Lehekülg 1, kokku 4 1234 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 73

Teema: Tervis

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane Tervis

Teema, mis vajaks kindlasti süvaanalüüsi, sest me teame, et soccereneti arstid on täpsemad kui google arstid ja eesti mehe tervis on euroopa sitemaid! Paneme kõik probleemid kirja siia, mis seonduvad otseselt tervisega, olgu selleks peavalu või siis varajane sperma väljalask.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Ma võin muidugi alustada oma probleemiga. Ma olen 4-5 aastat juba võidelnud ärevushäiretega, mis on taandunud aeg-ajalt aga lööb endiselt ülesse. Selletõttu ma ei eelista ei sõita ei bussis, trammis ja üleüldse liiga palju inimesei ajab mind higistama ja südamekloppima, uuringuid tehtud ja kõik on korras. Kuigi need rämedad pingepeavalud ei ole endiselt üleläinud ja see on päris ulmelt vastik valu.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Kuula muusikat ja püüa mitte rongi, trammi, trolli ja radikaali ette sattuda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma võin muidugi alustada oma probleemiga. Ma olen 4-5 aastat juba võidelnud ärevushäiretega, mis on taandunud aeg-ajalt aga lööb endiselt ülesse. Selletõttu ma ei eelista ei sõita ei bussis, trammis ja üleüldse liiga palju inimesei ajab mind higistama ja südamekloppima, uuringuid tehtud ja kõik on korras. Kuigi need rämedad pingepeavalud ei ole endiselt üleläinud ja see on päris ulmelt vastik valu.
    Hakkan arusaama, su meeleheitlikest postitustest vahepeal. Ilmselt selhetkel oled nr. 3 trolliga Kristiinesse jõudnud Akadeemiast, ning ärevus on nahavahele pugenud.

Ei taha kuidagi naeruvääristada haigust. Sõbral ka samajama. Ei ole tore.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Mul sama probleem. Vähem aastaid kestnud, aga ilmselt veidi hullem, kuna ma olen räige kohvi sõltlane, mustalt ja kohe pea pool liitrit korraga, siis see tekitab veel kõige rohkem seda liigset ärevust. Pluss nt peale mitme päevast joomist, siis ka võimendub kõik ja iga väiksem asi tekitab probleeme.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Hakkan arusaama, su meeleheitlikest postitustest vahepeal. Ilmselt selhetkel oled nr. 3 trolliga Kristiinesse jõudnud Akadeemiast, ning ärevus on nahavahele pugenud.

Ei taha kuidagi naeruvääristada haigust. Sõbral ka samajama. Ei ole tore.
    Vaata eelnevalt sinust, ma ei proovi midagi ilustada, ega tegemaks asja paremaks, kui ta on. Sinu sarkasmi noot käib ilmselt närvi paljudele ja ma võin sul oma pea anda, päris paljud ei saa sellest isegi aru. Aga sa oled selline tüüpiline netihero, kes üritab läbi klaviatuuri kedagi paika panna, aga ma võin sulle juba eos juba öelda, sul ei õnnestunud see jälle. Ja hetkel ma rääksin tõesest probleemist, mis on päris näriv aga sul on piisavalt mune läbi klaviatuuri, et andmaks mingeid mitte midagi ütlevaid vastuseid. Kiidan. Istu ja viis. Ja in the end, kui sul on või hakkab mingi probleem olema minuga, siis kirjuta mulle kuskile fb vms, või saada sõnum kasvõi. Ma ei mõista su sarkastilist huijamist hetkel.

praadimiskindel margariin
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Mida pingepeavalude vastu teinud oled? Nt õlavöötme-kaela-peamassaaž? (Tablettide söömine on mitte midagi tegemine.)
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

