320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tervis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Otsustasin ka väga tõsisesse grippi jääda ja palavik tõusis üle 40,5 ning hingamisteede põletik ja otsustasin, et ma aeg on Emosse minna, et ma ei pea väga enam vastu ja seal kästi mul mingi mask ümber suu panna ja öeldi et 4-5 tundi läheb aega. Kari arsti mampsleid lihtsalt istub kabinetis ja inimesi võetakse üliaeglaselt vastu... Rõvedad inimesed.
    Ma ei saa nagu sellest kiunust üldse aru. Iga inimesega läheb aega, ka kui sind vastu võetakse, sa ise ei pane tähelegi, kui mingi pooltundi on sinuga askeldatud....

    Aga üldiselt buduga nõus. Maksan makse ja 5 aasta jooksul korra olen haige ja siis kui vaja reisi jaoks end vaktsineerida, pean omast taskust maksma peale.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Ma ei saa nagu sellest kiunust üldse aru. Iga inimesega läheb aega, ka kui sind vastu võetakse, sa ise ei pane tähelegi, kui mingi pooltundi on sinuga askeldatud....

      Aga üldiselt buduga nõus. Maksan makse ja 5 aasta jooksul korra olen haige ja siis kui vaja reisi jaoks end vaktsineerida, pean omast taskust maksma peale.
      Sul naine on? Lapse sünnitamise eest maksid? See on sisuliselt riiklikult tagatud kindlustus.

      Kui su naabri ees suitsetab nagu vedur, siis sinu taha läheb vabalt tema ravile, kui ta haiglasse jälle satub.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Ma ei saa nagu sellest kiunust üldse aru. Iga inimesega läheb aega, ka kui sind vastu võetakse, sa ise ei pane tähelegi, kui mingi pooltundi on sinuga askeldatud....

        Aga üldiselt buduga nõus. Maksan makse ja 5 aasta jooksul korra olen haige ja siis kui vaja reisi jaoks end vaktsineerida, pean omast taskust maksma peale.
        Teed sporti edasi, jääd veidi vanemaks ja hakkavad 30nda eluaasta juures igasugu põnevad vigastused tulema. Siis näed, et saad ikka korralikult raha tagasi.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Ma ei saa nagu sellest kiunust üldse aru. Iga inimesega läheb aega, ka kui sind vastu võetakse, sa ise ei pane tähelegi, kui mingi pooltundi on sinuga askeldatud....

          Aga üldiselt buduga nõus. Maksan makse ja 5 aasta jooksul korra olen haige ja siis kui vaja reisi jaoks end vaktsineerida, pean omast taskust maksma peale.
          Miks peaks riik maksma sinu vaktsiinide eest kui sa vabaahtlikult lähed oiirkonda kus on võimalik haigestuda? Keegi ei käsi sul vaktsineerida kui sa ei taha maksta selle eest.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Teed sporti edasi, jääd veidi vanemaks ja hakkavad 30nda eluaasta juures igasugu põnevad vigastused tulema. Siis näed, et saad ikka korralikult raha tagasi.
            No loodame...
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              #66
              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Miks peaks riik maksma sinu vaktsiinide eest kui sa vabaahtlikult lähed oiirkonda kus on võimalik haigestuda? Keegi ei käsi sul vaktsineerida kui sa ei taha maksta selle eest.
              Just. Palju odavam on pärast riigil su ravi kinni maksta ju.

              Kommentaar


                #67
                Aus point. Ja see vaktsiin ju pole selline asi mida igasugused suvalised tulevad kohe seda tegema, kuna tasuta...
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Ja see vaktsiin ju pole selline asi mida igasugused suvalised tulevad kohe seda tegema, kuna tasuta...
                  eee ... kui miski on tasuta, siis oleks kõik paljadporgandid on kohe küsimas just. #käisinvaktsiinis #positivity #adidaseesti
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Just. Palju odavam on pärast riigil su ravi kinni maksta ju.
                    Mulle meeldiks jälle see kui riik mulle turvameeskonna ja soomustatud hummeri palkaks juhuks kui tahan Mehhikos puhata. Ikka odavam ju kui pärast kartellile lunaraha maksta.

                    Kommentaar


                      #70
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      eee ... kui miski on tasuta, siis oleks kõik paljadporgandid on kohe küsimas just. #käisinvaktsiinis #positivity #adidaseesti
                      See töötab küll teatud inimgrupi peal, keda oleme näinud enne valimisi vabakal küll piima, küll kartuli, küll puuhalgude järjekorras.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        #71
                        Mis teha, kui perearst ei ole nõus saatekirja välja kirjutama, et saaks erialaarstile minna?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Mis teha, kui perearst ei ole nõus saatekirja välja kirjutama, et saaks erialaarstile minna?
                          Ega nad seda üldiselt kiusust tegemata ei jäta. Aga kui nii väga vaja, siis mine tasulisse.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Mis teha, kui perearst ei ole nõus saatekirja välja kirjutama, et saaks erialaarstile minna?
                            ütle arstile et sa oled neeger või pede. Siis ei julge sind kottida.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X