320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tervis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tervis

    Teema, mis vajaks kindlasti süvaanalüüsi, sest me teame, et soccereneti arstid on täpsemad kui google arstid ja eesti mehe tervis on euroopa sitemaid! Paneme kõik probleemid kirja siia, mis seonduvad otseselt tervisega, olgu selleks peavalu või siis varajane sperma väljalask.

    #2
    Ma võin muidugi alustada oma probleemiga. Ma olen 4-5 aastat juba võidelnud ärevushäiretega, mis on taandunud aeg-ajalt aga lööb endiselt ülesse. Selletõttu ma ei eelista ei sõita ei bussis, trammis ja üleüldse liiga palju inimesei ajab mind higistama ja südamekloppima, uuringuid tehtud ja kõik on korras. Kuigi need rämedad pingepeavalud ei ole endiselt üleläinud ja see on päris ulmelt vastik valu.

    Kommentaar


      #3
      Kuula muusikat ja püüa mitte rongi, trammi, trolli ja radikaali ette sattuda.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Ma võin muidugi alustada oma probleemiga. Ma olen 4-5 aastat juba võidelnud ärevushäiretega, mis on taandunud aeg-ajalt aga lööb endiselt ülesse. Selletõttu ma ei eelista ei sõita ei bussis, trammis ja üleüldse liiga palju inimesei ajab mind higistama ja südamekloppima, uuringuid tehtud ja kõik on korras. Kuigi need rämedad pingepeavalud ei ole endiselt üleläinud ja see on päris ulmelt vastik valu.
        Hakkan arusaama, su meeleheitlikest postitustest vahepeal. Ilmselt selhetkel oled nr. 3 trolliga Kristiinesse jõudnud Akadeemiast, ning ärevus on nahavahele pugenud.
























        Ei taha kuidagi naeruvääristada haigust. Sõbral ka samajama. Ei ole tore.

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Ma võin muidugi alustada oma probleemiga. Ma olen 4-5 aastat juba võidelnud ärevushäiretega, mis on taandunud aeg-ajalt aga lööb endiselt ülesse. Selletõttu ma ei eelista ei sõita ei bussis, trammis ja üleüldse liiga palju inimesei ajab mind higistama ja südamekloppima, uuringuid tehtud ja kõik on korras. Kuigi need rämedad pingepeavalud ei ole endiselt üleläinud ja see on päris ulmelt vastik valu.
          Mul sama probleem. Vähem aastaid kestnud, aga ilmselt veidi hullem, kuna ma olen räige kohvi sõltlane, mustalt ja kohe pea pool liitrit korraga, siis see tekitab veel kõige rohkem seda liigset ärevust. Pluss nt peale mitme päevast joomist, siis ka võimendub kõik ja iga väiksem asi tekitab probleeme.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
            Hakkan arusaama, su meeleheitlikest postitustest vahepeal. Ilmselt selhetkel oled nr. 3 trolliga Kristiinesse jõudnud Akadeemiast, ning ärevus on nahavahele pugenud.
























