320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esitus oli lepingu saamiseks piisavalt veenev
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas moya Vaata postitust
      Kust sa seda võtad? Mulle on küll nt Tottenhami foorumitest mulje jäänud, et esialgu on enamik siiski äraootaval seisukohal ja paljud suhtuvad Sherwoodi soosivalt (nö naasmine "vana hea Spursi stiili" juurde)
      Ma olen päris mitut postitust lugenud erinevates blogides, kus Sherwoodi peetakse suhteliselt salakavalaks ja ebameeldivaks inimtüübiks. Ta olevat olnud ka suurim AvB sakkimise pooldaja (näiteks astudes Adebayori poolele nende tülis).
      Mis puudutab ajaloolist aspekti, siis ei lahkunud ta ka Spursist mängijana eriti heade tunnetega, olles tülli läinud tolleaegse peatreeneri Hoddleiga.
      Ja no tegelikult on see leping lõppkokkuvõttes ikkagi selline asendaja leping. Ma ei oleks eriti üllatunud, kui vaatamata tulemustele ta Van Gaali vastu peale MMi välja vahetatakse.

      Aga muidugi ei tähenda see, et teda nüüd välja vilistama hakatakse, lihtsalt risk Tottenhami poolelt oli päris suur ja ma usun et ainuke põhjus tema tööle võtmiseks oli see, et lihtsalt mitte kedagi head ei olnud hetkel saadaval, mis muidugi muudab AvB vallandamise veel kummalisemaks. Usun et ManU mäng näitab kätte kuidas teine poolaasta mängud kulgema hakkavad, kriisis WestBromist vast saadakse Gung-Hoga jagu ikka.

      Kommentaar


        Oleks eelistanud sellist peatreenerit, kes oleks jätkanud alustatud tööd, lihtsalt minnes mänguliselt kiiremaks ja voolavamaks. Hetkel on nii, et mitte ühegi spekuleeritud peatreeneri stiil ei ühti praeguse Sherwoodi oldschool 4-4-2'ga ehk praegu mängitakse ajutiselt lihtsalt tühja ja suure tõenäosusega tuleb järgmise hooaja alguseks uus peatreener pukki, kes jälle täiesti nullist kogu masinavärki üles ehitama hakkab. Muidugi Sherwoodi stiili on huvitav vaadata, siiski ma ei usu selle jätkusuutlikusse, aga ehk üllatab ja keerab natukenegi vinti tagasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Tim "The Gooner" Sherwood otsustas, et keskvälja pole vaja. Kamikaze jalgpall tulekul, et ometi mõned väravad kirja saaks?

          https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/8F6...RykDM_SRIaTUGy
          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Gooner peatreeneriks

          Tead, noorena teevad inimesed sageli rumalaid asju. Aga see, kui ma lapsena Meie Meest kuulasin, ei tähenda veel midagi. Täna austan vaatamata sellele Pink Floydi, Eric Claptonit ja Queeni...

          Kommentaar


            Sama väravatevahega meeskonnad siis homme kohtumas (18-23), Spursil küll 14 punkti rohkem...
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Vastaseks on küll WBA, kes on saanud viimasest 6-st voorust 2p, aga mingit eriti lebo mängu siit ei tule, kuna vigastused mängivad päris suurt rolli.

              Tänasest jäävad eemale: Paulinho (viimane kord mängukeelu all), Sandro, Kaboul, Vertonghen, Townsend, Lennon ja küsimärgi all on ka Dembele osalemine (lonkas Sotoni vastu teise poolaja alguses välja ju). Kõige suurem probleem ongi, et kaks kiiret äärt Lennon ja Townsend on mõlemad katki...

              Koosseisuks pakuks midagi sellist:

              ---------Lloris---------
              Walker-Daws-Vlad-Rose
              -----Eriksen-Capoue---
              Lamela----------Chadli
              -----Ade---Soldado---

              Vähemalt tahaks loota, et Sherwood ikka paneb Capoue nimelise ankru keskväljale. Sest no olgem ausad, Dawson-Chiriches keskkaitse VAJAB toetust keskväljalt! Muidu variant on ka see, et Sigurdsson mängib Chadli kohal...

              Viimane kaotus Boxing day'l tuli 2004. aastal, niiet loodame, et see seeria jätkub.
              COYS!

              Kommentaar


                ------------Lloris------------
                Walker-Chiriches-Dawson-Rose
                -------Eriksen-Holtby--------
                -Chadli-----------Sigurdsson--
                -----Adebayor-Soldado-------

                Pink: Friedel, Fredericks, Naughton, Veljkovic, Bentaleb, Capoue, Lamela

                FFS ??!!?? Keskpoolik Eriksen-Holtby ??? U Serious Sherwood ???? Ma mõistan, et muutust on vaja, aga nahhui kamikadzet mängida?

