320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvuste liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Täiesti nõus sinuga.

    Okei, ma selgitan uuesti. Ma ei räägi mitte sellest kas alustama peaks Hein, Pechter või Kotenko vaid loogikast miks Igoneni vigastuse järel just Kotenko kutse sai. Sest tal on varasem kogemus. See on hea mitmel põhjusel, on selleks kas vennale kinnaste andmine või siis julgestuseks noortele kuttidele. Kõik muud variandid a la Toom, Matrossov jne seda paketti ju ei oma mistõttu ilmselt seepärast Voolaid neid ka valikusse ei kaasanud.
    a tra sa üldse siis koondisesse need 2 noort kutsud kui NAD NAGUNII mängida ei saa? (Loe: rämedalt kopa ette viskab see jutt, et oleks nagu üldse mingi võimalus, et kotenko alustaks)
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      a tra sa üldse siis koondisesse need 2 noort kutsud kui NAD NAGUNII mängida ei saa? (Loe: rämedalt kopa ette viskab see jutt, et oleks nagu üldse mingi võimalus, et kotenko alustaks)
      Härra peatreener on kõnelenud:
      "Ta on toodud heas mõttes Heina mänguks valmis panema. Täna on muidugi alles esmaspäev ja ta peab olema valmis kõigeks, aga põhimõtteliselt on ta tulnud number kaheks," ütles Voolaid Delfile ja Eesti Päevalehele, andes mõista, et usaldab laupäeval oma debüütmänguks postide vahele 18-aastase Londoni Arsenali kasvandiku Karl Jakob Heina.
      Minu arutelu sisu oli näha Kotenko koondisse kutsumise loogika taha, mitte 100 % kindlusega kuulutada, et minu meelest läheb värava noore asemel veteranväravavaht.
      Päikest sinu päeva, linnu!
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Härra peatreener on kõnelenud:


        Minu arutelu sisu oli näha Kotenko koondisse kutsumise loogika taha, mitte 100 % kindlusega kuulutada, et minu meelest läheb värava noore asemel veteranväravavaht.
        Päikest sinu päeva, linnu!
        Ma ikka ei saa aru miks siis Pechter üldse koondisesse kutsuti? Tammekale väike lisapapp, et tore olla vms.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Ma ikka ei saa aru miks siis Pechter üldse koondisesse kutsuti? Tammekale väike lisapapp, et tore olla vms.
          Kes siis asemel peaks olema? See on ju väga tavapärane, et mingitel mängijatel lastakse treeningtsükkel kaasa teha, et nad näeksid, kuidas koondis üleüldse mängib, millised on kaaslased jne.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kes siis asemel peaks olema? See on ju väga tavapärane, et mingitel mängijatel lastakse treeningtsükkel kaasa teha, et nad näeksid, kuidas koondis üleüldse mängib, millised on kaaslased jne.
            Pärast pikemalt mõtlemist nõustun sellega. eksisin. Varem ei osanud arvestada, et Hein kindlalt Kotenko ees on ja siis sealt kruvis viha üles treeneri vastu, mitte, et see kuhugi kadunud oleks, aga siin on jah tegelt täitsa aus värk.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Vabandage minu ignorantsust ja mitte et ma ütleks, et noori talente ei peaks praeguses koondises üldse proovima, aga... kui mitu mängu ta viimase 3-4-5 kuu jooksul mänginud on? Ja kui mitu neist tõenäoliselt vähestest mängudest on olnud tõsiseltvõetavad mängud?

              Kui ma nüüd ei eksi just, siis palju loogilisem oleks ju see, et rohkema mängupraktikaga Pechter saaks põllule, ei?

              Kommentaar


                Algselt postitas skint Vaata postitust
                Kui ma nüüd ei eksi just, siis palju loogilisem oleks ju see, et rohkema mängupraktikaga Pechter saaks põllule, ei?
                Pohh. Koondise seis on praegu nkn perses ja ilmselt saadakse enamus mänge põske. Minu jaoks pole suurt vahet, kas sa mängid siin Kalevi vastu täismängu või treenid koos Lenoga ja Aubameyang lööb sulle trennis peale. Viimane võib isegi rohkem noort mängijat arendada. Arvestades Heina vanust ja potentsiaali paneks igal juhul tema põllule. Ei usu, et koondis just tema pealt käriseb.

                Kommentaar


                  Mulle tundub see Heina mängitamine ikka parasjagu ohtlik tegevus küll. Et pigem me ilmselt pettume temas. Noor poiss pole vist meeste-tasemel üldse mänginudki ju? (Ega U21 kogemusi kogunud ) Sedasi mingit head nahka sealt ei tule...
                  Aga noh, kuivõrd me nii mudas oleme, siis pole suurt vahet loomulikult. Las noored saavad oma võimaluse.

