320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvuste liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kui Eesti jääb oma alagrupis viimaseks,siis ta kukub D gruppi ja siis on kõigil pidupäev ,kes tahavad ,et me Andorra,Malta,San Marinoga jälle mängime aastal 2021 . Aga pole hullu,küll leiab siis uue vingumise teema

    Kommentaar


      #17
      Jah, meil tõesti olles viimases C potis on bad luck. Aga järgmine aasta ole parem ja on suurem võimalus või ole veel sitem? Täiesti kuldne kesktee leitud.

      Lisaks tahaks mainida, et kelle arust on see vildakas süsteem võib kaarega ***** käia - see turniir on reaalselt ainukene SUPER uuendus mis tehtud on, ilusti läbimõeldud, et ma olen lihtsalt hämmingus, kõik väravajoone tehnoloogiad ja VAR on ikka nii aeglaselt ja läbi mõtlematult sisse lükatud, et mul pole sõnu, tahaks väga teada kes on selle taga ja talle tänukirja saata. Mõttetute sõpruskohtumiste asemel on päris turniirid. Mitte mingit koormust siin juurde ei tule, sest asendatakse sõpruskohtumised. Eesti sugusel satsil on SUUR võimalus mängida POOLFINAALIS (playoff koha peale) Kas vaataksite jaburat BALTI turniiri või EM-i play off koha peale mini turniiri kus eesti on poolfinaalis?
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
        Kui Eesti jääb oma alagrupis viimaseks,siis ta kukub D gruppi ja siis on kõigil pidupäev ,kes tahavad ,et me Andorra,Malta,San Marinoga jälle mängime aastal 2021 . Aga pole hullu,küll leiab siis uue vingumise teema
        Ma ei vingu. Ma lihtsalt nentisin fakti, et D grupist on lihtsam marjamaale pääseda.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Jah, meil tõesti olles viimases C potis on bad luck.
          Eksid sõbrake. Sildtreener, mitte bad luck.

          Edit: samas oleks sildtreener meile nõrgima grupi taganud. Igatpidi EJL järjekordne edulugu.

          Kommentaar


            #20
            Mängude algusajad on ka taaskord...noh, perses.

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Mängude algusajad on ka taaskord...noh, perses.
              Eriti teisipäevane Soome-Eesti, kell 21.45

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Eriti teisipäevane Soome-Eesti, kell 21.45
                Ühe öö Soomes elab ikka üle. Tööandjale saad praegu ära öelda.


                Alagrupp on isegi enamvähem. Saab Põhja naabritega vähemasti mängida nii, et on ka millegi võitmise moment juures. Balti karikas ei lahe arvesse !

                Kreeklastele, raibedele tuleb seekord kätte maksta, eelmise korra eest. Ungariga pm. samad sõnad.

                Küll aga tulge staadionile ja kaiffige seda fiilingut. Laulge kaasa ja siis laulame lõpuks Aleqoki vabaks. Ma ei taha näha, kuidas Soome fännid meid üle skandeerivad. Muidugi mitte ka teised, aga eriti porod.

                Kommentaar


                  #23
                  Olen päris excited kogu selle liiga osas, midagi uuenduslikku lõpuks tehtud ja rohkem väärtust toovat. Saame viimaks Soomega madistada punktide nimel - kahtlemata põnev ning ega teisedki vastased heal päeval üle sõidetavad pole.

                  Kommentaar


                    #24
                    Pigem ootan uut Premium Liiga vooru, kui et järjekordset koondiste perioodi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                      Pigem ootan uut Premium Liiga vooru, kui et järjekordset koondiste perioodi.
                      Lahe.

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Lahe.
                        Minu arvates on see turniir ebavajalik, aga UEFA tahab minna samuti seda teed, kus kõik on võitjad (Loe: pääsevad EMile). EMi osalejate suurendamine ning lisaturniiride korraldamine paistab täpselt sellise Oprah stiilis jagamiste moodi. Kui me tahame EMile jõuda, siis peame seda suutma teha täpselt samamoodi nagu Läti 2004 aastal. Olime väga lähedal, kui suutsime end 2012 EMi valiksarjas play-offidesse mängida. Väikese riigina sinna saamiseks peakski tegema eneseületuse ning olema ka natuke õnne, aga nüüd jagatakse neid kohti kõigile.

