Lehekülg 8, kokku 11 EsimeneEsimene ... 4567891011 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 141 kuni 160, kokku 212
    Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Milles Pechteri rohelisus seisneb? Et mängib alles seitsmendat hooaega Premium Liigas, olles teinud kõigest 164 mängu? Või et on liiga noor meie vananevas rahvuskoondises? Igal koondislane sai kunagi oma esimese mütsi..
    Rohelisus seisneb selles, et tal on KOONDISES 0 mängu, mis on teine tera, kui tublid 164 mängu Eesti premium liigas.

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    +1

Ja mis loogika järgi peaks koondise neljas väravavaht olema enne teist ja kolmandat väravas?? Siis oleks pidanud emma kumma asemel ta seal nimekirjas algusest peale olema.
    See, et Kotenko 4ndana kutsuti ei tähenda veel, et ta hierarhias staatiliselt 4s on ja evib võimalust ülespoole tõusta vaid juhul, kui keegi ära kooleb. Eks see ikka ole lõpuks treeneri otsus, kelle ta väravasse usaldab.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Ma olen suhteliselt veendunud, et Hein teeb oma debüüdi.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma olen suhteliselt veendunud, et Hein teeb oma debüüdi.
    +1, ütleks kuskil 75-25 jah

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust

See, et Kotenko 4ndana kutsuti ei tähenda veel, et ta hierarhias staatiliselt 4s on ja evib võimalust ülespoole tõusta vaid juhul, kui keegi ära kooleb. Eks see ikka ole lõpuks treeneri otsus, kelle ta väravasse usaldab.
    Koondise valis voolaid**** alles mõned päevad tagasi. Mis selle viie päevaga siis juhtus, et ta järsku enam neljas pole/poleks? See oleks lihtsalt järjekordne kinnitus kui mõttetu vend meil koondist juhib - mitte ühegi normaalse treeneriga poleks sellist möga-arutelu siin tekkinudki.
    Je suis Nasfal

Asjahuviline Kasutaja baller avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2005

Algupärane

Voolaid käib äkki siin ka lugemas, kui tal tekib mõni selline hetk, kus ta mone koondislasega parajasti telefoniga ei lobise. Karel ole nüüd moistlik ja ära pane Kotenkot põhisse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

https://sport.delfi.ee/news/jalgpall...ma?id=90902335

Võtke rahulikult, Kotenko on meil mentor lihtsalt

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Rohelisus seisneb selles, et tal on KOONDISES 0 mängu, mis on teine tera, kui tublid 164 mängu Eesti premium liigas.
    Kas koondise mängudel kasutatakse teistsuguseid palle? Mängureeglid peaksid samad olema, samuti on Pechter harjunud kodus palli viskama sinistele ja võõrsil valgetele. Ma ei saa aru, millest Sa räägid.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Kas koondise mängudel kasutatakse teistsuguseid palle? Mängureeglid peaksid samad olema, samuti on Pechter harjunud kodus palli viskama sinistele ja võõrsil valgetele. Ma ei saa aru, millest Sa räägid.
    Pechteri viimane mäng nüüd küll selline polnud, et mille pealt peaks koondises põhis olema.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Pechteri viimane mäng nüüd küll selline polnud, et mille pealt peaks koondises põhis olema.
    Ma ei öelnudki, et peaks põhis olema. Põhis peaks olema antud hetke parim värt. Mul lihtsalt imestasin, et kui Pechter on väga roheline, siis mida peab ta tegema, et enam mitte väga roheline olla, kui tal on ometi pikaajaline Premmi kogemus ja on Tammekas üks kindlamaid mehi. Vbl üks mäng läks aia taha, ma ei näinud seda, aga minu arust on see imelik argument, et ta on väga roheline seetõttu, et tal on 0 koondise mängu kirjas. Nagu ma ennist ütlesin, kõik koondislased alustasid kunagi nulli pealt (meil vist pole isegi Liidu koondises keegi mänginud).
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Ma ei öelnudki, et peaks põhis olema. Põhis peaks olema antud hetke parim värt. Mul lihtsalt imestasin, et kui Pechter on väga roheline, siis mida peab ta tegema, et enam mitte väga roheline olla, kui tal on ometi pikaajaline Premmi kogemus ja on Tammekas üks kindlamaid mehi. Vbl üks mäng läks aia taha, ma ei näinud seda, aga minu arust on see imelik argument, et ta on väga roheline seetõttu, et tal on 0 koondise mängu kirjas. Nagu ma ennist ütlesin, kõik koondislased alustasid kunagi nulli pealt (meil vist pole isegi Liidu koondises keegi mänginud).
    Eks see koondise kogemus on mõneti teine kui Premium Liiga. Vastasedki kõvemast puust samas kuskilt tuleb alustada. Hetkel lihtsalt selline olukord kus sõprusmänge pole olnud.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Stok mulle vahest tundub, et sa mängid meelega lolli, et igal võimalusel silma paista.
    Kui Stok mängib 10 aastat rahvaliigat ja siis läheb Tammeka trenni siis räägime ka, et see konverteerub kohe Premium Liiga kogemuseks või?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Stok mulle vahest tundub, et sa mängid meelega lolli, et igal võimalusel silma paista.
    Kui Stok mängib 10 aastat rahvaliigat ja siis läheb Tammeka trenni siis räägime ka, et see konverteerub kohe Premium Liiga kogemuseks või?
    Ma saan aru, et mõne jaoks on Eesti kohe Euroopa meistrikatel veerandfinaali jõudmas, sest üks kord olime turniirile nii lähedal. Fakt on aga, et Eesti tase ongi Premium liiga tase.