                  Aga see, et kohe enne kogunemist lubatakse Heinale esikinda rolli, on naljakas. Kui nüüd selgub treeningutel, et krt ei vea ikka välja veel. Mis siis saab? Ja kellele see kasulik siis on, kui näiteks alustabki Pechter või Kotenko?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Mulle tundub see Heina mängitamine ikka parasjagu ohtlik tegevus küll. Et pigem me ilmselt pettume temas. Noor poiss pole vist meeste-tasemel üldse mänginudki ju? (Ega U21 kogemusi kogunud ) Sedasi mingit head nahka sealt ei tule...
                    Aga noh, kuivõrd me nii mudas oleme, siis pole suurt vahet loomulikult. Las noored saavad oma võimaluse.

                    Aga see, et kohe enne kogunemist lubatakse Heinale esikinda rolli, on naljakas. Kui nüüd selgub treeningutel, et krt ei vea ikka välja veel. Mis siis saab? Ja kellele see kasulik siis on, kui näiteks alustabki Pechter või Kotenko?
                    Ei maksa nüüd Heina maha ka teha, ega niisama ta u23 arsenalis põhi värvavahiks saanud. Põhimõtteliselt oleks juba peaaegu ka Arsenali enda pingile mahtunud, meistriliigaga võrdlemine on küll nalts.

                    Poomi arvamust võib vist usaldada.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Üks tammeklane, kellest üritati head inimest kasvatada, nentis, et üks trenn Floraga annab rohkem juurde kui üks mäng Tammekaga. Ma arvan, et küll Hein hakkama saab. Lihtsalt ma imestasin ennist, et mis on see müstiline koondisekogemus, ilma milleta ei saa usaldada väravavahti, kes on aastaid Premmis mänginud ja kuulub oma klubi parimate sekka. Ka Heinal pole koondisekogemust, nagu polnud enne oma esimest mängu ühelgi teisel nüüdseks end legendiks mänginud väravavahil. Kunagi on ikka esimene kord ja miks mitte rahvaliigas?
                      Aga Heinal pole kogemust ja usaldatakse, milles küss?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ei maksa nüüd Heina maha ka teha, ega niisama ta u23 arsenalis põhi värvavahiks saanud. Põhimõtteliselt oleks juba peaaegu ka Arsenali enda pingile mahtunud, meistriliigaga võrdlemine on küll nalts.

                        Poomi arvamust võib vist usaldada.
                        Ma ei tee maha. Ma proovin realistlikku vaadet tuua siia.
                        On ta üldse põhiväravavaht seal U23? Saan aru, et mingi inglane olla seal põhimees olnud ja meie mees pigem tema sub. Aga võib olla oli juttu siis reservtiimist vms.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Ma ei tee maha. Ma proovin realistlikku vaadet tuua siia.
                          On ta üldse põhiväravavaht seal U23? Saan aru, et mingi inglane olla seal põhimees olnud ja meie mees pigem tema sub. Aga võib olla oli juttu siis reservtiimist vms.
                          U23 pigem Hein ikka mänginud jah. Matt Macey pole ei seda ega teist. 25a vanust ka juba ja mingit erilist potentsiaali ei oma.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            U23 pigem Hein ikka mänginud jah. Matt Macey pole ei seda ega teist. 25a vanust ka juba ja mingit erilist potentsiaali ei oma.
                            Kui võtta praegune U23 lahti, siis saab ainult ühel käel mehed kokku lugeda kes tast seal rohkem mängis eelmine hooaeg./parandage kui eksin.
                            Kindel põhi väravavaht ja see A koondise orgasm mis inglismaa sellest saab võib päris hea hoo sisse lükata.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Vaatasin täna oddse ja kui meie alagrupp on Põhja-Makedoonia (1,5), Gruusia (1,75), Armeenia (3) ning Eesti võidukoef on 10, siis näitab väga kurvalt ära ka kuidas analüütikud üle maailma Eestit hindavad. Kodumängus Gruusiaga oleme me ikka väga väga tugevad underdogid ja võidukoef lausa 4 ning see tõuseb ehk kõik ennustavad Gruusiat.

                              Samas ise päris nii hulluks meie võimalusi ei tahaks pidada ja sisetunne ütleb, et viimaseks me ka ei jää.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Vaatasin täna oddse ja kui meie alagrupp on Põhja-Makedoonia (1,5), Gruusia (1,75), Armeenia (3) ning Eesti võidukoef on 10, siis näitab väga kurvalt ära ka kuidas analüütikud üle maailma Eestit hindavad. Kodumängus Gruusiaga oleme me ikka väga väga tugevad underdogid ja võidukoef lausa 4 ning see tõuseb ehk kõik ennustavad Gruusiat.

                                Samas ise päris nii hulluks meie võimalusi ei tahaks pidada ja sisetunne ütleb, et viimaseks me ka ei jää.
                                Alati on see lootus, kuni näed alg11 ja mõtled mis nende inimeste peas küll toimub
                                Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                                Kommentaar

                                Working...
                                X