320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga - haaa!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

    Originally posted by Martin


    Originally posted by SleepWalking
    Ilmselt nõustute, et Meistrite Liiga peab arenema ning mõttetute mängude arv peab oluliselt vähenema. Kuidas seda teha? Wenger on igaljuhul enda variandi välja pakkunud.
    Ei nõustu. Absoluutselt kohe ei nõustu. Ja täiest ausalt võin ka öelda, et ei saa aru, mis praegusel süsteemil viga on. No, ok, mingis osas tuleb võibolla tõesti natuke liiga palju mänge staaridele, kuid üldiselt on juba praegused grupid sellised, kust võib täiesti vabalt leida vägagi huvitavaid kohtumisi ning nö. outsider\'id, kes suuri on üllatanud, on päris mitmeid. Tuletagem meelde kasvõi eelmist aastat.

    Seega mõte, et mängima peaksid ainult meistrid ning võibolla mingi teise koha sats ka, on minu arust suisa naeruväärse, sest hetkel suudavad Meistrite Liigas väga hästi domineerida ka need, kes pole oma riikides esimeseks tulnud.

    Seega - praegune süsteem võib olla küll mängijatele koormav, kuid mitte mingisuguseid muid vigu tal küll pole. Nojah, v.a. siis tõesti see konfide panemine. Selle alused peaksid küll väga lihtsalt eelmise hooaja tulemuste alusel olema ning ainule liigat arvestama. Tugevate liigade meistrid esimeses, kes üle jäävad, need teises potis koos teiseks tulnutega jne...

    Täiesti nõus Martiniga.Õige jutt.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

      Knock-out süsteemi taaskehtestamine annaks suurema võimaluse ka väikeklubidele, kuid see vähendaks tippklubide omavaheliste kohtumiste arvu, mis tõmbaks ka rahakraanid koomamale. Suurte klubide käes on raha ja võim, teatud mõttes hoiavad nad ka UEFAd nööri küljes. Praegune süsteem pole kaugeltki ideaalne, kuid võimalikest siiski parim.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

        üldiselt on rahvale vaatamiseks praegune süsteem küll ideaalne. palju mänge palju klubisid.... kuid klubidele endale see süsteem vist eriti ei meeldi. tegelikult mulle meeldiks kui kaotataks suurte liigade 4. kohad ja tuuakse rohkem ida riikide klubisi sisse et ntx tšehhidel oleks koos ukrainlastega juba üks koht kindlustatud ja ka teistel väiksematel klubidel oleks rohkem võimalust pääseda Meistrite Liigasse, ja vaadatavam oleks see ka siis kui kaotada ära küll gruppi faas kuid alles jätta 32 klubi, mis tekitaks mõnusalt pika play-off roundi ja selle võiks ka jaotada niimoodi et korraga vähe mänge et seda kauem jälgida saaks.

        seee idee et 16 klubi ja play offid eriti mulle meelt mööda pole sest siis kaoks see pikk meistrite liiga hooaeg ära. teine võimalus oleks muidugi ka liiga vaheaeega veidi lühendada et siis saaks ka koormuse rohkem jaga or smt. muidu on seda praegust süsteemi küll hea vaadata kuid vaheldus kuluks ära.

        aaaga see konfitsendi värk on küll pointless mulle oleks küll meeltmööda kui kõik klubid loositaks täitsa pohhuilt kokku. siis võib küll tekkida väga igavaid alagruppe kui samas ka väga huvitavaid kui igas gruppis võiks olla üks eelmise hooja oma liiga meister ntx. ühesõnaga võimalusi on palju aga püüa sa see õige nüüd välja selgitada ses suhtes olen ma ükskõik millise süsteemiga rahul mille nad loovad sest seda uut luua ju suht raske. mäletan kui johhansen ytles et ta tahax näha liigat kus aint meistrid siis ennem tundus see idee küll normaalsena kuid hetkel olen selle vastu ja leian et võimalust on vaja just neile teistele kaa mitte aint meistritele.

        ok nüüd tuli küll üks Rüütli loeng välja :P ei tia kohe mix alati nii läeb

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

          Originally posted by Sun


          Originally posted by Martin


          Originally posted by SleepWalking
          Ilmselt nõustute, et Meistrite Liiga peab arenema ning mõttetute mängude arv peab oluliselt vähenema. Kuidas seda teha? Wenger on igaljuhul enda variandi välja pakkunud.
          Ei nõustu. Absoluutselt kohe ei nõustu. Ja täiest ausalt võin ka öelda, et ei saa aru, mis praegusel süsteemil viga on. No, ok, mingis osas tuleb võibolla tõesti natuke liiga palju mänge staaridele, kuid üldiselt on juba praegused grupid sellised, kust võib täiesti vabalt leida vägagi huvitavaid kohtumisi ning nö. outsider\'id, kes suuri on üllatanud, on päris mitmeid. Tuletagem meelde kasvõi eelmist aastat.

