320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chiriches tundus täitsa asjalik nii palju kui ma teda nägema juhtusin.
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ma ei oska hetkel (ja ka ei viitsi) mingit linki visata
      Have you ever wanted to know the transfer fees Tottenham Hotspur Football Club have paid for players since the English Premier League began? With the Transfer League you can see all the Tottenham Hotspur players transfer fees and keep up to date


      eks igaüks võib ise arvutada, kas seda on palju või vähe.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma võin eksida, kuna ma ei jälgi EPL-i ja Spursi igapäevaselt. Aga kas ma eksin, et viimase kümne aasta jooksul on see umbes 8. suvi, kus meeskonda tuleb-läheb 10+ mängijat? Ma ei oska hetkel (ja ka ei viitsi) mingit linki visata, aga nende aastate jooksul, mis ma EPL-i olen jälginud, selline pidev mängijate ja treenerite suures koguses solgutamine silma on jäänud.
        Ehk ma olen ise käinud Tottenhami mängul White Hart Lane'l ja tegu on muus osas sümpaatse tiimiga, aga see igasuvine hullumaja on kuidagi tavapäraseks saanud. Ja see on naeruväärne.
        Okei, fair point, pärast tööd vaatan veidi üleminekuajalugu ja ehk kirjutan ka mis avastasin. Eks selle suure liikuvuse taga on ärimees Levy. Vahel paneb ta raha ettepoole mängijate kvaliteedist.

        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Chiriches tundus täitsa asjalik nii palju kui ma teda nägema juhtusin.
        Absoluutselt. Tal oli alguses paar sellist keerulisemat mängu, aga kui hoo sisse sai, oli tegemist väga korraliku vennaga. Üsna selline Vertonghenlik mees - palliga hea, kiirust piisavalt, mängu loeb ka. Tema on selles nimekirjas suht tipus, keda ära anda ei tohiks.

        Mainitet 11st mehest ei tahaks üldse minemas näha Chirichest, Sandrot ja Dembelet.

        Hea pakkumise korral võiksid lahkuda Lennon (muidu saadaks ta minema, aga mingisugust stabiilsust on ka vaja, ta pikalt tiimis olnud ja vähemalt squad playeriks kõlbab), Townsend (muidu saadaks sirgelt nahhui, aga mingi väikese võimaluse võib veel anda, kui see hooaeg ka sama moodi mööda lahmib, isetseb ja arutult jookseb siis aidaa. Samas 10M naela QPRilt tunduks juba praegu täitsa mõeldav, mõlemad mehed HG ka ju), Chadli

        Sirgelt minema saadaks Dawsoni, Benny (muidu äge vend, aga Davies-Rose olemas, mängu ilmselt nagunii ei saa), Naughtoni (kui Yedlin tuleb), Caopue (sest noh, keegi sealt ülerahvastatud poolikust peab minema) ja tegelikult ilmselt Soldado ka. Vähemalt Schalke vastu oli sama eelmise hooaja torreslik ründaja tagasi. Kohmakas, saamatu ja hädine.

        Kommentaar


          Tottenhami 2 suuremat probleemi on esiteks see, et ta on suhteliselt "müüv" klubi, mis on enamvähem ka ainuke asi, mis on senimaani takistanud tal tõsiselt top 4 kohtade eest võitlema hakata. Sarnaselt Newcastle'iga on tegu kindlasti kasumliku ettevõtmisega, aga sellisega, mis on rohkem äri kui edu eest võitlev jalgpalliklubi. Kui mõni mängija särama hakkab, siis endale teda kindlasti hoidma ei hakata. Kõige paremad näited on muidugi Bale ja Berbatov, aga ka Modric ja Carrick.
          Teiseks see, et klubil on liiga kõrgeks aetud ootused, mis on tekitanud ebanormaalse treenerite rotatsiooni.
          Ainuke vahe Tottenhami ja Arsenali vahel minu arvates ongi olnud see, et ühe klubi eesotsas on kogu selle aja olnud 1 treener, teise eesotsas terve suur hulk erinevaid nimesid.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            Ainuke vahe Tottenhami ja Arsenali vahel minu arvates ongi olnud see, et ühe klubi eesotsas on kogu selle aja olnud 1 treener, teise eesotsas terve suur hulk erinevaid nimesid.
            Ära rohkem peale võta.

