320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Allase värav

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Allase värav

    mis arvate ?

    #2
    Replying to Topic \'Allase värav\'

    siukse asja oleks võinud eesti vs moldova teema alla panna mitte uut avada suht mõtetu aaa värava kohta nii palju et ma arvan et lihtsalt vedas, kuid see on minu arvamus
    fc pohmell

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Allase värav\'

      Allo

      Eric see on nüüd sulle.

      Tore näha, et sa üritad. Tõenäoliselt oled noor ja huvitud jalgpallist.
      Oled ka juba suht palju erinevaid postitusi teinud ja kõik sind juba teavad.
      Selle Allase värvava asja jaoks on siin foorumis vähemalt 3 erinevat kohta kus arutada.
      Seda tüüpi endale tähelepanu tõmbamine tuleb ainult kahjuks ja seepärast sind jutukas nii kutsutigi nagu énnist kurtsid.
      Võta aru pähe ja sust saab veel asja

      Parimatega
      Eestlane Finsbury Parkis

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Allase värav\'

        Ei noh, see värav küll kobin. Mees mõtles, et lööks peale ja vaataks saan sisse või ei saa. :P
        Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Allase värav\'

          Originally posted by Totti


          Ei noh, see värav küll kobin. Mees mõtles, et lööks peale ja vaataks saan sisse või ei saa. :P
          Ja tulebki nii teha-rohkem väravale lüüa, ning tulemus oli tõesti super.:P
          Mina olen küll rahul.
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Allase värav\'

            Kobin või mitte - sihtis või mitte - tahtis või mitte - oskus või mitte - pole üldse oluline
            igastahes neetult ilus värav oli ja see on peamine

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Allase värav\'

              Eks tegelikult lõi ta nn \" palli puhtaks \".Aga juhtus hoopis selline asi...

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Allase värav\'

                Tegelikult on ehe lollus teha iga löödud värava kohta oma teema...Mis siis saab kui me ntx New Zealandit 8-0 ahju pistame? Kas siis 8 teemat?
                Oleme me nüüd jõudnud sinnamaale kus väravast rõõmu ei tunta ja virisetakse löögitehnika,palli keerlemissuuna ning räägitakse mõttetut juttu,\"et tegelikult mina raudselt tean,et värav oli koba\"....

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Allase värav\'

                  koba või mitte , aga vaadata oli ilus kuda pall kaugelt (vist u30m pealt) võrku lendas.
                  kui mu silmad ei petnud siis minu arust väravavaht isegi nati suutis suunata palli posti riivama, aga oli ilus.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Allase värav\'

                    Loomulikult oli supervärav. Ja mis siis , et nii polnud plaanitud.Mõned vennad aint plaanivadki , aga sisse ei saa.
                    299195

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Allase värav\'

                      Kuldsed sõnad @ INCE.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Allase värav\'

                        Värav oli igati asjalik!!!
                        Fc Uuemõisa

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Allase värav\'

                          see on kindlasti üks peakanditaate Hõbepalli võitmiseks.
                          coqito ergo sum.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Allase värav\'

                            Hea, aga juhuse peale
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Allase värav\'

                              Värav oli hea küll. Vahet ei ole, kas see oli koba või mitte, peaasi et oli värav ning tuli võit.
                              Vaikus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X