          Seega mõte, et mängima peaksid ainult meistrid ning võibolla mingi teise koha sats ka, on minu arust suisa naeruväärse, sest hetkel suudavad Meistrite Liigas väga hästi domineerida ka need, kes pole oma riikides esimeseks tulnud.

          Seega - praegune süsteem võib olla küll mängijatele koormav, kuid mitte mingisuguseid muid vigu tal küll pole. Nojah, v.a. siis tõesti see konfide panemine. Selle alused peaksid küll väga lihtsalt eelmise hooaja tulemuste alusel olema ning ainule liigat arvestama. Tugevate liigade meistrid esimeses, kes üle jäävad, need teises potis koos teiseks tulnutega jne...

          Täiesti nõus Martiniga.Õige jutt.
          Ma samuti 100% nõustun
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

            No nii, olete siin palju mõttetut juttu rääkinud , on aeg ka asjast rääkida.Käes on esimene päev alagrupi roundist:

            17 September 2002
            Arsenal v Dortmund 20:45
            Auxerre v PSV 20:45
            Basel v Spartak 20:45
            Valencia v Liverpool 20:45
            RC Genk v AEK 20:45
            Roma v Madrid 20:45
            Ajax v Lyon 20:45
            Rosenborg v Internazionale 20:45



            Mis on mõtted neid paare vaadates?

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

              Originally posted by Aramis
              17 September 2002
              Arsenal v Dortmund 20:45
              Auxerre v PSV 20:45
              Basel v Spartak 20:45
              Valencia v Liverpool 20:45
              RC Genk v AEK 20:45
              Roma v Madrid 20:45
              Ajax v Lyon 20:45
              Rosenborg v Internazionale 20:45

              Mis on mõtted neid paare vaadates?
              Mõtted, Aramis? Saab siis meil selliseid üldse olla, kui kogu eelnevat juttu nii mõttetuks pead?
              Mina loodan inglise klubidele head algust. Veel tahaks näha seda, et Roma suudab kodus sellele tähesärast hullunud kambale koha kätte näidata...ja Genk tundub sümpaatse väikese klubina, kellele vaikselt kaasa elada.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                Enam-vähem samad ootused mis mcnamaral. Lisaks veel Rosenborgi, kes hakkab loodetavasti jälle tugevaid kiusama(vähemalt kodus kindlasti).


                P.S. Kas keegi CL-i ennustuse enda peale võtab???
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                  Isiklikult ootan samuti nn. väikeklubide poolt head ja tulemuslikku mängu, arvatavasti toimub mõni superüllatus juba avaringis. Nii imelik kui see ka pole, loodan, et Spartak või Lokomotiiv kaugele jõuavad. Ja kui mitte mänguga, siis külma ja lumise ilmaga :P

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                    Originally posted by Mayhem
                    P.S. Kas keegi CL-i ennustuse enda peale võtab???
                    Ootan isegi huviga. Superennu kõrvale ise küll ei jaksa praegu rohkemat võtta.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                      ex ma üritan ja võtan selle siis enda peale....

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                        Originally posted by gnat


                        ex ma üritan ja võtan selle siis enda peale....
                        nuvot...ette jõudsin
                        krt, vaatasin jah, et homme juba mängud, aga ennustust pole...kui huvi pakub, võid punkte ikka lugeda :P

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                          Originally posted by Undi


                          Originally posted by gnat


                          ex ma üritan ja võtan selle siis enda peale....
                          nuvot...ette jõudsin
                          krt, vaatasin jah, et homme juba mängud, aga ennustust pole...kui huvi pakub, võid punkte ikka lugeda :P

                          jah akkasin just teemat tegema ja en-näe imet undi jõudis ette ... aga kui kuidagi abi aja siis võin aidata