            Kommentaar


              Algselt postitas acca Vaata postitust
              Ära rohkem peale võta.
              Kas ta nüüd just ainuke vahe on, aga ma absoluutselt ei alahindaks seda väidet. Kuigi pigem ei ole asi treenerite arvus, vaid isikus endas. Kui natuke ajalukku vaadata, siis 1980ndatest alustades ja Arsene'i peatreeneriks toomiseni esines St. Totteringhami päeva ainult ca pooltel hooaegadel. Tõsi, Arsenalil oli sel perioodil kaks tiitlivõitu lisaks kahele mikihiirele ja ühele FA karikale, kuid ka Totts ei jäänud kolme FA kopsikuga päris tühjade kätega. Esinelikus lõpetati vastavalt 8 ja 5 korda. Ehk et edukam sats oldi ka siis, kuid sellisest domineerimisest, mis edaspidi toimuma hakkas, oli asi väga kaugel. Finantskäitumiselt on mõlemad ju sarnased isemajandavad klubid, vaid selle vahega, et Arse sissetulekud on suuremad. Transferleague.co.uk andmetel on mängijate soetamise netokulu alates 1992. aastast Arsenalil ca £100m Tottenhami ca £150m vastu. Ehk et jätkuvalt - Arsene knowz.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Aga kas ma eksin, et viimase kümne aasta jooksul on see umbes 8. suvi, kus meeskonda tuleb-läheb 10+ mängijat?
                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Tottenhami 2 suuremat probleemi on esiteks see, et ta on suhteliselt "müüv" klubi

                mitte ainult müüv, vaid ka ostev klubi, rahaprobleemi juutidel ei ole

                eriti meeldejääv oli hooaeg 2004/05, kui suvel saabus 8 mängijat,
                avavooru algkoosseisust olid pooled uustulnukad
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                  Kas ta nüüd just ainuke vahe on, aga ma absoluutselt ei alahindaks seda väidet. Kuigi pigem ei ole asi treenerite arvus, vaid isikus endas. Kui natuke ajalukku vaadata, siis 1980ndatest alustades ja Arsene'i peatreeneriks toomiseni esines St. Totteringhami päeva ainult ca pooltel hooaegadel. Tõsi, Arsenalil oli sel perioodil kaks tiitlivõitu lisaks kahele mikihiirele ja ühele FA karikale, kuid ka Totts ei jäänud kolme FA kopsikuga päris tühjade kätega. Esinelikus lõpetati vastavalt 8 ja 5 korda. Ehk et edukam sats oldi ka siis, kuid sellisest domineerimisest, mis edaspidi toimuma hakkas, oli asi väga kaugel. Finantskäitumiselt on mõlemad ju sarnased isemajandavad klubid, vaid selle vahega, et Arse sissetulekud on suuremad. Transferleague.co.uk andmetel on mängijate soetamise netokulu alates 1992. aastast Arsenalil ca £100m Tottenhami ca £150m vastu. Ehk et jätkuvalt - Arsene knowz.
                  Täpselt mida ma sellega mõtlesin kusjuures, ei viitsinud lihtsalt pikemalt seletada. Taustsüsteem on mõlemal klubil sama, noortesüsteem tugev, pole mõnda rikast kosilast kuskil, majanduslikult on mõlemad head ja stabiilsed, samuti on mõlemad nõus õige summa eest maha müüma keda iganes, kasvõi oma kapteni.
                  Kõige suurem erinevus seisnebki selles, et Tottenham samas rabistab iga teine aasta uue treeneriga (ei ole kokkusattumus, et parimad hooajad on olnud Tottenhamil just Joli ja Redknappi all, kes said ka erinevalt teistest treeneritest vähemalt 3 aastat klubi eesotsas olla).

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                    mitte ainult müüv, vaid ka ostev klubi, rahaprobleemi juutidel ei ole

                    eriti meeldejääv oli hooaeg 2004/05, kui suvel saabus 8 mängijat,
                    avavooru algkoosseisust olid pooled uustulnukad
                    Seda muidugi, aga enamik osturahast ikkagi tuleb mängijate müügist, viimased 4 hooaega on olnud ostu/müügi suhtes kasum, kuigi kulutatud on päris korralikult.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Täpselt mida ma sellega mõtlesin kusjuures, ei viitsinud lihtsalt pikemalt seletada.
                      Siinkohal tahaks hetkeks laskuda offtopicu käänulistele radadale. Mis kuradi asi selle viitsimisega viimasel ajal on? Alustades lugupeetud ajakirjanduspreemia laureaadist ja lõpetades terve seltskonna figureerivate foorumikasutajatega. Oma väite mõnele faktile toetamine ei ole asi, mis tänapäeval vajaks Encyclopedia Britannica lehitsemiseks nimetissõrme niiskeks tegemist. Antud tendents näitab suhtumist. Laiemalt utreerides lugupidamatust selle keskkonna teiste kasutajate suhtes, kes võib-olla ei suuda ühelauselise törtsu tagant geniaalset mõttearendust välja lugeda. Võtke aega, seltsimehed foorumlased.