Meeskonnaliige Kasutaja mg avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Mida pingepeavalude vastu teinud oled? Nt õlavöötme-kaela-peamassaa˛? (Tablettide söömine on mitte midagi tegemine.)
    http://ekspress.delfi.ee/kuum/depres...in?id=80866783
    tell your mother, we are hooligans!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Mida pingepeavalude vastu teinud oled? Nt õlavöötme-kaela-peamassaaž? (Tablettide söömine on mitte midagi tegemine.)
    Ma käisin meediast tuntud kiropraktiku Dr Oolo vastuvõtul muide. Viimati 1,5 tagasi, ja ma pean täiesti siiralt ütlema, et järgmised pool aastat olin täiesti puhas ja ülimalt hea oli olla, tundsin nagu" päris inimene" ja siis peale seda tulid need valud tagasi ja läksin uuesti ta vastuvõtule ja nüüd on kestnud aeg ajalt, näiteks juba eos siin mainitud mingites pingelistes olukordades ma tunnen seda( pikad järjekorrad kassas, liiga palju inimesi bussis jne) Ma võin käsi rinnal öelda, et ma olen abi otsinud päris palju ja mingitel hetkedel tunnen ennast nii hästi, nagu väga hästi! Aga null kohapealt tuleb valu on nii selline" suikuv" ta ei ole valus, aga ta on näriv ja ma tunnegi vahepeal, et ma olen lolliks minemas.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Nagu Boobi Das juba ütles, siis muusika ja alkohol on head sõbrad. Kuni mingi maani vähemalt. Leia omale lõõgastavaid tegevusi, mida naudid, ärevusega on nii, et osadel see võib ootamatult ise taanduda. Elukeskkonna vahetamine võib drastiliselt aidata aga see on ka drastiline meetod.

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Järelikult tuleb Moldovasse kolida

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Mul sama probleem. Vähem aastaid kestnud, aga ilmselt veidi hullem, kuna ma olen räige kohvi sõltlane, mustalt ja kohe pea pool liitrit korraga, siis see tekitab veel kõige rohkem seda liigset ärevust. Pluss nt peale mitme päevast joomist, siis ka võimendub kõik ja iga väiksem asi tekitab probleeme.
    Inimene on sõltlane. Seni kuni ta saab sotsiaalselt hakkama on kõik hästi ja kedagi ei koti. Üldjuhul hakkab siis kottima, kui on juba hilja ning inimene on vaja ühiskonna heakskiidul saata “tervenema”.

Ehk siis asenda üks sõltuvus, harjumus teisega. Märksõnadeks motoorne tegevus ja vahetu suhtlus. Käsitööringid (ma ei pea silmas bukkakes osalemist) on üks hea lahendus häirete ravimiseks.

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma täitsa imetlen neid inimesi, kes siin foorumis nagu "päris" asjadest räägivad. Mina seda ei teeks ega suudaks.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma täitsa imetlen neid inimesi, kes siin foorumis nagu "päris" asjadest räägivad. Mina seda ei teeks ega suudaks.
    no mis siin ikka. eks ta selline isiklikum teema ole, aga vahepeal jagatud valu on juba pool võitu. ja kui natukene lisada, siis ma olen juba pea aasta aeg-ajalt psühholoogi juures käinud. ma ei pea üldse seda mingiks häireks või tundmaks ennast kahtlaselt, kas minuga on kõik okei või mitte. täiesti okei tunnus, kui sa tunned, et tahaks lahti lasta mingid mentaalsed valud vms. minupuhul see täiesti töötab ja muidugi ma olen tänatud, sest mu psühholoog Aare on räige kossufänn, ja me vahel arutame kas Lebron vrs Kobe ja nii edasi või siis teised elu valdkonnad. meie eesti mehed peame lahti saamaks sellest, et ei julge rääkida avalikult ja nii edasi.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Tervise andmed on ikkagi terviseandmed aga kummaline on kuulda seda mehe suust, kes on siin lahanud kuidas ta igakuiselt oma palga kolmeks jagab. Kui sa aga ainult tervist silmas pidasid, siis arusaadav.
    BVB - Pärnu

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Rääkides tervisest, siis ma olen halvim külmetusest taastuja ever. Ja kusjuures saan iga aasta midagi uut proovida, aga kui haigeks jään, siis 2 nädalane laks on kirjas ka.

Kõige rohkem ajab närvi, et kui haigeks jään, siis hakkab räigelt pea valutama ja und ei saa. Kõige paremini aitab see, kui lükkan valuvaigisteid sisse õhtul ja siis saab vähemalt 7-8h und, mis lõpp-kokkuvõttes mõjub kõige paremini.

Lisaks on mul mingid kroonilised liigestevalud, mis ajab täiega närvi. Alates tavapärastest venitustest kuni illibiootilise sideme sündroomini.

Hmm lisaks veel seedeprobleemid ning igast nahaprobleemid. Seega tervis on kõige tähtsam ja selle arvelt ei tasu elus säästa.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Vaata eelnevalt sinust, ma ei proovi midagi ilustada, ega tegemaks asja paremaks, kui ta on. Sinu sarkasmi noot käib ilmselt närvi paljudele ja ma võin sul oma pea anda, päris paljud ei saa sellest isegi aru. Aga sa oled selline tüüpiline netihero, kes üritab läbi klaviatuuri kedagi paika panna, aga ma võin sulle juba eos juba öelda, sul ei õnnestunud see jälle. Ja hetkel ma rääksin tõesest probleemist, mis on päris näriv aga sul on piisavalt mune läbi klaviatuuri, et andmaks mingeid mitte midagi ütlevaid vastuseid. Kiidan. Istu ja viis. Ja in the end, kui sul on või hakkab mingi probleem olema minuga, siis kirjuta mulle kuskile fb vms, või saada sõnum kasvõi. Ma ei mõista su sarkastilist huijamist hetkel.
    Aitäh, sa suutsid lihtsalt nii ilusti kirja panna selle, mida ma tahaks koguaeg Mehhanisaatorile ropusti öelda. Moldovas me lihtsalt ei ole retooriaks tugevad ja jutt ei lõpe punktiga vaid paremhaagiga.

Mehhanisaator
    Külaline

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Aitäh, sa suutsid lihtsalt nii ilusti kirja panna selle, mida ma tahaks koguaeg Mehhanisaatorile ropusti öelda. Moldovas me lihtsalt ei ole retooriaks tugevad ja jutt ei lõpe punktiga vaid paremhaagiga.
    Seda on su postitustest näha jah, et sinuga jutulopetamine käib valdaval osa inimestel ilmselt paremhaagiga. Milles pole ka midagi imelikku, sellist ajudoonurlust annab otsida. Sa võiksid Moldova vutifoorumisse ülekolida. Seal kindlasti hästipalju inimesi tahab sinuga rääkida.

Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Rääkides tervisest, siis ma olen halvim külmetusest taastuja ever. Ja kusjuures saan iga aasta midagi uut proovida, aga kui haigeks jään, siis 2 nädalane laks on kirjas ka.

Kõige rohkem ajab närvi, et kui haigeks jään, siis hakkab räigelt pea valutama ja und ei saa. Kõige paremini aitab see, kui lükkan valuvaigisteid sisse õhtul ja siis saab vähemalt 7-8h und, mis lõpp-kokkuvõttes mõjub kõige paremini.

Lisaks on mul mingid kroonilised liigestevalud, mis ajab täiega närvi. Alates tavapärastest venitustest kuni illibiootilise sideme sündroomini.

Hmm lisaks veel seedeprobleemid ning igast nahaprobleemid. Seega tervis on kõige tähtsam ja selle arvelt ei tasu elus säästa.
    Teinekord on igast tõved ja häired pärilikud, kuid üldjuhul on võtmesõnaks toitumine, s.h vedeliku tarbimine, korrapärasus ja mõõdukus. Muidugi ei tasu unustada seda, et mehine eestlane läheb arsti juurde siis...kui ta sinna viiakse.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Teinekord on igast tõved ja häired pärilikud, kuid üldjuhul on võtmesõnaks toitumine, s.h vedeliku tarbimine, korrapärasus ja mõõdukus. Muidugi ei tasu unustada seda, et mehine eestlane läheb arsti juurde siis...kui ta sinna viiakse.
    Olen kõigega 100% nõus. Mu paljud häired on alanud täiesti selgest valest toitumisest alates lapsepõlvest. Ja seda on kuratlikult raske muuta.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud