320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Maroko 09.06.2018 kell 19.00 @ A. Le Coq Arena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Käisin samuti staadionil vaatamas mängu. Jäi silma selline noormees nagu Madis Vihmann. Tundus hea ja agresiivne noor poiss kaitses. Tuli julgelt pallidele vastu. Lõi vastasele jalgadesse ja läks tagasi. Samuti ta jälgis kogu aeg kus keegi on. Samuti tema pikkus on suureks plussiks.

    Või mis te arvate?
    ..ja nii ongi

    Kommentaar


      #62
      Tõenäoliselt lõpetab Real Madridis, Ramose asemel

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Tõenäoliselt lõpetab Real Madridis, Ramose asemel
        Miks on vaja kohe mingit sarkastilist sitta vastata. Aus küsimus ja võiks ausa vastuse anda at least. Mis puudutab Vihmanni, siis ennist ta polnud kindlasti mu lemmik keskkaitsja, pidasin teda väga uimaseks mitte potentsiaalseks meie Klavani asendajaks aga tuleb välja, et mu arvamus on muutunud ja Vihmannile tuleb krediiti anda, saab enam kui rohkem hakkama. Olen pigem positiivne nüüdseks tema osas.

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Miks on vaja kohe mingit sarkastilist sitta vastata. Aus küsimus ja võiks ausa vastuse anda at least. Mis puudutab Vihmanni, siis ennist ta polnud kindlasti mu lemmik keskkaitsja, pidasin teda väga uimaseks mitte potentsiaalseks meie Klavani asendajaks aga tuleb välja, et mu arvamus on muutunud ja Vihmannile tuleb krediiti anda, saab enam kui rohkem hakkama. Olen pigem positiivne nüüdseks tema osas.
          Madise taagaks on ja jääb Floras mängimine. See on see põhjus, miks tema objektiivselt positiivsed omadused jäävad avalikus arutelus trollidearmee ja rohevalgest värvikombinatsioonist allergiahoo saavate kodanike vihalaviini alla peitu.
          Madis tegi Maroko mängu algfaasis paar krobelist ja toorest eksimust, ent sealt edasi oli üks kindlamaid mehi platsil. Tegemist on äärmiselt intelligentse tüübiga, kes on enda jaoks selgelt lahti mõtestanud, miks, kus ja milleks ta on. Kogu see trollipunt ja vihavennad saavad tema kallal veel aastaid hambaid teritada, ka siis, kui ta on Florast välismaale liikunud (ja see juhtub).
          Meil on üle aastate koondises reaalselt tüüp, kellel on potentsiaali võtta üle Piiroja kingad, aga keskmine "vutiasjatundja" seda näha ei suuda ega taha; foorumist ja Soccerneti laividest saab ainult sitta lugeda tema kohta. "Ainult Eestis" teema.

          Kommentaar


            #65
            No vabandust, suurepärane, kui meil on uusi lootustandvaid, kahjuks ei näinud.

            Kommentaar


              #66
              Kui me ajame kolmest kaitseliini taga, siis võiks olla see (vasakult alustan) Klavan, Vihmann ja Baranov või Jääger. Mets sinna kuidagi ei sobi, vaadates Markoga mängu. Samuti on alati jäänud paremkaitsja Teniste silma. Ei eksa väga rängalt võrreldes teistega. Jääb märkamatuks iga mäng. Vasakkaitses Pikk vajab veel kogemust aga vaikselt areneb.

              Anier on alati kuidagi mulle silma jäänud, et miks teda vaja sinna toppida algkosseisu kui teised on aktiivsemad ja tormavad iga hetk kui vajadus. Anier teeb mängus ühe jooksu ära ja koab 5-10min mängust. Purje näitas isegi tahet, et olla mängus kasvõi 90min. Samas ei saa võrrelda seda me hetkel, kui tuleb ta vahetusest. Aga Anier on iga mäng kuidagi lahja olnud, tekib küsimus: Miks Reim ei kasuta mingit teist? Kasvõi Koskor või Purje oleks olnud võta pingilt.
              ..ja nii ongi

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                Anier on alati kuidagi mulle silma jäänud, et miks teda vaja sinna toppida algkosseisu kui teised on aktiivsemad ja tormavad iga hetk kui vajadus. Anier teeb mängus ühe jooksu ära ja koab 5-10min mängust. Purje näitas isegi tahet, et olla mängus kasvõi 90min. Samas ei saa võrrelda seda me hetkel, kui tuleb ta vahetusest. Aga Anier on iga mäng kuidagi lahja olnud, tekib küsimus: Miks Reim ei kasuta mingit teist? Kasvõi Koskor või Purje oleks olnud võta pingilt.
                Anier oli Maroko vastu väga hea. Nii hea, kui üldise mängupildi juures üldse ründajana olla sai. Väga mitmel korral kattis ründetsoonis hästi palli ja säilitas selle ka meeskonnale ja leidis ka käike. Leedu vastu andis kaks väravasöötu. Läti vastu ei mänginud.

                Kommentaar


                  #68
                  Tänu Eesti-Marokole saab homme olema põnev võrrelda Iraan-Maroko mängu.

                  Kommentaar


                    #69
                    Algselt postitas dnb Vaata postitust
                    Kõik mängud on kasuks. Kokkumäng on väga oluline, üksteise mõistmine, standardite harjutamine jne, vahet pole mis koosseisuga. Kas nõrgema vastu (nt andorra) oleks parem mängida, sel juhul ei oleks kaotus ette teada? Valikmängudes on vastased veel tugevamad. Kui palju on meil mehi, kes saavad koduklubis Maroko tugevuse satsiga mängida?
                    Loe nt seda B-koondise treener Urmas Tali: vaja oleks selliseid nuga-kõri-peal mänge
                    Mu meelest on kokkumängust kasu siiski siis, kui asjaosalised pundis on samad, mitte sel juhul, kui iga mäng on ''käepärane materjal''. Kui sa tõsimeeli arvad , et nt Andorra vastu poleks antud pundil paremat võimalust olnud siis minu poolt case closed and good luck. Kogu asja mõte oli see, et vigastused on ette prognoosimatud, kuid mängu päevad peaksid siiski teada olema. Kui sa saadad mehed juba ette kaotatud lahingusse, siis ma ei kujuta hästi ette, milline treener suudab kivist vee välja pigistada meeskonna motiveerimisel. #tujurikkuja
                    Digiallkiri

                    Kommentaar

                    Working...
                    X