                        Lisaks, kui varasemalt olid sõprusmängud Tadžikistanide ja Usbekistanide vastu valiksarja eel/vahel selleks, et tuua pildile uusi mängijaid keda koondises proovida, katsetada erinevaid taktikaid jms, siis nüüd on järjekordselt veri-ninast-väljas mängud ning iga kaotuse, kehvema esituse või natuke teistsuguse koosseisu tõttu hakatakse kogu koondist täiega maha materdama.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas MNa Vaata postitust
                          Ma ei vingu. Ma lihtsalt nentisin fakti, et D grupist on lihtsam marjamaale pääseda.
                          Hm, mis loogika see veel on? Paraolümpia, ups, parajalgpalli kunn on kuidagi lahe olla või?
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Pigem ootan uut Premium Liiga vooru, kui et järjekordset koondiste perioodi.
                            Ma olen juba aastaid sellel lainel, et süda tuksub märksa kiiremini Flora mängudel kui koondise omadel. Koondis on rohkem selline vahepala ja ega süda väga raske kaotuse puhul pole. Kui Flora Kalju või Levadia vastu kaotab, on südamevalu märksa tõsisem. :P

                            Kui konkreetselt sellest turniirist rääkida, siis mina isiklikult seda formaati ei fänna. Ma saan aru mõttest, miks see loodi, aga varem oli suurvõistlustele pääsemine üles ehitatud väga loogilistel alustel. Osalejate arvu suurvõistlustel on niigi laiendatud ja see juba iseenesest andis väiksematele riikidele suurema võimaluse sinna pääseda.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              #29
                              Minu meelest selle turniiri juures ei ole see EM-le pääsemine üldse peamine faktor. Kuigi jah, mingi üks Valgevene vms saab ka EM-le korra. Pole hullu.

                              Küsimus on selles, et suhteliselt mõttetute rahvusvaheliste sõpruskohtumiste hulk väheneb ning nüüd on võistkondadel vähemalt millegi peale mängida.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                                Minu arvates on see turniir ebavajalik, aga UEFA tahab minna samuti seda teed, kus kõik on võitjad (Loe: pääsevad EMile). EMi osalejate suurendamine ning lisaturniiride korraldamine paistab täpselt sellise Oprah stiilis jagamiste moodi. Kui me tahame EMile jõuda, siis peame seda suutma teha täpselt samamoodi nagu Läti 2004 aastal. Olime väga lähedal, kui suutsime end 2012 EMi valiksarjas play-offidesse mängida. Väikese riigina sinna saamiseks peakski tegema eneseületuse ning olema ka natuke õnne, aga nüüd jagatakse neid kohti kõigile.

                                Lisaks, kui varasemalt olid sõprusmängud Tadžikistanide ja Usbekistanide vastu valiksarja eel/vahel selleks, et tuua pildile uusi mängijaid keda koondises proovida, katsetada erinevaid taktikaid jms, siis nüüd on järjekordselt veri-ninast-väljas mängud ning iga kaotuse, kehvema esituse või natuke teistsuguse koosseisu tõttu hakatakse kogu koondist täiega maha materdama.
                                Selle jagamisega ma päris nöus ei oleks. Vähemasti hetkel, kus me peame edestama Soomet, Ungarit ja Kreekat. Ning hiljem veel tuleb ju gruppide võitjate vahel mängida. Meile siin midagi lihtsat küll pole ja Eesti ainus edu on siin see, et nüüd on pm. kaks valiksarja EHK kakskorda suurem võimalus EM saada.

                                Mängijate seisukohalt mingilmääral nõus. Samas selleks aastalõpu asi tehtud ongi. Suvel ka üldjuhul mängud ning 5-6 mängu on igati korralik number igastuguste mängijate jms. proovimiseks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X