            Ei taha kuidagi naeruvääristada haigust. Sõbral ka samajama. Ei ole tore.
            Vaata eelnevalt sinust, ma ei proovi midagi ilustada, ega tegemaks asja paremaks, kui ta on. Sinu sarkasmi noot käib ilmselt närvi paljudele ja ma võin sul oma pea anda, päris paljud ei saa sellest isegi aru. Aga sa oled selline tüüpiline netihero, kes üritab läbi klaviatuuri kedagi paika panna, aga ma võin sulle juba eos juba öelda, sul ei õnnestunud see jälle. Ja hetkel ma rääksin tõesest probleemist, mis on päris näriv aga sul on piisavalt mune läbi klaviatuuri, et andmaks mingeid mitte midagi ütlevaid vastuseid. Kiidan. Istu ja viis. Ja in the end, kui sul on või hakkab mingi probleem olema minuga, siis kirjuta mulle kuskile fb vms, või saada sõnum kasvõi. Ma ei mõista su sarkastilist huijamist hetkel.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Ma võin muidugi alustada oma probleemiga. Ma olen 4-5 aastat juba võidelnud ärevushäiretega, mis on taandunud aeg-ajalt aga lööb endiselt ülesse. Selletõttu ma ei eelista ei sõita ei bussis, trammis ja üleüldse liiga palju inimesei ajab mind higistama ja südamekloppima, uuringuid tehtud ja kõik on korras. Kuigi need rämedad pingepeavalud ei ole endiselt üleläinud ja see on päris ulmelt vastik valu.
              Mida pingepeavalude vastu teinud oled? Nt õlavöötme-kaela-peamassaaž? (Tablettide söömine on mitte midagi tegemine.)
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Mida pingepeavalude vastu teinud oled? Nt õlavöötme-kaela-peamassaaž? (Tablettide söömine on mitte midagi tegemine.)
                Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriakliiniku laste- ja noorteosakonna juhataja, psühhiaater Irja Ivarinen selgitab, miks ja kuidas Eestis lapsed „hulluks lähevad“.
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas dareth Vaata postitust
                  Mida pingepeavalude vastu teinud oled? Nt õlavöötme-kaela-peamassaaž? (Tablettide söömine on mitte midagi tegemine.)
                  Ma käisin meediast tuntud kiropraktiku Dr Oolo vastuvõtul muide. Viimati 1,5 tagasi, ja ma pean täiesti siiralt ütlema, et järgmised pool aastat olin täiesti puhas ja ülimalt hea oli olla, tundsin nagu" päris inimene" ja siis peale seda tulid need valud tagasi ja läksin uuesti ta vastuvõtule ja nüüd on kestnud aeg ajalt, näiteks juba eos siin mainitud mingites pingelistes olukordades ma tunnen seda( pikad järjekorrad kassas, liiga palju inimesi bussis jne) Ma võin käsi rinnal öelda, et ma olen abi otsinud päris palju ja mingitel hetkedel tunnen ennast nii hästi, nagu väga hästi! Aga null kohapealt tuleb valu on nii selline" suikuv" ta ei ole valus, aga ta on näriv ja ma tunnegi vahepeal, et ma olen lolliks minemas.

                  Kommentaar


                    #10
                    Nagu Boobi Das juba ütles, siis muusika ja alkohol on head sõbrad. Kuni mingi maani vähemalt. Leia omale lõõgastavaid tegevusi, mida naudid, ärevusega on nii, et osadel see võib ootamatult ise taanduda. Elukeskkonna vahetamine võib drastiliselt aidata aga see on ka drastiline meetod.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      #11
                      Järelikult tuleb Moldovasse kolida

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Mul sama probleem. Vähem aastaid kestnud, aga ilmselt veidi hullem, kuna ma olen räige kohvi sõltlane, mustalt ja kohe pea pool liitrit korraga, siis see tekitab veel kõige rohkem seda liigset ärevust. Pluss nt peale mitme päevast joomist, siis ka võimendub kõik ja iga väiksem asi tekitab probleeme.
                        Inimene on sõltlane. Seni kuni ta saab sotsiaalselt hakkama on kõik hästi ja kedagi ei koti. Üldjuhul hakkab siis kottima, kui on juba hilja ning inimene on vaja ühiskonna heakskiidul saata “tervenema”.

                        Ehk siis asenda üks sõltuvus, harjumus teisega. Märksõnadeks motoorne tegevus ja vahetu suhtlus. Käsitööringid (ma ei pea silmas bukkakes osalemist) on üks hea lahendus häirete ravimiseks.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          #13
                          Ma täitsa imetlen neid inimesi, kes siin foorumis nagu "päris" asjadest räägivad. Mina seda ei teeks ega suudaks.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma täitsa imetlen neid inimesi, kes siin foorumis nagu "päris" asjadest räägivad. Mina seda ei teeks ega suudaks.
                            no mis siin ikka. eks ta selline isiklikum teema ole, aga vahepeal jagatud valu on juba pool võitu. ja kui natukene lisada, siis ma olen juba pea aasta aeg-ajalt psühholoogi juures käinud. ma ei pea üldse seda mingiks häireks või tundmaks ennast kahtlaselt, kas minuga on kõik okei või mitte. täiesti okei tunnus, kui sa tunned, et tahaks lahti lasta mingid mentaalsed valud vms. minupuhul see täiesti töötab ja muidugi ma olen tänatud, sest mu psühholoog Aare on räige kossufänn, ja me vahel arutame kas Lebron vrs Kobe ja nii edasi või siis teised elu valdkonnad. meie eesti mehed peame lahti saamaks sellest, et ei julge rääkida avalikult ja nii edasi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma täitsa imetlen neid inimesi, kes siin foorumis nagu "päris" asjadest räägivad. Mina seda ei teeks ega suudaks.
                              Tervise andmed on ikkagi terviseandmed aga kummaline on kuulda seda mehe suust, kes on siin lahanud kuidas ta igakuiselt oma palga kolmeks jagab. Kui sa aga ainult tervist silmas pidasid, siis arusaadav.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X