Ehk Pechter mängiks just sellisel tasemel nagu temalt võiks oodata. Kurb ehk öelda, kuid kui koondis oleks tugevam, poleks ta ehk nimekirjas.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma arvan, et kohati müstifitseeritakse seda "koondisekogemust" veidi üle.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Fakt on aga, et Eesti tase ongi Premium liiga tase.

Ehk Pechter mängiks just sellisel tasemel nagu temalt võiks oodata. Kurb ehk öelda, kuid kui koondis oleks tugevam, poleks ta ehk nimekirjas.
    Täiesti nõus sinuga.

Okei, ma selgitan uuesti. Ma ei räägi mitte sellest kas alustama peaks Hein, Pechter või Kotenko vaid loogikast miks Igoneni vigastuse järel just Kotenko kutse sai. Sest tal on varasem kogemus. See on hea mitmel põhjusel, on selleks kas vennale kinnaste andmine või siis julgestuseks noortele kuttidele. Kõik muud variandid a la Toom, Matrossov jne seda paketti ju ei oma mistõttu ilmselt seepärast Voolaid neid ka valikusse ei kaasanud.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Täiesti nõus sinuga.

Okei, ma selgitan uuesti. Ma ei räägi mitte sellest kas alustama peaks Hein, Pechter või Kotenko vaid loogikast miks Igoneni vigastuse järel just Kotenko kutse sai. Sest tal on varasem kogemus. See on hea mitmel põhjusel, on selleks kas vennale kinnaste andmine või siis julgestuseks noortele kuttidele. Kõik muud variandid a la Toom, Matrossov jne seda paketti ju ei oma mistõttu ilmselt seepärast Voolaid neid ka valikusse ei kaasanud.
    a tra sa üldse siis koondisesse need 2 noort kutsud kui NAD NAGUNII mängida ei saa? (Loe: rämedalt kopa ette viskab see jutt, et oleks nagu üldse mingi võimalus, et kotenko alustaks)
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

a tra sa üldse siis koondisesse need 2 noort kutsud kui NAD NAGUNII mängida ei saa? (Loe: rämedalt kopa ette viskab see jutt, et oleks nagu üldse mingi võimalus, et kotenko alustaks)
    Härra peatreener on kõnelenud:
    "Ta on toodud heas mõttes Heina mänguks valmis panema. Täna on muidugi alles esmaspäev ja ta peab olema valmis kõigeks, aga põhimõtteliselt on ta tulnud number kaheks," ütles Voolaid Delfile ja Eesti Päevalehele, andes mõista, et usaldab laupäeval oma debüütmänguks postide vahele 18-aastase Londoni Arsenali kasvandiku Karl Jakob Heina.
    Minu arutelu sisu oli näha Kotenko koondisse kutsumise loogika taha, mitte 100 % kindlusega kuulutada, et minu meelest läheb värava noore asemel veteranväravavaht.
    Päikest sinu päeva, linnu!

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Härra peatreener on kõnelenud:

Minu arutelu sisu oli näha Kotenko koondisse kutsumise loogika taha, mitte 100 % kindlusega kuulutada, et minu meelest läheb värava noore asemel veteranväravavaht.
    Päikest sinu päeva, linnu!
    Ma ikka ei saa aru miks siis Pechter üldse koondisesse kutsuti? Tammekale väike lisapapp, et tore olla vms.
    Je suis Nasfal

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Ma ikka ei saa aru miks siis Pechter üldse koondisesse kutsuti? Tammekale väike lisapapp, et tore olla vms.
    Kes siis asemel peaks olema? See on ju väga tavapärane, et mingitel mängijatel lastakse treeningtsükkel kaasa teha, et nad näeksid, kuidas koondis üleüldse mängib, millised on kaaslased jne.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Kes siis asemel peaks olema? See on ju väga tavapärane, et mingitel mängijatel lastakse treeningtsükkel kaasa teha, et nad näeksid, kuidas koondis üleüldse mängib, millised on kaaslased jne.
    Pärast pikemalt mõtlemist nõustun sellega. eksisin. Varem ei osanud arvestada, et Hein kindlalt Kotenko ees on ja siis sealt kruvis viha üles treeneri vastu, mitte, et see kuhugi kadunud oleks, aga siin on jah tegelt täitsa aus värk.
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja skint avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Vabandage minu ignorantsust ja mitte et ma ütleks, et noori talente ei peaks praeguses koondises üldse proovima, aga... kui mitu mängu ta viimase 3-4-5 kuu jooksul mänginud on? Ja kui mitu neist tõenäoliselt vähestest mängudest on olnud tõsiseltvõetavad mängud?

Kui ma nüüd ei eksi just, siis palju loogilisem oleks ju see, et rohkema mängupraktikaga Pechter saaks põllule, ei?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud