320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EURO2004 valikmängud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

    Tore et lätlastel hästi läheb. Nende EM-ile pääs tõstaks kogu regiooni jalgpalli mainet.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

      olin Skonto staadionil Läti Türgi mängu vaatamas ja au ja kiitus Eesti jalgpallifännidele.
      Selle poolest oleme kõvasti lätlastest ees. Nägin vist maksimum 10et Läti jalgpallisärkides fänni ja lauldi ainult hüüdlauset: \"Latvia, Latvia\". Ei anna võrrelda eesti fännidega, kel erinevad laulud, hüüdlaused. Mingisugusest organiseerumisest polnud läti jalkafännide juures juttugi



      olles ise ka kohapeal siis hästi natuke vaidleks ses suhtes vastu et päris ainult Latvija ei karjutud.oli ikka ka neil paar hüüdlauset veel ja mõni kõlas päris hästi.
      no ma nägin rohkem kui 10 koondisesärkides fänne juba pubis staationi juures nii et kindlasti oli neid rohkem.organiseeritud gruppe ei näinud jah eriti.
      mäng oli hea lätlaste poolelt vaadates,türklaste poole peal mõttetu.midagi nad ei suutnud korda teha.ei tea plats tundus küll normaalene olevat a ise ei katsunud nii ei oska öelda täpsemalt.
      sellist jalgpalli vaadates tekitab minul küll kadedust sest tahaks näha ka meie mehi oma väravaid ära löömas.ja samas on lätlaste üle ääretult hea meel,teenitult nad selle mängu võitsid.
      ühesõnaga fiiling oli päris hea staadionil.ja selle raha eest mis mul riias käiguks kulus oli seda rohkem kui küll.
      lõin om arved kokku ja sain et koos bussi-ja mängupileti,pubis joodud õlledega ja riias taksosõidu peale läks mul 175EEK + 4LAT. siia lisame tallinas taksosõit ja bussi kaasa võetud väike metaxa ja kokku tuleb üle 500.- natuke
      ja läti fännid on lõbusad tüübid eriti üks kes mind laheda aksendiga kutsus ieesti poiss


      ahjaa üks asi mis silma jäi ja mida meil pole,vähemalt pole ma seda tähele pannud.
      väga paljud olid läti hokikoondise särgis.mõningal määral arusaadav ja las nad siis kannavad kui tahavad hokisärki.ennast häiris natuke see aint.
      sigpic

      Kommentaar


        Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

        ahjaa üks asi mis silma jäi ja mida meil pole,vähemalt pole ma seda tähele pannud.
        väga paljud olid läti hokikoondise särgis.mõningal määral arusaadav ja las nad siis kannavad kui tahavad hokisärki.ennast häiris natuke see aint.



        seda jah, et hokikoondise särkides oli rohkem fänne kui jalkasärkides. kuidagi imelik jah.

        staadionil müüdi ka jäähokisärke, jalka oma polnd nagu kuskil näha või olin ma pime.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

          Originally posted by rauno
          ja läti fännid on lõbusad tüübid eriti üks kes mind laheda aksendiga kutsus ieesti poiss
          OT
          See \"ieesti poiss\" fraasi ees käib tavaliselt \"kurva\"... Mingi viis aastat tagasi tegi lätlaste staar Reinar Kauper ka miski hittloo \"kurva kurva eesti poiss\". Mul õnnestus siis Riias käia ja fraas oli üsna levinud... Miskipärast ei tahtnud nad aga näiteks muid nalju eestlastest otse välja rääkida (isiklike kogemuste põhjal väidan, et lätlastel on mitmete asjade osas eestlaste suhtes alaväärsuskompleks - noh, nagu mul Läti jalgpalli suhtes!). Isegi palumise peale mitte. Rääkisime siis ise Eesti majandusedust ja Euroopa Liidust
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

            Originally posted by räim


            ahjaa üks asi mis silma jäi ja mida meil pole,vähemalt pole ma seda tähele pannud.
            väga paljud olid läti hokikoondise särgis.mõningal määral arusaadav ja las nad siis kannavad kui tahavad hokisärki.ennast häiris natuke see aint.



            seda jah, et hokikoondise särkides oli rohkem fänne kui jalkasärkides. kuidagi imelik jah.

            staadionil müüdi ka jäähokisärke, jalka oma polnd nagu kuskil näha või olin ma pime.
            Muide nendes hokisärkides käivad nad igal pool ,isegi kossu ja muid alasid vaatamas.
            Jäähoki oli Lätis siiani ikkagi spordiala nr.1 aga ,kui Läti nüüd tõesti jalgpalli EM-ile peaks jõudma siis hakkan mina küll selles kahtlema.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

              Ehk oskab keegi öelda kas Läti varav Türgi vastu ka kuskil videona netis ringi liikleb?

              Kommentaar


                Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                www.premgoals.com - other videos - international goals - voilaa!!
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                  Originally posted by ROOTSI KUNN
                  Muide nendes hokisärkides käivad nad igal pool ,isegi kossu ja muid alasid vaatamas.
                  Jäähoki oli Lätis siiani ikkagi spordiala nr.1 aga ,kui Läti nüüd tõesti jalgpalli EM-ile peaks jõudma siis hakkan mina küll selles kahtlema.
                  kusjuures neil maksavad jalkakoondise särgid ainult umbes 700-800 krooni. ja hokist veel niipalju, et pärast mängu lätlastega rääkides viisid nad jutu pigem ikka hoki peale üle. muide lätlastelt veel üks huvitav kild: üks lätlane ütles, et neile meeldib hoki seepärast rohkem, et nad tegid hokis venemaale pähe. pole vist vaja pakkudagi, mis eestlased selle peale ütlesid...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                    Kusjuures esimene edasipääseja on selgunud - HORVAATIA võitis supervormis oleva Dado Prso väravast Sloveenia 1:0

                    +

                    Ilhan Manzis teeb Lätile säru

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                      Originally posted by Epic

                      Ilhan Manzis teeb Lätile säru
                      nägin jah. ilus värav oli. ainult et valele poole

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                        Läti väravavaht jooksis pall käes väljaspool karistusala ja kohtunik ei teinud midagi
                        Hispaania on sama hästi kui edasi
                        Lätile võib vist õnne soovida seis 2:2 üldseis 3:2 ja Türgil kahte väravat vaja. kas võimalik????

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                          Läti edasi!!!!!
                          Tiagi kas olla üliõnnelik või kade et me simesed polnud. Ah kurat või ju vendade üle heameelt ka tunda

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                            Võib-olla tundun ma mõnele nõme, aga Sergei ja Ivaniga, keda Baltikumiga seob ainult sünnikoht Riias või Daugavpilsis, ma küll mingit vendlust ei tunne. Peaksin või?
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                              Originally posted by Loca
                              Läti väravavaht jooksis pall käes väljaspool karistusala ja kohtunik ei teinud midagi
                              Pall oli karistusala sees ikkagi ju. Aga lõpu poole oleks küll Kolinko peaaegu pall käes väravasse kukkunud

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EURO2004 valikmängud\'

                                Jess Läti on edasi :хnnelik: !!!!!!!!!!!!!! kui esimesed kaks väravat löödud olid mõtlesin et enam pole midagi päästa kuid siiski suutis läti mängida 2-2 viigi kuigi oleks piisanud ka ainult ühest väravast Igatahes Ülikõva ma ütlen
                                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                                Koss on lahe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X