320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HÄÄLETUS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HÄÄLETUS

    Minu omad on :
    1. Teet Allas (Eesti - Moldova)
    2. Andres Oper (Eesti - Holland)
    3. Jevgeni Novikov (Eesti - Küpros)

    pange enda omad kirja ja lõpux vaatame kes sai kõige rohkem hääli...

    #2
    Replying to Topic \'HÄÄLETUS\'

    Esiteks ,Top-3 ,mis asjus? Kui teema kirjeldust lugeda siis küll aru ei saa.
    Teiseks: on neid hääletusi juba üksjagu tehtud ja see on väheke imelik.
    Kolmandaks: parimaid väravaid on niigi pingeritta pandud.
    Ja neljandaks: tuleks see hääletus kustutada
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'HÄÄLETUS\'

      Tundub, et jutt käib ikkagi väravatest, aga jah Kunnil on õigus hääletusi on tõesti liiga palju ja kui tehtaks teemade top 3 siis hetkel loetav sinna kohe kindlasti ei mahuks...
      Aga tundub, et tegu uue liitunuga(järeldan seda postitusete arvust) siis pole hullu-kondad ringi Saad asjast ülevaate.
      Algselt postitas tank
      Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'HÄÄLETUS\'

        okei sorri siis... ma ei teadnud et hääletused on keelatud

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'HÄÄLETUS\'

          Originally posted by melz86


          okei sorri siis... ma ei teadnud et hääletused on keelatud
          Ei hääletused pole keelatud, aga esiteks andsid Sa liiga vähe infot hääletuse kohta vt. Kunni postitust ja teiseks samalaadseid hääletusi on liiga palju.
          P.S. kui veic ringi vaatad näed, et kasvõi Derby teemasid on siin s***** ja see siinkondajatele ei meeldi kui teemad korduvad ja kui neid oleks võimalik ühe alla paigutada.
          Algselt postitas tank
          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'HÄÄLETUS\'

            Kõigi aegade Top 3-e on nati raske teha, sest ma usun, et esimese Eesti Vabariigi aegseid väravaid pole ükski foorumi külastaja näinud :P
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'HÄÄLETUS\'

              Eesti-aegsetest oleks tabelisse p22su kindlasti v22rt Leonhard Kassi rootslastele l88dud koll. MM-valikm2ngus Stockholmis keerutas vasaktormaja (kui ma ei eksi) Kass nurgal88gi h2rra Nilssoni v2ravasse ning viis valges2rgid juhtima.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'HÄÄLETUS\'

                Mäletan-mäletan, ilus värav oli! Siiamaani on silme ees. See pilt, mis tekkis raamatu \"Jalgpall\" kirjelduse põhjal.
                poborsky@jalgpallihaigla.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'HÄÄLETUS\'

                  Jah, ja saatuse irooniana kordas Marko Kristal seda trikki sama riigi vastu. Kuigi 8eldakse, et Oper sai pea vahele...
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar

                  Working...
                  X