320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Allase värav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Allase värav\'

    tahaks seda kuidagi kuskilt näha
    pange keegi mingi link või värk üles, kust ma seda näha saan sest staadionil vilks, näed ära, aga tahaks ikka rahulikult jälgida...
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Allase värav\'

      hmm...krt mõni nagu mingi väike titt ple millegagi rahul, vinguvad, et oleks võinud parem olla jne....! davai võta pall, mina pallipalatsile ja harjuta kas ikka iga vingukott selle palli ise suudab üldse 30-40m pealt väravasse saata! ex siis ole näha seda \"koba\"....

      p.s. muidu täica ilus koll oli. suunurka ilmus väike lohuke ja jalka hymni hakkas kah huulte vahelt välja tulema

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Allase värav\'

        Ärge virisege, sellist väravat igapäev ei näe!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Allase värav\'

          kes väravat näha tahab, saab seda sellel nädalal veel ETV kodulehel AK spordiuudistest näha! kvaliteet on muidugi

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Allase värav\'

            SUPER
            oli tõeliselt super värav , ilus löök , meeste tagant, väravavaht nägi palli liiga hilja jne väga hästi õnnestunud löök. Kindel kuldse(või hõbedase) palli kandidaat.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Allase värav\'

              Originally posted by tembuu


              Tegelikult on ehe lollus teha iga löödud värava kohta oma teema...Mis siis saab kui me ntx New Zealandit 8-0 ahju pistame? Kas siis 8 teemat?
              Oleme me nüüd jõudnud sinnamaale kus väravast rõõmu ei tunta ja virisetakse löögitehnika,palli keerlemissuuna ning räägitakse mõttetut juttu,\"et tegelikult mina raudselt tean,et värav oli koba\"....
              Niikaua kui me kedagi 8:0 ei võida, vaid enamus on kuivad skoorid, kus meie ründajad harva jala valgeks saavad, on võib olla see teema ka õigustatud.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Allase värav\'

                see võis küll kobin olla, kuid ilus ta oli, ise vaatasin seda mängu lillekülas ja küll oli kaiff selle palli lendu pealt vaadata, mulle igatahes meeldis

                Kommentaar

                Working...
                X