                Kommentaar


                  Ei tasu enne mängu ennatlike järeldusi teha, eelmine kord see ju tomis et ühtegi "kappi" keskväljal polnud. Varem oli häda, et ainult "kapid" on keskväljal ja kedagi loovat pole, nüüd jälle probleem...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                    Ei tasu enne mängu ennatlike järeldusi teha, eelmine kord see ju tomis et ühtegi "kappi" keskväljal polnud. Varem oli häda, et ainult "kapid" on keskväljal ja kedagi loovat pole, nüüd jälle probleem...
                    Ma usun, et tasakaal oleks eelistatavam kui ühest äärmusest teise keevitamine
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      ma võtaks soldado välja ja paneks caopue lihtsalt keskväljale juurde, aga see huvitav formatsioon võib ju iseenesest töötada. annaks võimaluse proovida, enne kui maha teen.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NoWay Vaata postitust
                        Ei tasu enne mängu ennatlike järeldusi teha, eelmine kord see ju tomis et ühtegi "kappi" keskväljal polnud. Varem oli häda, et ainult "kapid" on keskväljal ja kedagi loovat pole, nüüd jälle probleem...
                        Wordprez võttis sõnad suust... kui talvel on väljas 30C külma, siis ma ei oota, et väljas oleks troopiline 40C sooja vaid ehk tavaline talveilm -5C ringis oleks OK.

                        And what's more -> praegu vajab just meeskond sellist rahulikumat, et saada tagasi rütmi. Pigem alustaks Capoue'ga ja tooks vajaduse korral Holtby tema asemele. Siis oleks nagu alguses endiselt 5 ründava suunitlusega mängijat platsil...

                        Ja eem... toimis ? Nojah, ma ütleks küll, et olime Sotoni vastu paremad, aga võidu juures oli meil mõneti ikkagi õnne. Me ei suutnud piisavalt keskvälja kontrollida ja sama käib ka W'Hami vastu. ERITI kui keskkaitses on Daws-Chiriches. Oleks näiteks Kaboul-Verts või Verts-Chiriches, siis veel

                        Kommentaar


                          Rumeenia maffia käsi on pikk. Kui ikka on vaja kihlveopettusesse meelitada, siis ei ole pääsu...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Ma ei süüdistaks üksi Chirichesi... kuigi ta on muidugi loodusõnnetus olnud.

                            Üldiselt poolaja põhjal tervikuna oli parem WBA (nagu PÄRIS mitu clear-cut võimalust)... Aga ega Sherwoodile muud ei oska soovitada kui et võtaks Dawsoni ja Chirichesi välja ja paneks Bentaleb-Lamela nende asemele...

                            Kommentaar


                              Pe** küll, kui saamatu !!!

                              See mis mind alguses Sherwoodi ametisse määramise juures häiris oli see kiirus/läbimõtlematus, millega ta pukki pandi, kurat kas ta teab mingeid Levy tumedaid saladusi or what. Okei, praegu on vigastustega keeruline, aga ma tahaks näha ühte tegelast, kes pärast neid kolme mängu oleks Sherwoodi pukki pannud. Chiriches-> Verts, Holtby-> Sandro, Chadli->Townsend oleks ilmselt mängu teistsuguseks teinud küll, aga ka praeguste võimaluste juures oleks saanud oluliselt paremini toimida.

                              Keskväljaga ei lõiganud ta mitte sõrme, pigem lõikas ta sellega endal terve käe maha. Keskväli ei toiminud ju absoluutselt, esimesed tund aega liikusid pallid kaitsest rünnakusse AINULT LÄBI ÄÄRTE. Milleks kasutada Capoue'd näiteks ? Sellepärast, et Sul oleks kapp keskel, kes :
                              a) võidaks keskväljal palle, et saaks siis rünnata, kui vastased ei ole oma ridu korda suutnud sättida veel
                              b) takistaks vastastel ründamist ja käiks neile peale
                              c) laseks oma partneril mängu ehitada, et too ei peaks nii palju kaitsele fokuseerima ennast, täna olid Holtby ja Eriksen nagu ilma igasuguse jalgealuseta, kuna nad ei saanud ise ka aru, kas peaks ründama või kaitsma. Ja no... siis nad sageli ei teinud midagi. Ja kui Eriksen kaitsta tahtis vahepeal, siis tegi rumala vea, korjas kaarti ja vastased lõid karistuslöögist viigivärava.

                              Soldado -> aitab. Istu pingil (aastakese), mõtle järele, pela Fifat ja osale EL mängudes. Ei ole lihtsalt asja. Ma saan aru, et 30m ja asja, aga tra see vägisi "küll ta leiab vormi" ei tööta.

                              Kokkuvõttes täiesti per**kukkunud mäng ja väga mööda taktika. Ei väärinud siit sugugi võitu. Ja nii liider kui eurokohad libisevad kaugemale...

                              Kommentaar


                                küll sherwood vasti tranditsioonilisemalt ka asju hakkab tegema,kui just ei ole tegu debiiliga. muidugi eriksen holtby keskväli on vapustav fantaasia ja WBA täielik alahindamine, aga ...tegu on sherwoodi 3. mänguga EVER peatreenerina.peaks ju arusaadav olema, et esialgu suure tõestamisvajaduse jms inimlike soovide juures tuleb ka veits brainfarte vahele. loota tuleb, et võimalikult vähe,offkoorss.

                                vaikselt hakkab tekkima teooria,et äkki polegi vahet kes peatreener on.nii kui nii on kõik koguaeg sitasti ja valesti ja kõik on amatöörid ja ei oska midagi teha. kellegi arvates

                                Kommentaar

                                Working...
                                X