                      Disclaimer: kasutajal LeeRomeno palun mitte isiklikult võtta. Kategoriseerida vanainimese nostalgilise heietuse alajaotusse. Kõhkõh.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                        Siinkohal tahaks hetkeks laskuda offtopicu käänulistele radadale. Mis kuradi asi selle viitsimisega viimasel ajal on? Alustades lugupeetud ajakirjanduspreemia laureaadist ja lõpetades terve seltskonna figureerivate foorumikasutajatega. Oma väite mõnele faktile toetamine ei ole asi, mis tänapäeval vajaks Encyclopedia Britannica lehitsemiseks nimetissõrme niiskeks tegemist. Antud tendents näitab suhtumist. Laiemalt utreerides lugupidamatust selle keskkonna teiste kasutajate suhtes, kes võib-olla ei suuda ühelauselise törtsu tagant geniaalset mõttearendust välja lugeda. Võtke aega, seltsimehed foorumlased.

                        Disclaimer: kasutajal LeeRomeno palun mitte isiklikult võtta. Kategoriseerida vanainimese nostalgilise heietuse alajaotusse. Kõhkõh.
                        Teema pole mulle lihtsalt niivõrd oluline. Jutt muidugi täiesti õige ja ma usun, et kui enamik foorumikasutajaid järgiks su eeskuju, siis oleks see nakkav, pigem on muidugi olukord täpselt vastupidi ja pigem ei kipu pikki analüüse kirjutama fakt, et suvaline troll saab sellest märksa sagedamini märksa suurema tähelepanu ja tagasiside

                        Kommentaar


                          Yedlin peaks kotis olema.

                          Kommentaar


                            pole kordagi mängimas näinud, seega ei oska oma arvamust öelda, aga välismaistes foorumites sahistatakse, et potentsiaalikas noormees, kes mm-il head mängu näitas. jääb siis jaanuarini seattleisse esialgu. suhteliselt madala riskiga ost, kes toob jälle usa fänne juurde

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Täpselt mida ma sellega mõtlesin kusjuures, ei viitsinud lihtsalt pikemalt seletada. Taustsüsteem on mõlemal klubil sama, noortesüsteem tugev, pole mõnda rikast kosilast kuskil...
                              Noh ses suhtes on kõik järgnev küll ühe konkreetse treeneriga seotud, kuid väide, et vahe on kõigest üks versus hästi mitu on ikka väga utreeritud. Kui me võtame nüüd taustsüsteemi, siis Arsenalil on üks Euroopa modernsemaid staadione, samuti uued treeningkompleksid ja kõik muud juurdekuuluvad jutud - Tottsil staadion vana ja kuigi ma komplekside uudsuse kohta küll ei tea, siis usutavasti on ka seal tasemevahe olemas. See on taganud Arsenalile suurema sissetuleku (mida jyriöö juba mainis), kuid nagu välja on tulnud, siis mingid aastad kammitses Ashburton Grove'i projekt olulisel määral ka meite tegevust üleminekuturul nii ostmise kui ka müümise mõttes. Mitte vähemtähtis pole ka paarikümneaastane domineerimine ning milleeniumivahetuse ümber jäänud suuremate kopsikute võitmine, mis siis mingil määral ehk tõstis või hoidis klubi prestiiži ning iga-aastane osalemine Meistrite Liigas (sissetulekud!), mis kindlasti tõstis potentsiaalsete mängijate silmis atraktiivsust.

                              Seda siis erinevalt Spursist, kes noh, ei ole suurt sittagi võitnud. Sest treeneritega rabistamine on üks asi, aga kui sellele lisandub ka ärimees Nossovi ostan-müün-vahetan poliitika, siis mingit stabiilsust sellega saavutada on küllalt keerukas. Eriti kuna ambitsioonid on klubil kõrged ja iga aasta sellise kepiga kaugele ei kõnni.

                              Kommentaar


                                #THFC team: Lloris; Naughton, Dier, Kaboul (C), Rose; Bentaleb, Capoue; Lennon, Eriksen, Lamela; Adebayor.

                                #THFC subs: Friedel, Davies, Dawson, Holtby, Townsend, Kane, Soldado #COYS

                                Kaitseliin küll lootusi kõrgeks ei aja, nagu ka keskväli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X