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                            Nojah ,minu meelest pole üldse suurt vahet arutada teema üle kuidas liiga formaat võiks välja näha...jalgpall selle sees ei muutu ja meie kui pealtvaatajate jaoks pole vahet niikaua kui mängud toimuvad...aga jah, tundub, et teil midagi asjalikku siiamaani pole tulnud.No teades potentsiaali, usun, et mingi põhjus peab olema...seega püüan ise otsa lahti teha ja siis näis ,mis rahvas arvab:
                            Arsenal-Dortmund
                            Kui Arsenal suudab keskvälja kontrolli alla saada ,siis nende suurepärased ründejõud toovad Borussia räsitud kaitse vastu kolm punkti koju.Kuna aga keskväli on Dortmundil kompetentne, siis ka viik on oodatav tulemus...ent siiski 2-0 Arsenalile
                            Auxerre-PSV
                            Auxerre on tubli olnud hooaja alguses ja prantslased on kodus enamasti kindlad ja mängivad kinnist 0-0 või 1-0 lõppevat mängu.Minu meelest see teine variant on tõenäolisem.
                            Basel-Spartak
                            Peale trikki Celticuga ja Grazi Sturmi mälestust meenutades usun, et Basel toob kodus võidu ära ja seda uhkelt lüües mitu väravat.Spartakil sai vigastada ka mängujuht Titov, aga ei maksa unustada üht õnnetut mängumeest Spartaki rünnakus, kes alati on valmis väravat lööma...seega 3-1 Baselile
                            Valencia-Liverpool
                            Kodumeeskond on suurepärases vormis ja tuntud kui tugev kodumeeskond.Liverpool aga on tuntud tugeva võõrsilmeeskonnana.Raske ennustada,arvestades kui kogenud on Pooli mängjad , nii, et 1-1 on minu pakkumine...
                            Genk-Aek
                            Genk on alustanud liigat korralikult ja Sonck on ründes nii veenev, et sellest peaks AEK-a vastu piisama.1-0
                            Roma-Madrid
                            Huvitav mäng ja usun, et enamus ootavad kodumeeskonna võitu, aga võita Reali, see on alati raske.Samas Betise vastu jäi Real taha - mine sa tea ,mis seal toimub.
                            Nii, et 2-1...Romale
                            Ajax-Lyon
                            Jari Litmanen ja Ajaxi mitmekesine ründeliin on valmis jälle esitama väljakutset euroopa parimatele ja algus tuleb teha tugeva keskmiku Lyoni vastu.Juninho,Carriere ja Andersson on need nimed ,keda hollandlased peavad jälgima ,aga ma eeldan, et nad teevad seda ja võtavad 2-0 võidu.
                            Rosemborg-Internazionale
                            Norras pole veel väga külmaks läinud ,aga siiski usun, et suudetakse Interiga võrdselt mängida ja jagatakse punktid 0-0...

                            Minu poolt momendil kõik





                            Originally posted by mcnamara


                            Originally posted by Aramis
                            17 September 2002
                            Arsenal v Dortmund 20:45
                            Auxerre v PSV 20:45
                            Basel v Spartak 20:45
                            Valencia v Liverpool 20:45
                            RC Genk v AEK 20:45
                            Roma v Madrid 20:45
                            Ajax v Lyon 20:45
                            Rosenborg v Internazionale 20:45

                            Mis on mõtted neid paare vaadates?
                            Mõtted, Aramis? Saab siis meil selliseid üldse olla, kui kogu eelnevat juttu nii mõttetuks pead?
                            Mina loodan inglise klubidele head algust. Veel tahaks näha seda, et Roma suudab kodus sellele tähesärast hullunud kambale koha kätte näidata...ja Genk tundub sümpaatse väikese klubina, kellele vaikselt kaasa elada.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                              Tere.

                              Pean tunnistama, et selleaastast Meistrite Liiga hooaega vaatan ma hoopis teise pilguga. Champions League\'ilt ootan eelkõige seda, et Itaalia klubidel läheks hästi, et nad ei lõpetaks jälle teises ringis, nagu viimastel aastatel toredaks traditsiooniks saanud.

                              Rõõmustaksin ükskõik millise Itaalia klubi edu puhul, ka juhul, kui Milan juba avaringis välja langeks. Vaja ju tõestada, et itaallased oskavad veel endiselt head jalgpalli mängida.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Meistrite Liiga 2002/2003\'

                                täna kõigil Litti austajatel(ise kaasa arvatud), siis võimalus näha Neloselt Ajax-Lyoni mängu algusega 21:45

                                Kommentaar

                                Working...
                                X