Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene 1234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 75, kokku 75

Teema: Tervis

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Maksad makse ja kurat kasu ei midagi... Ongi vist kõik

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Budu, mulle on jäänud mulje, et kõigis su probleemides on alati riik süüdi. Ise ei väsi ära sellest halast juba?

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Otsustasin ka väga tõsisesse grippi jääda ja palavik tõusis üle 40,5 ning hingamisteede põletik ja otsustasin, et ma aeg on Emosse minna, et ma ei pea väga enam vastu ja seal kästi mul mingi mask ümber suu panna ja öeldi et 4-5 tundi läheb aega. Kari arsti mampsleid lihtsalt istub kabinetis ja inimesi võetakse üliaeglaselt vastu... Rõvedad inimesed.
    Ma ei saa nagu sellest kiunust üldse aru. Iga inimesega läheb aega, ka kui sind vastu võetakse, sa ise ei pane tähelegi, kui mingi pooltundi on sinuga askeldatud....

Aga üldiselt buduga nõus. Maksan makse ja 5 aasta jooksul korra olen haige ja siis kui vaja reisi jaoks end vaktsineerida, pean omast taskust maksma peale.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Ma ei saa nagu sellest kiunust üldse aru. Iga inimesega läheb aega, ka kui sind vastu võetakse, sa ise ei pane tähelegi, kui mingi pooltundi on sinuga askeldatud....

Aga üldiselt buduga nõus. Maksan makse ja 5 aasta jooksul korra olen haige ja siis kui vaja reisi jaoks end vaktsineerida, pean omast taskust maksma peale.
    Sul naine on? Lapse sünnitamise eest maksid? See on sisuliselt riiklikult tagatud kindlustus.

Kui su naabri ees suitsetab nagu vedur, siis sinu taha läheb vabalt tema ravile, kui ta haiglasse jälle satub.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Teed sporti edasi, jääd veidi vanemaks ja hakkavad 30nda eluaasta juures igasugu põnevad vigastused tulema. Siis näed, et saad ikka korralikult raha tagasi.
    BVB - Pärnu

Eesti koondislane Kasutaja zelee avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2010

Algupärane

Miks peaks riik maksma sinu vaktsiinide eest kui sa vabaahtlikult lähed oiirkonda kus on võimalik haigestuda? Keegi ei käsi sul vaktsineerida kui sa ei taha maksta selle eest.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas elx Vaata postitust
    Teed sporti edasi, jääd veidi vanemaks ja hakkavad 30nda eluaasta juures igasugu põnevad vigastused tulema. Siis näed, et saad ikka korralikult raha tagasi.
    No loodame...
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja LaRaBla avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Miks peaks riik maksma sinu vaktsiinide eest kui sa vabaahtlikult lähed oiirkonda kus on võimalik haigestuda? Keegi ei käsi sul vaktsineerida kui sa ei taha maksta selle eest.
    Just. Palju odavam on pärast riigil su ravi kinni maksta ju.

Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Aus point. Ja see vaktsiin ju pole selline asi mida igasugused suvalised tulevad kohe seda tegema, kuna tasuta...
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Ja see vaktsiin ju pole selline asi mida igasugused suvalised tulevad kohe seda tegema, kuna tasuta...
    eee ... kui miski on tasuta, siis oleks kõik paljadporgandid on kohe küsimas just. #käisinvaktsiinis #positivity #adidaseesti
    jokers to the right
    clowns to the left of me

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Just. Palju odavam on pärast riigil su ravi kinni maksta ju.
    Mulle meeldiks jälle see kui riik mulle turvameeskonna ja soomustatud hummeri palkaks juhuks kui tahan Mehhikos puhata. Ikka odavam ju kui pärast kartellile lunaraha maksta.

Professionaal Kasutaja elx avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    eee ... kui miski on tasuta, siis oleks kõik paljadporgandid on kohe küsimas just. #käisinvaktsiinis #positivity #adidaseesti
    See töötab küll teatud inimgrupi peal, keda oleme näinud enne valimisi vabakal küll piima, küll kartuli, küll puuhalgude järjekorras.
    BVB - Pärnu

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Mis teha, kui perearst ei ole nõus saatekirja välja kirjutama, et saaks erialaarstile minna?

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    Mis teha, kui perearst ei ole nõus saatekirja välja kirjutama, et saaks erialaarstile minna?
    Ega nad seda üldiselt kiusust tegemata ei jäta. Aga kui nii väga vaja, siis mine tasulisse.
    20 LEGEND

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budu Vaata postitust
    ütle arstile et sa oled neeger või pede. Siis ei julge sind kottida.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud