320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tervis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Viimasel ajal on hakanud jalatald ja/või varbad krampi minema sporditegemise ajal (näiteks ujumise). Dafaak.

    Ja eile kogesin esmakordselt midagi ülipõnevat. Selline tunne oli, et iga liiges, iga lihas, iga luu on klopsida saanud. Kergelt tõusis ka palavik. Kuna tänaseks on üle läinud kirjutan liigse päikese/alkoholi ja töötamise nahka.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Viimasel ajal on hakanud jalatald ja/või varbad krampi minema sporditegemise ajal (näiteks ujumise). Dafaak.
      Kuna viimasel ajal väga palav, siis ilmselt vedeliku- ja/või magneesiumipuudus. Esimese puhul kontrollida lihtne, kui kusi ikka selgelt kollane, siis veepuudus. Viimase puhul aitab ainult välimine manustamine (magneesiumivannid, -geelid jms), mitte tablettide söömine. Pikemaajalisemaks võiduks vaja selgelt toitumisharjumusi muuta.
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Stok
        Liialdasid konditsioneeriga?
        Ma ise ka mõtlesin sellele, aga kuna olin laupäeval kontoris üksi, siis tegelikult ei töödanud see. Kuna juba eile oli kõik tiptop tagasi, siis kahtlustan mingit imelist päikese mõju.

        Mis puudutab magneesiumivärki, siis mõni nädal tagasi vaatasin oma menüüd ja asjad üle küll. Üle käte on vahepeal see asi läinud tõesti.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Ma ise ka mõtlesin sellele, aga kuna olin laupäeval kontoris üksi, siis tegelikult ei töödanud see. Kuna juba eile oli kõik tiptop tagasi, siis kahtlustan mingit imelist päikese mõju.

          Mis puudutab magneesiumivärki, siis mõni nädal tagasi vaatasin oma menüüd ja asjad üle küll. Üle käte on vahepeal see asi läinud tõesti.
          Kusjuures oli mul täpselt samasugune olukord üks pool aastat-aasta tagasi, et tekkisid nõrkuse ja palaviku tunne koguaeg peale sporditegemist või isegi selle ajal ja jõetus. Ma ei saanud tükk aega aru, milles asi on arvasin alguses samuti, et ehk viirus vms. Kuna ma toitun ka suhteliselt või isegi täiesti tervislikult ja teadlikult, siis ma ei osanud alguses nagu mõeldagi sellele. Mingi aeg siis konsulteerisin spordiarstiga ja saatis mu vereanalüüse tegema ja sealt tuligi väga suur üllatus, et teatud ainetest või mineraalidest vms oli organismis täielik puudus. Kas organism ei suutnud neid omastada enam toidust või midagi sellist ja siis tehti kaks korda mingi lühike tilgutite seanss 20 minutiline vms ja kirjutati välja kapsleid ja peale seda oli fanast tunne ja vorm. Pikalt ja korduvalt selline asi kestab, siis soovitan ka mitte ohtuda vaid tipa tapa arsti juurde vms.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Kusjuures oli mul täpselt samasugune olukord üks pool aastat-aasta tagasi, et tekkisid nõrkuse ja palaviku tunne koguaeg peale sporditegemist või isegi selle ajal ja jõetus. Ma ei saanud tükk aega aru, milles asi on arvasin alguses samuti, et ehk viirus vms. Kuna ma toitun ka suhteliselt või isegi täiesti tervislikult ja teadlikult, siis ma ei osanud alguses nagu mõeldagi sellele. Mingi aeg siis konsulteerisin spordiarstiga ja saatis mu vereanalüüse tegema ja sealt tuligi väga suur üllatus, et teatud ainetest või mineraalidest vms oli organismis täielik puudus. Kas organism ei suutnud neid omastada enam toidust või midagi sellist ja siis tehti kaks korda mingi lühike tilgutite seanss 20 minutiline vms ja kirjutati välja kapsleid ja peale seda oli fanast tunne ja vorm. Pikalt ja korduvalt selline asi kestab, siis soovitan ka mitte ohtuda vaid tipa tapa arsti juurde vms.
            Mul sportimise ajal lähevad ainult varbad krampi. Suurt väsimust, nõrkust vms pole.

            See keha paralisatsioon tekkis täiesti lambisel ajal.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Mul sportimise ajal lähevad ainult varbad krampi. Suurt väsimust, nõrkust vms pole.

              See keha paralisatsioon tekkis täiesti lambisel ajal.
              see kõik viitab magneesiumi puudusele! Soovitan julgelt, teha testid synlabis. Magneensimul on oluline roll meil meie ajukesksüsteemiga, kui magneesiumi on vähe kehas, siis võib tekitada lihasnõrkused, krambid ja korralikult ajunärvide jamad. Kui ma oma 'ärevus-ja paanikahäiretega hakkasin võitlema, siis mul kahtlustati ka et magneesiumi on vähe kehas aga tehes topletuuringud, sain teada, et all good for that. hirmu ei maksa alati karta, pigem tuleb võidelda sellele vastu.

              Kommentaar


                #37
                Ma olen "päriselu Robben" aka klaasmees. Puhkuselt tulin tagasi ja suutsin kodus lambi tegevuse ajal selja räigelt ära tõmmata.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Stok
                  Kui Robben lööks nii vähe väravaid kui Sina, siis ta oleks Chelseast Vitessesse saadetud. Aga tegelikult ongi nii, nagu Unbreakable filmis: mõni vigastub pidevalt ja mõni mitte kunagi. Eks pead mõne füsioterapeudiga suhted sõlmima siis. :P
                  Tegelt on juba rämenaljakas, kui tühja koha pealt mõni haigus või vigastus tuleb.

                  Ma seekord olen targem ja lasen seljal puhata ja sooja. Kevadel juhtus sama (esmakordselt selja ülaosaga) ja siis kui esimene valu üle läks, läksin tegin natuke trenni ja kõik eskaleerus.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ma olen "päriselu Robben" aka klaasmees. Puhkuselt tulin tagasi ja suutsin kodus lambi tegevuse ajal selja räigelt ära tõmmata.
                    Ma olin ka seljaga hädas ning pidevalt tõmbasin selja ära peale mida olin pool nädalat praktiliselt voodihaige. Asi enne paremaks ei läinud, kui hakkasin jõusaalis spetsiaalseid selja süva- ja välislihaste harjutusi tegema. Nüüd pole viimasel üheksal aastal enam seljaga probleeme olnud, aga eks pidevalt peab tööd ka tegema.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas kyps Vaata postitust
                      Ma olin ka seljaga hädas ning pidevalt tõmbasin selja ära peale mida olin pool nädalat praktiliselt voodihaige. Asi enne paremaks ei läinud, kui hakkasin jõusaalis spetsiaalseid selja süva- ja välislihaste harjutusi tegema. Nüüd pole viimasel üheksal aastal enam seljaga probleeme olnud, aga eks pidevalt peab tööd ka tegema.
                      Word, aga seal on kaks asja. Esiteks on neid tüütu teha ja teiseks raske motiveerida. Minul käis kõks ära, kui oma tütart tõstes seljale haiget tegin. Samas on mul üks lüli ka paigast ära, ega see ilmselt ka kasuks tule.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Word, aga seal on kaks asja. Esiteks on neid tüütu teha ja teiseks raske motiveerida. Minul käis kõks ära, kui oma tütart tõstes seljale haiget tegin. Samas on mul üks lüli ka paigast ära, ega see ilmselt ka kasuks tule.
                        Ka mul on 1 lüli kerge dislokatsioon, mis aeg ajalt teeb põrguliku valu. Mina selja treeningutest eriti abi ei saanud, aga ma ei viitsinud nii palju pungestada ka kui kyps. Minu alaselja häda vastu aitab massaaz. Kusjuures masseeritakse jalgu mitte niivõrd valupiirkonda. Ja mõjub hästi. Esimesteks kordadeks sai valitud ka spetsiaalne Shin-do, kus sisuliselt leitakse valukohad ülesse ja siis pressitakse lihased nendes kohtades "normaalseks" tagasi. Mitte kõige valutum protseduur, kuid see tunne hiljem on lihtsalt nagu noorel jumalal

                        Kommentaar


                          #42
                          Seljaga ongi nii, et viga on ühes kohas, pinge teises (see koht, mis viga kompenseerib).
                          Siis käidki a la kuu-kaks regulaarselt massaa˛is ning võimled (kindlad harjutused), et selja süvalihaseid treenida. Need hoiavad luud-kondid paigal. Hiljem võid juba n.ö musklit kasvatada, s.t harrastada intensiivseid tegemisi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #43
                            Viimase kuue päeva graafik:
                            10.00-15.00 superluks, tundub nagu elu on olemas
                            15.00 - 21.00 oot miks mu keha jälle kuumaks läheb?
                            21.00 - 00.00 Võtame valuvaigisteid sisse ja loodame, et jääme magama
                            00.00 - 02.00 Ma ju natuke tunnen und ja ma olen väsinud, miks ma magama ei jää. Ja miks ma higistan nii palju?
                            02.00 - 06.00 vist magan või näen hallukaid. Igatahes mitte liiga kvaliteetne uni
                            06.00 - 10.00 mul on megasitt, ma vist magan, aga tahaks end ära tappa ka samas.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Viimase kuue päeva graafik:
                              10.00-15.00 superluks, tundub nagu elu on olemas
                              15.00 - 21.00 oot miks mu keha jälle kuumaks läheb?
                              21.00 - 00.00 Võtame valuvaigisteid sisse ja loodame, et jääme magama
                              00.00 - 02.00 Ma ju natuke tunnen und ja ma olen väsinud, miks ma magama ei jää. Ja miks ma higistan nii palju?
                              02.00 - 06.00 vist magan või näen hallukaid. Igatahes mitte liiga kvaliteetne uni
                              06.00 - 10.00 mul on megasitt, ma vist magan, aga tahaks end ära tappa ka samas.
                              Kõlavad nagu klassikalised ärevus- või paanikahood, ütleb amatöördoktor minus.

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas laurenzo Vaata postitust
                                Kõlavad nagu klassikalised ärevus- või paanikahood, ütleb amatöördoktor minus.
                                Nohu + kurguvalu + köha on ka kusagil nende keskel.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X