320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvuste liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Palun seleta mulle lahti miks on sõpruskohtumine sportliku printsiibi koha pealt mõtekam kui päris turniir?
    Ee, sa ajad nüüd asjad natuke segamini. Ma pole kusagil väitnud, et sõpakas oleks parem kui Rahvuste liiga. Vastupidi, mulle isegi meeldib see idee, et osade sõpakate asemel teha ametlik turniir. Väga lahe. Aga mulle ei meeldi selle turniiri formaat, st et D gruppi oleks mõnedel meeskondadel EM-i nimel kasulikum kuuluda kui C-sse. See ei lähe minu meelest spordi ideega üldse mitte kokku.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Oot-oot. Pilet EM'ile pole ju omaette eesmärk?
      Eesmärk on ehitada valmis normaalne koondis millega pole häbi EM'ile minna.
      Lätlased tegid finaalturniiril sakslastega viigi, mäletad? Vot see on minuarust asi mida väärtustada.
      Kui me lähme EM'ile ja saame kõik mängud umber 6:0 või 5:1 tappa, mis rõõmu sellest saab siis olla?
      Mingi külatolana EM'ile minna pole mõtet, vaid ikka ainult sirge seljaga, otseteed. See on auasi, ja sellega ei tingita.
      Mis häbi....sarnane mentaliteet kui Maardul.
      Kui süsteem pakub, võta koht vastu ja võitle...saad tappa, siis saad, järgmisel võimalusel paremini.... muidugi kui seda võimalust üldse enam pakutakse.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Ee, sa ajad nüüd asjad natuke segamini. Ma pole kusagil väitnud, et sõpakas oleks parem kui Rahvuste liiga. Vastupidi, mulle isegi meeldib see idee, et osade sõpakate asemel teha ametlik turniir. Väga lahe. Aga mulle ei meeldi selle turniiri formaat, st et D gruppi oleks mõnedel meeskondadel EM-i nimel kasulikum kuuluda kui C-sse. See ei lähe minu meelest spordi ideega üldse mitte kokku.
        kui võidad D liiga tõused C'sse igaljuhul, vist..? Seegi hea..
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          kui võidad D liiga tõused C'sse igaljuhul, vist..? Seegi hea..
          Jep. Aga vahepeal saad ka nii muuseas EM-il käia

          Kommentaar


            #50
            Avastasin siin hiljuti, et rahvusteliiga reegleid on muudetud. Eesti jääb C gruppi. Aga oskab keegi öelda, kas meistrivõistlustele pääseid uue süsteemiga ei tagata? Eelmise süsteemiga said ju 4 oma liiga võitnud meeskonda kohta EM finaalturniiril. Nüüd pole sellest juttu olnud.

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas soc Vaata postitust
              Avastasin siin hiljuti, et rahvusteliiga reegleid on muudetud. Eesti jääb C gruppi. Aga oskab keegi öelda, kas meistrivõistlustele pääseid uue süsteemiga ei tagata? Eelmise süsteemiga said ju 4 oma liiga võitnud meeskonda kohta EM finaalturniiril. Nüüd pole sellest juttu olnud.
              Vahe on selles, et MM-ile saab Euroopast ainult 13 satsi. Kui moodustatakse 10 alagruppi MM-valikmängudeks ja iga grupi võitja pääseb MM-ile, on vaid kolm vaba kohta. Nagu ma aru saan, pole veel otsustatud, kas ja kuidas Rahvuste Liiga tulemused nende kolme väljaselgitamist mõjutavad. https://en.wikipedia.org/wiki/2022_F...ication_(UEFA)
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #52
                Ei leia et ükski telekanal 3 .märtsil loosimist üle kannaks ? UEFA kodukas ainult ?

                Kommentaar


                  #53
                  Gruusia...Küpros...Moldova...need võtaks(valiks)

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                    Ei leia et ükski telekanal 3 .märtsil loosimist üle kannaks ? UEFA kodukas ainult ?
                    TV3 Sport, kell 19.

                    Kommentaar


                      #55
                      Okei. Paar päeva tagasi polnud seal midagi .

                      Kommentaar


                        #56
                        Gruusia, Armeenia ja Makedoonia sel sügisel.



                        Eesti jalgpalliliidu twitterist kopeerisin pildi.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Gruusia, Armeenua ja Makedoonia sel sügisel.
                          Kui siit ka edasi ei saada, siis võib jalgpalli mängimise ära lõpetada.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Kui siit ka edasi ei saada, siis võib jalgpalli mängimise ära lõpetada.
                            Päriselt?
                            Ma mõtlen divisjonis püsimajäämisele pigem...
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Kui siit ka edasi ei saada, siis võib jalgpalli mängimise ära lõpetada.
                              Nalja teed? 😅
                              Makedoonia kindel esimene. Gruusiaga läheb madinaks ja Armeenia vast viimane.

                              Kommentaar


                                #60
                                Loodan nüüd et Gruusia-Armeenia(välismängud) tuleb ikka kombona ja miks mitte novembris...kuidas seal ilm sel ajal on ka?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X