kasulik siis on, kui näiteks alustabki Pechter või Kotenko?
    Ei maksa nüüd Heina maha ka teha, ega niisama ta u23 arsenalis põhi värvavahiks saanud. Põhimõtteliselt oleks juba peaaegu ka Arsenali enda pingile mahtunud, meistriliigaga võrdlemine on küll nalts.

Poomi arvamust võib vist usaldada.
    Je suis Nasfal

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Üks tammeklane, kellest üritati head inimest kasvatada, nentis, et üks trenn Floraga annab rohkem juurde kui üks mäng Tammekaga. Ma arvan, et küll Hein hakkama saab. Lihtsalt ma imestasin ennist, et mis on see müstiline koondisekogemus, ilma milleta ei saa usaldada väravavahti [Edit: Pechterit], kes on aastaid Premmis mänginud ja kuulub oma klubi parimate sekka. Ka Heinal pole koondisekogemust, nagu polnud enne oma esimest mängu ühelgi teisel nüüdseks end legendiks mänginud väravavahil. Kunagi on ikka esimene kord ja miks mitte rahvaliigas?
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Üks tammeklane, kellest üritati head inimest kasvatada, nentis, et üks trenn Floraga annab rohkem juurde kui üks mäng Tammekaga. Ma arvan, et küll Hein hakkama saab. Lihtsalt ma imestasin ennist, et mis on see müstiline koondisekogemus, ilma milleta ei saa usaldada väravavahti, kes on aastaid Premmis mänginud ja kuulub oma klubi parimate sekka. Ka Heinal pole koondisekogemust, nagu polnud enne oma esimest mängu ühelgi teisel nüüdseks end legendiks mänginud väravavahil. Kunagi on ikka esimene kord ja miks mitte rahvaliigas?
    Aga Heinal pole kogemust ja usaldatakse, milles küss?
    Je suis Nasfal

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ei maksa nüüd Heina maha ka teha, ega niisama ta u23 arsenalis põhi värvavahiks saanud. Põhimõtteliselt oleks juba peaaegu ka Arsenali enda pingile mahtunud, meistriliigaga võrdlemine on küll nalts.

Poomi arvamust võib vist usaldada.
    Ma ei tee maha. Ma proovin realistlikku vaadet tuua siia.
    On ta üldse põhiväravavaht seal U23? Saan aru, et mingi inglane olla seal põhimees olnud ja meie mees pigem tema sub. Aga võib olla oli juttu siis reservtiimist vms.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Ma ei tee maha. Ma proovin realistlikku vaadet tuua siia.
    On ta üldse põhiväravavaht seal U23? Saan aru, et mingi inglane olla seal põhimees olnud ja meie mees pigem tema sub. Aga võib olla oli juttu siis reservtiimist vms.
    U23 pigem Hein ikka mänginud jah. Matt Macey pole ei seda ega teist. 25a vanust ka juba ja mingit erilist potentsiaali ei oma.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    U23 pigem Hein ikka mänginud jah. Matt Macey pole ei seda ega teist. 25a vanust ka juba ja mingit erilist potentsiaali ei oma.
    Kui võtta praegune U23 lahti, siis saab ainult ühel käel mehed kokku lugeda kes tast seal rohkem mängis eelmine hooaeg./parandage kui eksin.
    Kindel põhi väravavaht ja see A koondise orgasm mis inglismaa sellest saab võib päris hea hoo sisse lükata.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Vaatasin täna oddse ja kui meie alagrupp on Põhja-Makedoonia (1,5), Gruusia (1,75), Armeenia (3) ning Eesti võidukoef on 10, siis näitab väga kurvalt ära ka kuidas analüütikud üle maailma Eestit hindavad. Kodumängus Gruusiaga oleme me ikka väga väga tugevad underdogid ja võidukoef lausa 4 ning see tõuseb ehk kõik ennustavad Gruusiat.

Samas ise päris nii hulluks meie võimalusi ei tahaks pidada ja sisetunne ütleb, et viimaseks me ka ei jää.

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vaatasin täna oddse ja kui meie alagrupp on Põhja-Makedoonia (1,5), Gruusia (1,75), Armeenia (3) ning Eesti võidukoef on 10, siis näitab väga kurvalt ära ka kuidas analüütikud üle maailma Eestit hindavad. Kodumängus Gruusiaga oleme me ikka väga väga tugevad underdogid ja võidukoef lausa 4 ning see tõuseb ehk kõik ennustavad Gruusiat.

