320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    What the heck.. Miks ma magama läksin peale esimest poolaega? Ei näinud seda võitu tulemas. Palju õnne fännidele!
    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

    Kommentaar


      Oi kui Spurs selle tiitli kinni paneks siis oleks pidu. AFTV stseenid ja nutvad Liverpooli fännid - oleks hea algus suvele.

      Disclaimer: Ma tegelikult austan mõlemat klubi ja ei soovi reaalselt halba ühelegi vastava klubi fännile.
      Van Der Sar saved it, United again!

      Kommentaar


        Mis asi see on mis toimub jalgpalli euroväljakutel see kevad???
        Anna halastust, suur (jalgpalli)jumal!!!

        Tere tulemast Metropolitanole!!!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          When the ball hits the net
          And the Dutch are upset
          Thats
          a-Moura...
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Weeeee areeee the Champions(league finalists), my frieeeenndss.
            AND WE'LL KEEEEP ON FIGHTING 'TILL THE END!!!

            FUCK YEAH. Siiamaani pole naeratus näolt lahkunud!! Ja krdi kella 3ni tekiilat ja jäkut ja muud joomine ei põhjustanud isegi pohmakat #signfromfootballgod ...

            Oh when THE SPURS gooo marching in (to the final)!!

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Weeeee areeee the Champions(league finalists), my frieeeenndss.
              AND WE'LL KEEEEP ON FIGHTING 'TILL THE END!!!

              FUCK YEAH. Siiamaani pole naeratus näolt lahkunud!! Ja krdi kella 3ni tekiilat ja jäkut ja muud joomine ei põhjustanud isegi pohmakat #signfromfootballgod ...

              Oh when THE SPURS gooo marching in (to the final)!!
              Krt, ma ikka ootasin, et sa tooksid välja, mis mängus valesti oli vms. Pettumus...
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Poch võib nüüd rahus suvel lahkuda, hoolitamata finaali resultaadist. Teind piisavalt.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                    What the heck.. Miks ma magama läksin peale esimest poolaega? Ei näinud seda võitu tulemas. Palju õnne fännidele!
                    Sama siin... päev varem olnud mängu vaatasin ilusasti lõpuni, sest kohe alguses hakkas juhtuma ja põnevus ei kadunud hetkekski. Eilne mäng - Ajax 2:0 poolajaks ees ja kuna esimese poolaja põhjal mitte kusagilt, mitte kübetki ei paistnud, et Spurs millegagi vastata suudaks, siis mõtlesin, et sitta kah, uni peal, lähen magama. Hommikul nühkisin tükkaega silmi ja siiamaani ei suuda uskuda, kuidas see võimalik sai olla. Igaljuhul võimas ja äge jalgpalli aasta olnud, kahjuks küll ilma enda päris lemmik klubita, aga lihtsalt jalka huvilisele ikka tõsine maiuspala. Üldse kogu see värk, mida kasvõi Ajax juba tegi - kuidas ta suuri gigante nagu Real ja Juventus loputas...

                    Kommentaar


                      Nii palju, kui mina olen sel hooajal Tottenhami mänge näinud, siis pigem ootasin seda tagasitulekut (kuigi tundus, et näsal olid koodid peal) ja just viimasel hetkel võitu. Ma arvan, et olen seda lüket teie poolt sel hooajal mingi 2-3 korda näinud, kus a la 88 minutit mõõdate ja siis lõikate.

                      Tublid, mõistagi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Krt, ma ikka ootasin, et sa tooksid välja, mis mängus valesti oli vms. Pettumus...
                        see hooaeg on maailm ikka tõesti peapeal


                        tervitused ka siinsetele võimsa õhtu puhul - ma küll eelistasin ajaxit, aga ammu pole olnud nii sümpaatsete vastaste vahel valida. spursiga euroopa karika eest madistama... no krt seda peab mitu korda endamisi kordama, et kohale jõuaks
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Milline õhtu, millised emotsioonid. Finaalis võiksite midagi sarnast korrata


                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            Milline õhtu, millised emotsioonid. Finaalis võiksite midagi sarnast korrata


                            Super!!! Glenn täna elus ikka???

                            Kommentaar


                              Ägedad tüübid, palju õnne. Loodan, et ka võidate. Suht crazy muidugi oleks, kui zelee saab oma tiimi CLi võitu ennem tähistada, kui mina...Kes seda oleks osanud arvata kunagi.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Nii-nii, nüüd suurepärase poolfinaali joovastus veidi jõudnud settida- enne suurt finaali on vaja veel liiga viimane mäng maha pidada.
                                Ja see tuleb kuradi hõredate ridadega ettevõtmine.

                                Punaste tõttu jätavad mängu vahele - Son, Foyth
                                Pikemaajaliselt on katki - Kane, Winks
                                Viimase nädalaga on laatsaretti lisandunud - Vertonghen, Sanchez
                                Küsimärgi all (will be assessed) on - Wanyama, Rose
                                Lisaks tasub mainida ka oli Aurieril ja Lamelal üsna pikk vigastuspaus all, Lamela tegi väikse sutsu suurt mängu kaasa, Aurier seni mitte.

                                Seega kokku võib olla puudujaid koguni 8 (!) , eriti küsitav on seis kaitses ja keskväljal. Et kui kõik need mehed eemale jääks siis võiks näha äkki mingit sellist koosseisu -

                                ------------Lloris---------------
                                Trippier-Alderweireld-Dier-Davies
                                ------Sissoko----Eriksen------
                                --Moura----Lamela----Alli----
                                ------------Llorente-----------

                                Sellisel juhul jääks pingile Gazzaniga, Aurier, Walker-Peters, Skipp, Janssen, ???, ??? ehk täiesti võimalik, et pingile pääsevad kaks akadeemia kasvandikku.

                                Aga mis seal's ikka. Tuleb nii hästi mängida kui antud materjaliga võimalik, 0:0 viik oleks tabeliseisu vaadates põhimõtteliselt võit.
                                COYS!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X