320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvuste liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Voolaid sõnas, et Liivak on koondise eest korralikult esinenud ja tema hindab Liivakut jätkuvalt kõrgelt ning usub temasse."

    Suht selline munadeta jutt.
    Huumor kuubis. Eesti jalgpall on nagu never-ending anekdoot.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      kui oled Flora ääreründaja ja sul on 21 kohtumisega 0+1 ning oled läbinisti kohutav, siis koondisekutse tuleb ikka. enam ei tee kurvaks ka, naerma ajab.
      +1 mõtlen sama (mitte küll nii statistilise asjalikkusega)

      Voolaiu põhjendused panevad kah õlgu kehitama, tundub, et on potentsiaali järjekordseks meemiks:

      Algselt postitas Voolaid Soccernetile
      Frank oli mu valikus sügisel ja ka varasemad treenerid on teda Eesti kondises kasutanud. Ma jätkuvalt usun temasse ja tean, et ta paneb endast alati kõik mängu. Minu hinnangul vajab tema kui persoon veelkord tuge ja usku. Aeg näitab, kas see õigustab end või mitte. Tänasel päeval mina temasse kui persooni usun

      Kommentaar


        Voolaid on ulme vana, vähemasti on temaga põnev, kuigi nali käib kõigi meie arvel paraku.

        Serie A ei ole mingi argument, küll on seda aga kohvikulauas istumine. Põhjendab Tunjovi kutsumist:

        "Ma täpselt ei mäleta, mis oli, aga mõtlesin kevadel panna vanemad mängijad natuke surve alla ja kevadel pigem noortega mängida," arutles Voolaid. "Et noored oleks natuke sisse mängitatud, kui vanakesed ütlevad enne Balti turniiri, et neil on pere ja see ja too.

        Ma arvan, et ta oleks kaks akent juba ära olnud. Sain temaga üle pika aja uuesti füüsiliselt kokku, see andis mulle kindlust, et midagi temas on. Telefonis sain ka aru, et ta tahab, aga kaks ja pool tundi koos olles saad aru, mida ta tegelikult on viimasel ajal teinud, et saada selleks [kes ta praegu on] ja milleks ta veel tahab saada."

        Kommentaar


          Nüüd arvab sama mees olevat vajaliku klubitreeneritega kokku saada. Koolitusosakonna juhina on ta neid juba koolitanud küll, sealjuures keeldunud tunnistamast, et väljapoolt Eestit tulev koolitusabi võiks olla vajalik. Lolli üks kindlamaid definitsioone ongi see, et ta ise ei saa sellest aru.

          Kommentaar


            Algselt postitas trk Vaata postitust
            Voolaid on ulme vana, vähemasti on temaga põnev, kuigi nali käib kõigi meie arvel paraku.
            https://media.giphy.com/media/Xjo8pbrphfVuw/source.gif

            Kommentaar


              Algselt postitas sibierski Vaata postitust
              Kohe kiirelt vastata, siis:
              Ainsalu -> kas koondisekutse siin ei ole liialt kergekäeliselt, et nagu mille pealt? Vormikõver, mänguminutid, statitistika võrreldes näiteks Mošnikoviga? Kas tõesti parem?
              Liivak -> sama jutt, võrreldes näiteks Marin, Paur, Kapper, Õigus?
              Anier -> sai normaalselt mängida viimati pool aastat tagasi, ütles ise hiljutises intervjuu, et vorm pole ligilähedalgi oma parimate päevade tasemel..

              Rasvane +1.

              Vaadates nahhaalsust ja enesekindlust, millega Õigus vastaseid ette võtab ja üle mängib ning arengut, siis vot just sellist karakterit meil rünnakule vaja olekski. Täiesti arusaamatu Flora pushimine ja Liivak on meeletu nali seal listis. Samamoodi oleks kindlasti rohkem teeninuna Tur võinud olla koondises.


              Väga väga kole, mida Voolaid koondises teeb ja need sidemed ja käsi peseb kätt poliitika ajab oksele.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeoPeoleo Vaata postitust
                Ma mäletan, et ta jättis mingi vigastuseohu tõttu mõned mängud vahele, aga kategoorilist lõpetamist nagu enda arust ei mäleta, et oleks välja öeldud.
                Voolaid Klavanist: "Ragnariga rääkisin vahetult enne, kui ta Eestisse tuli. Ta oli lühikest aega Eestis, meil ei õnnestunudki kokku saada, aga rääkisime ikka väga pikalt. Isegi Tallinna Kalevi asjadest. Ta juba vaatab-mõtleb, kuidas oma karjääri lõppfaasi võimalikult hästi genereerida, et Tallinna Kalevi tegemised, klubi ja pere tasakaalus hoida. Ta on valmis meid aitama, kui on väga-väga häda käes, aga ma ei tea, mida see täpselt tähendab. Hästi lühidalt on seis sama, et ta keskendub oma karjääri lõppfaasist maksimumi võtmisele."

                Kommentaar


                  Mis meil siis viimase mänguga ( jah see oli 9 kuud tagasi ) võrreldes muutunud on ,et nii optimistlikult 4 punkti järgi minnakse . Meenub mannetu mängupilt ja olematud väravavõimalused . Saksat ja Hollandit küll pole ,aga Valgevene ja Ukraina vastu ei tulnud ju ka midagi välja .

                  Kommentaar


                    Kuskil oli see Jüri Ratase vastusegeneraator, voolaiule saaks sama teha.
                    Iga venna kohta ütleb, et ma olen pikalt pikalt raakinud temaga viismasel ajal bla bla bla.

                    Oelge mulle, kust siit loeb välja vastuse, et miks Pikka pole koondises.

                    Pikaga olen olnud augustis päris tihedas kontaktis alates hetkest, kui Legnicas asi ühele poole sai. Klubi tegi talle pakkumise, aga ta nägi sammu edasi. Minu arust see samm edasi oli vajalik, aga mingiks hetkeks jäi ta ka ilma klubita ja polnud täit kindlust, kui kiirelt lahendus tuleb. Ta tahtis kiirelt head keskkonda leida ja rahalised mõtted jäid tagaplaanile

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
                      Voolaid Klavanist: "Ragnariga rääkisin vahetult enne, kui ta Eestisse tuli. Ta oli lühikest aega Eestis, meil ei õnnestunudki kokku saada, aga rääkisime ikka väga pikalt. Isegi Tallinna Kalevi asjadest. Ta juba vaatab-mõtleb, kuidas oma karjääri lõppfaasi võimalikult hästi genereerida, et Tallinna Kalevi tegemised, klubi ja pere tasakaalus hoida. Ta on valmis meid aitama, kui on väga-väga häda käes, aga ma ei tea, mida see täpselt tähendab. Hästi lühidalt on seis sama, et ta keskendub oma karjääri lõppfaasist maksimumi võtmisele."
                      Vot nii juhtub, et kui Peatreeneril on selge suunitlus käes, et on vaja võtta Flora koosseis koondisesse ning välismaa vennad kõik juurde, siis ei peagi pead igast jamaga vaevama ja saab rahulikult Klavaniga Tallinna Kalevit arendada.

                      Tegelt nali naljaks, aga selle asemel, et telefoni otsas koguaeg igast jama ajada võiks vahest käia klubide mängudel ning natukene mehi ka oma silmaga üle vaadata.

                      Kommentaar


                        Tuleb välja, et koondisesse saamiseks ei pea oskama mängida vaid treeneriga rääkida. Keegi võiks mingeid allkirju koguma hakata, et vend tagasi astuks. Usun, et 75 prossa jalgpalli vaatajatest hääletaks selle fucking imbetsilli mutta.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Tuleb välja, et koondisesse saamiseks ei pea oskama mängida vaid treeneriga rääkida. Keegi võiks mingeid allkirju koguma hakata, et vend tagasi astuks. Usun, et 75 prossa jalgpalli vaatajatest hääletaks selle fucking imbetsilli mutta.
                          Uue peatreeneri valikul peaks üks tööintervijuu põhiküsimus olema et mille alusel mängijaid koondisesse valite ja kui vastus on ükskõik mida muud kui hetketaseme ja komplekteeritavusest lähtuva taktika põhjal, võiks treenerile adjöö öelda.

                          Mitte tutvuste, mitte vanade teenete, mitte isikliku hea läbisaamise, mitte klubi kuuluvuse, mitte absurdsete eraelu asjaolude, mitte tulevikuplaanide, mitte kellegile karjääris kaasa aitamise, mitte mängija hea tundmise (sellisel juhul tuleb kohustulikus korras endale ka teiste meeste persoonid ja omadused selgeks teha), mitte telefonis sümpaatse vestluse, mitte põhjusel et aga enne ju oli, mitte U-koondistes nühkimise, mitte generatsioonide vahetuse, ega mingi müstilise kaitsest lähtuva taktika viljelemise põhjal.

                          Koondises peavad olema hetkel parimat taset näitavad kutid ja taktika peab olema mugandatud just neile.
                          Parafilosoofiate viljelemine võiks ükskord lõppeda. Kogu eelnev "mitte" teema ei soosi konkurentsi ega sellest tulenevalt arengut.
                          Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                          Kommentaar


                            Polnud eile eriti aega, et süveneda pressikal toimunule, lugesin täna lugusid. See on puhas kuld.
                            * peale koondise mänge kavatseb peatreener suhelda lähedasemate meistriliiga peatreeneritega. Ok. A miks mitte Narva rahvaga? Või siis Legioni meestega? Miks mitte kõigiga? Kes need lähedasemad on? Kõik vist teavad....
                            * Liivak. Tavai siis. Pakaa.
                            * see möga Klavani ja Tunjovi kohta.

                            Voolaid on vist ainuke vend Eesti jalgpallis, kellel on covidist reaalselt kasu - tahaks uskuda, et vastupidisel korral oleks meil juba uus peatreener või vähemasti oleks teema üleval.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Kas varem on keegi sel sajandil sündinutest koondises platsile saanud?

                              Kommentaar


                                vist ei?
                                Kreida, Sorga ja Poom on '99 sündinud
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X