Samas ise päris nii hulluks meie võimalusi ei tahaks pidada ja sisetunne ütleb, et viimaseks me ka ei jää.
    Alati on see lootus, kuni näed alg11 ja mõtled mis nende inimeste peas küll toimub
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Algupärane

Palju poleemikat tekitanud Frank Liivaku koondisekutse valguses uurisin Jürgen Hennilt, miks ääreründaja roll tänavu nii väikeseks on jäänud? Ilmnes, et muuhulgas on selle põhjuseks Konstantin Vassiljevi ja Michael Lilanderi mängumaneerid.

https://soccernet.ee/artikkel/liivak...-mangumaneerid

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
    Palju poleemikat tekitanud Frank Liivaku koondisekutse valguses uurisin Jürgen Hennilt, miks ääreründaja roll tänavu nii väikeseks on jäänud? Ilmnes, et muuhulgas on selle põhjuseks Konstantin Vassiljevi ja Michael Lilanderi mängumaneerid.

Mu arvates ei ole Flora mänguplaan eelmise aastaga võrreldes suurt muutunud. Sinjavski vajas ka toona ruumi, et vastaseid ette võtta, Vassiljev tegutses ka toona ründaja all ja Kamsile meeldis samamoodi overlap'pida. Kui eelmisel hooajal oli Liivak ka koduses liigas vähemalt arvestatava tasemega mängija, siis tänavu on enesekindlus ja kvaliteet olnud miskipärast täiesti null. Kogu see krempel tipnes muidugi euromängu ukerdamistega, kus iga ka Eesti kõrgliigas mängiv mängija peaks suutma viia kaaslase üks-ühele. Rääkimata tõesti Premiumist, kus mitmel korral on löögile minnes küljejoone ohustamine oluliselt lähemal kui väravavõrgu ülesleidmine. Arusaadav, et igal treeneril on oma lemmikud, aga sellises vormis mängija koondisesse võtmise puhul tekivad ikka väga tõsised küsimused. Mu arusaama kohaselt peaks esmajärjekorras olema olulisteks teguriteks hetkevorm ja -tase, mitte aastaid tagasi tehtud sooritused koondises, aga võimalik, et olen millestki ka valesti aru saanud.

e: ja absoluutselt mitte midagi isiklikku Liivaku suhtes. hoidsin talle kunagi tõsiselt pöialt ja loodan hetkelgi, et saab august välja, aga paratamatult sümboliseerib see valik hetkel suuresti olukorda, mis meil valitseb.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Soccernet.ee Kasutaja ivar5lepik avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    peaks esmajärjekorras olema olulisteks teguriteks hetkevorm ja -tase, mitte aastaid tagasi tehtud sooritused koondises
    Liivaku teemat ei kommenteeri, aga

rahvas skandeerib "Tih-hon! Tih-hon!"

Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
    Liivaku teemat ei kommenteeri, aga

rahvas skandeerib "Tih-hon! Tih-hon!"
    Ma võin küll valesti mäletada, aga mu arust ei olnud Tihhoni koondiseesituste puhul mitte mingit vahet, kas ta tegi ainult trenni või ka mängis klubi eest regulaarselt. Tegi oma mitte midagi ütleva soorituse ära. Selles plaanis ma muidugi ei mõista, et mis probleem meil väravavahtide osakonnas oli, et Lepmets (vähemalt tegi vahepeal regulaarselt trenni) ja Aksalu (puudub info) on koondises varasemalt oma ikka ära teinud.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht

Meemimeister
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust

Artikkel on täpselt sama terav kui see löök väravale.
    Põhjused ja põhjendused ei päde üldse.
    Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

Soccernet.ee Kasutaja ivar5lepik avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma võin küll valesti mäletada, aga mu arust ei olnud Tihhoni koondiseesituste puhul mitte mingit vahet, kas ta tegi ainult trenni või ka mängis klubi eest regulaarselt. Tegi oma mitte midagi ütleva soorituse ära.
    Noh, nõus. Aga võibolla pole Liivaku puhul ka vahet? Sesmõttes, et kui ta saab max kümme minutit ja on äkki isegi tubli, siis vast võib öelda, et Voolaid tegi okei otsuse. Eks mingid lemmiklapsed on igal treeneril. Muidugi oleks alternatiive olnud, aga ega keegi neist pole ka ju Messi.

Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Vähemalt on meie koduväljak oluliselt paremas seisukorras kui Põhja-Makedoonial.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht

Meeskonnaliige Kasutaja MALAGA avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Makedoonia - Armeenia oli küll loomade kolejalgpall täies hiilguses .

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Praeguses kiduras üldseisus ning ilmetus mängupildis olid vähemalt minu, kui tavavaataja jaoks ainsad valguskiired just needsamad Hein, Tunjov ja isegi Järvelaid, kellest viimast küll kaitsefaasis korduvalt kohvile saadeti.
    Tunjov oli eile ehk üldse üks kindlamaid ja rahulikumaid mängijaid meie meestest, mis sest, et omadustelt sobiks paremini keskpoolikuks.
    Heina jalaga mäng on kvaliteetsem, kui mis iganes Eesti koondise väravavahil (lähi)ajaloos ja nimetage mind hulluks, aga koondise väravavahi koht võib olla järgmiseks 20 aastaks talle broneeritud - sellel tüübil on kõik eeldused olemas tõeliseks tippväravavhiks sirgumiseks ja praegused mänguminitud annavad meile dividende tulevikus - olgem ausad, meie koondis saab taolisi käike täna lubada (millal siis veel, vanemate tüüpide mängitamine ei viiks meid samuti kuhugi).

Ehk siis Voolaiult head käigud noorte usaldamisel, ei jõuaks kogenumate meeste toel ikka kuhugi ja olen täiesti seda meelt, et noori välisklubides pallivaid mehi peab koduliiga põhimeeste ees usaldama.

Küll viskaks treeneri kapsaaeda selle, et kurtes meeste tehniliste oskuste üle jättis ta samas meie parima 1-1 mängija (Sinjavski) pingile ning ei toonud teda ka vahetusest sisse - kehv mängukäigu hindamine. Ainsalu pidanuks Vassiljevi samuti oluliselt varem välja vahetama.

Kokkuvõtteks näen selgelt, et peame praegust joont hoidma - Rahvuste liiga on ainuõige koht, kus noortele perspektiivikatele mängijatele kogemust ning mänguaega jagada ja selgelt peaksimegi eelistama Heina, Järelaiu ja Tunjovi suguseid tüüpe. Kui me neid ka mängu ei paneks, siis keda veel? Ei ole seda Eesti jalgpalli tõusu kuskilt näha, sorry....ainus valguskiir on see paljukiidetud U17 põlvkond, kus mõned teravad ründepotentsiaaliga tüübid + Vetkal...kui sealt ei tule, oleme omadega totaalselt p----s.

PS! Mis Käidiga juhtunud on? Enesekindlus täiesti kadunud, söödab ainult tagasi. Hakkab paraku meenutama Liivaku allakäiku

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Eissa Vaata postitust
    Praeguses kiduras üldseisus ning ilmetus mängupildis olid vähemalt minu, kui tavavaataja jaoks ainsad valguskiired just needsamad Hein, Tunjov ja isegi Järvelaid, kellest viimast küll kaitsefaasis korduvalt kohvile saadeti.
    Tunjov oli eile ehk üldse üks kindlamaid ja rahulikumaid mängijaid meie meestest, mis sest, et omadustelt sobiks paremini keskpoolikuks.
    Heina jalaga mäng on kvaliteetsem, kui mis iganes Eesti koondise väravavahil (lähi)ajaloos ja nimetage mind hulluks, aga koondise väravavahi koht võib olla järgmiseks 20 aastaks talle broneeritud - sellel tüübil on kõik eeldused olemas tõeliseks tippväravavhiks sirgumiseks ja praegused mänguminitud annavad meile dividende tulevikus - olgem ausad, meie koondis saab taolisi käike täna lubada (millal siis veel, vanemate tüüpide mängitamine ei viiks meid samuti kuhugi).

Ehk siis Voolaiult head käigud noorte usaldamisel, ei jõuaks kogenumate meeste toel ikka kuhugi ja olen täiesti seda meelt, et noori välisklubides pallivaid mehi peab koduliiga põhimeeste ees usaldama.

Küll viskaks treeneri kapsaaeda selle, et kurtes meeste tehniliste oskuste üle jättis ta samas meie parima 1-1 mängija (Sinjavski) pingile ning ei toonud teda ka vahetusest sisse - kehv mängukäigu hindamine. Ainsalu pidanuks Vassiljevi samuti oluliselt varem välja vahetama.

Kokkuvõtteks näen selgelt, et peame praegust joont hoidma - Rahvuste liiga on ainuõige koht, kus noortele perspektiivikatele mängijatele kogemust ning mänguaega jagada ja selgelt peaksimegi eelistama Heina, Järelaiu ja Tunjovi suguseid tüüpe. Kui me neid ka mängu ei paneks, siis keda veel? Ei ole seda Eesti jalgpalli tõusu kuskilt näha, sorry....ainus valguskiir on see paljukiidetud U17 põlvkond, kus mõned teravad ründepotentsiaaliga tüübid + Vetkal...kui sealt ei tule, oleme omadega totaalselt p----s.

PS! Mis Käidiga juhtunud on? Enesekindlus täiesti kadunud, söödab ainult tagasi. Hakkab paraku meenutama Liivaku allakäiku
    Käidi klubi on maru lamp ja ta ei saa seal piisavalt mänguaega.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud