320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kõige hullemat katastroofi õnnestus vältida.
    Kahel korral ikka mängu jooksul vaatasime otse surma suhu.

    Üldiselt... käisin selle nädala sees kurgumandli opil ja kogu protseduur polnud nii valus kui Spursi viiamast 3 mängu vaadata.

    Täna siis jäi 90 minuti saldoks üks (topelt) olukord luua, millest Eriksen lõi otse Lenole pihta ja Sissoko follow-upile ülimalt hea tõrje.
    Penalt oli lihtsalt taeva kingitus, Kane oli sulus. Kui aus olla siis siit mängust oleks olnud kaotus rohkem kui teenitud.
    Totaals*tt : Sanchez, Son, Llorente, Rose
    Vähemalt paiguti proovisid ja väärivad natukene nõrgemat lööki jalaga tagumikku: Vertonghen, Sissoko, Trippier (vähemalt I 45 min põhjal)

    Kohtunik oli muidugi igatepidi pask. Ei suutnud hoida ühtset joont. Punasega oleks võinud lisaks Torreirale (100% punane, pole isegi küsimust) minna puhkama vabalt ka nii Rose (väravahaile ikka väga konkreetselt korkidega rindu) kui ka Xhaka (vali ise kas otse punane selja tagant jalgadesse tõmbamise eest või siis kaks kollast umbes viiest olukorrast).

    Aga davaite, koperdame nüüd Dortmundist 0:2 kaotusega järgmisesse ringi, võidame viimase minuti väravast Sotonit ja siis 2,5 nädalat millest paluks esimese nädala jooksul iga roju oma koju saata. Las mõtlevad veidi viimaste nädalate üle järele. Ehk tuleb Pochil mingi idee, lõpetamaks lihtsalt tuim peaga vastu seina jooksmine ja ehk tuleb mõnel mängijal meelde ka see, miks kunagi hakati jalgpalli mängima. Ja ehk saaks lõpuks suurematest vigastusmuredest ka mööda? Elame veel.

    Kommentaar


      Suvel primaarne eesmärk keskväli ja veelkord keskväli.

      Kommentaar


        Kõik on perses ehk Spurs võidab Meistrite Liiga?

        Järgmises voorus mingi Shitty või Liverpool vastu, kes keskenduvad liigale ja edasipääs olemas.

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Suvel primaarne eesmärk keskväli ja veelkord keskväli.
          +1000

          Winks, Sissoko, Dier - see ei ole keskväli, kellega mängida CLi tasemel.

          Kommentaar


            Vahepeal üht teist juhtunud -

            1) Mingi karikasarja mingis mängus küteti Bundesliga liidrile turpi. Mis oli nüüd neljas võit viimasest neljast mängust kahe viimase hooaja jooksul (väravate vahe 9:2). Srsly guys, ootaks mingit väljakutset, kaua siin ikka mingite külasatsidega toksida (et, kellel sensor umbes siis olgu öeldud, et mõeldud sarkastiliselt)
            Mängu MoM Lloris, kes esimesel poolajal häid tõrjeid tegi.

            2) Selgunud Pochi karistus Deaniga kraaklemise eest - 10k trahvi ja kaks mängu juhendamiskeeldu.
            Noh, jah. Mis seal ikka. Natukene pahasti muidugi, et üks nendest mängudest saab olema vs Liverpool võõrsil.

            3) Positiivse poole pealt vihjas Poch, et CLi järgmise ringi kodumäng võiks toimuda uuel staadionil. Oleks igati tuus variant. Garantiisid muidugi pole.

            4) Vigastusrindelt uudiseid - viimases mängus enne kevadist koolivaheaega (kokku jääb kahe mängu vahele 22 päeva) saab kaasa lüüa Dele Alli! Samas eemale jääb Trippier, Winksi mänguvalmidus on veel selgumisel.

            Et võtaks siit nüüd kolm punkti ära ja prooviks nii, et pikale pausile ei järgne dumpster fire nagu viimati äkki?
            90 minuti Llorente pealöögist tuleva võidu võtaks ka, peaasi, et punktid kodus.

            Kommentaar


              Häid uudiseid ka. 24. ja 30. märtsil toimuvad testüritused ning esimene kodumäng uuel staadionil aprilli alguses. https://www.tottenhamhotspur.com/new...,OFX9K,24YYC,1

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Kolmandat kuud ootan, millal te oma karmavõlga tasuma hakkate, tublid.
                  "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                  Kommentaar


                    okei, this is fucking it. Ütlen esimest korda välja - kui Spurs jääb sellel hooajal top4st välja, siis on aeg Pochil edasi liikuda.
                    T*ra, selline asi on juba klubi nime peale sülitamine - relegatsiooniga võitleva tiimi treener teeb poolajal 2 vahetust, mängudünaamika muutub ja vastastel on selge kontroll mängu üle. Millal reageerib Poch? Ikka siis kui eduseisust on saanud kaotusseis.
                    Ja seda nüüd siis nelja vooru jooksul teist korda. Pole enam lõpuks vabandatav. Okei, võib öelda, et kui Kane oleks pannud kaks võimalust rohkem kotti, oleks võinud olla ikkagi 3:2 võit. Aga see pole asja tuum - keskpärast/kehva realiseerimist tuleb ikka ette. See ei vabanda mitte kuidagi kogu teist poolaega.

                    Kuigi ma praegu olen täiesti raevunud selle peale mis toimus, siis ma ei taha emotsiooni pealt öelda, et Poch oleks halb peatreener.
                    KUI (ja see on suur KUI) ülal kirjeldatud olukord realiseeruks, siis see on paljude asjade kokkulangemine. Kindlasti poleks tegu sellise toksilise ja kibestunud lahkumisega. Poch on klubile andnud väga-väga palju, on ikkagi mingis mõttes tõstnud klubi uuele tasandile. Kindlasti jääks ta sel juhul ka ajalukku kui selgelt andekas ja armastatud treener. Lihtsalt sellise stsenaariumi all mängiks oma rolli, see et
                    - ta on klubis olnud viies hooaeg. seejuures alguses oli selge trend üles, aga nüüd juba teist hooaega langemas. Trend matters ja ehk on ta viinud klubi nii kaugele kui ta suudab?
                    - klubis on üks tuumik olnud kaua koos. Paljud olulisimad mängijad on olnud põhilülid kogu selle 5 aastase perioodi. Vahepeal on olnud arengut, vahepeal on olnud taandarengut. Aga kui kaua suudavad Kane, Eriksen, Alli, Son, Vertonghen, Lloris püsida motiveerituna, kui on näha, et arengut pole ja pidevalt astutakse samade rehade peale? Kindlasti on kõik nad tänulikud Pochile juhendamise eest ja meenutavad seda perioodi hea sõnaga. Aga spordis loeb lõpuks võit - kui üks tee võitu ei too siis oleks ehk lihtsalt aeg midagi muud proovida (teades, et see võib lõppeda absoluutse dumpster fire'iga (!) samas parem proovida ja ebaõnnestuda kui loksuda mugavalt mingis "peaaegu tsoonis". Ühest küljest võib öelda, et "Kui Poch läheb siis lahkuvad XX ja YY ka koos temaga" - võimalik jah. Samas suvel ilmselt jääme ilma juba nagunii Eriksenist ja Alderweireldist. Pluss kui samamoodi jätkatakse otsustavas faasis choke'imist siis pole mitte võimalik vaid raudkindel, et sellise kaliibriga mehed lähevad.
                    - muidugi on selle sama tuumiku juures olnud ka üks aspekt mängijate hankimine - kaks akent pole ühtegi ostu tehtud ja see kindlasti ka mõjutab. Ehk oleks seis teine kui oleks toodud talvel või suvel täiendust keskväljale? Samas Poch on ise öelnud, et temal on ka üleminekute juures roll ja keegi ei lahku tiimist, keda ta ei taha lahkumas näha (Dembele)- seega on vähemalt mingi osa süüd ikka temal ka. Samas ikkagi - tänase (ega Burnley tulemuse juures) ei ole ju võimalik rääkida mingist "uutest mängijatest" kui ühe poolaja vältel suutsid olemasolevad mehed täiesti pädevalt mängida, aga mingist hetkest ei suudeta muutustega kohaneda.

                    --------------------------------------------------------------

                    That being said - muidugi ma loodan kogu hingest, et kõik allesjäänud mängud mängitakse hästi ja liigas lõpetatakse 3. või 4. kohal, CLis jõutakse võimalikult kaugele ning et Poch jätkab. Et ta saab suvel täiendusi teha ja järgmine hooaeg uues kodus hakkab tõsine rock n roll peale. See oleks fcking awesome. Loodame et nii läheb. Lootma peab! COME ON YOU SPURS!

                    Kommentaar


                      Kuna Poch on ka igasugu Reali ruumorites üsna korralikult esindatud, siis ehk rainis värskendab mu mälu ja tuletab mulle meelde, miks ta arvab, et Poch (vähemasti selle meeskonnaga.. oli vist nii) ühtegi tiitlit ei võida.

                      Ma ise olen näinud päris mitut mängu Spursi esituses, kus umbes esimesel poolajal tehakse korralik edu sisse ja siis teisel sillutab Poch ise vastastele tee mängu tagasi tulemiseks. Üks selline oli vist mingi mäng Arsenaliga eelmisel või üle-eelmisel hooajal (väga tihti Spursi mänge ei vaata). See teine mäng Juvega anti vist samuti kuidagi väga lihtsalt käest aga samas ma eriti ei mäleta, kuidas see mäng kulges.

                      Kommentaar


                        Tore, et hüsteeriapakett on taaskord töösse läinud. Kui siiski vaadata lähiajalukku, siis on kaks varianti saada nö. "suureks klubiks".
                        a. peksta rahaga kõik laiaks (vaata Chelseat ja Man Cityt) - seda musklit Spursil pole.
                        b. usaldada head mänedžeri tüüpi treenerit, kellel on pikem plaan olemas. Praegu tundub olevat plaan, et leida meeskonnas stabliilsus, sest eelmise kümnendi lõpus ja uue algul peksti ju iga suvi pool meeskonda tühjaks, võeti juurde samapalju, müüdi nad järgmisel suvel maha. Seekord on suures plaanis seda välditud. Seejärel on vaja korralikku staadioni - tegeletakse. Seejärel on vaja püsida pikemalt Meistrite Liigas, et sealne rahasumma sisse saada (see omakorda tõstab väärtust reklaamiturul ja kui mingi viis-kuus aastat olla pidevalt Meistrite Liigas nähtav, siis saab juba Aasiasse kilogrammide kaupa mertshi maha müüa) - selle on ka Poch välja öelnud. Mingi liigakarikas ja karikas seda ei taga, seega ongi need pikas plaanis suvalised kopsikud.

                        Ehk kui tõesti esinelikusse ei saada, siis on valikuid kaks:
                        - tõmmata kõik jälle rõõmsalt maha, leida mingi Martin Jol ja loota, et ta saab pihta, aga tõenäoline on, et ei saa.
                        - jätkata senise plaaniga, kasutada järgmine suvi üleminekuturul senist plaani ja osta vajaduse korral, mitte "aga peame ostma" ja lootma, et esinelikust väljajäämine oli pigem üks väike kõrvalsamm pikas plaanis, et Spurs oleks reaalselt suure neliku meeskond, mitte niivõrd see "ülejäänutest parem meeskond, kes suudab vahel joppamise korral hea satsi kokku saada ja terve püsida).

                        Kommentaar


                          Väga huvitav seis. Tiitlivõitlusest on saanud võitlus CL koha eest.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Tore, et hüsteeriapakett on taaskord töösse läinud. Kui siiski vaadata lähiajalukku, siis on kaks varianti saada nö. "suureks klubiks".
                            a. peksta rahaga kõik laiaks (vaata Chelseat ja Man Cityt) - seda musklit Spursil pole.
                            b. usaldada head mänedžeri tüüpi treenerit, kellel on pikem plaan olemas. Praegu tundub olevat plaan, et leida meeskonnas stabliilsus, sest eelmise kümnendi lõpus ja uue algul peksti ju rd on suuriga suvi pool meeskonda tühjaks, võeti juurde samapalju, müüdi nad järgmisel suvel maha. Seekoes plaanis seda välditud. Seejärel on vaja korralikku staadioni - tegeletakse. Seejärel on vaja püsida pikemalt Meistrite Liigas, et sealne rahasumma sisse saada (see omakorda tõstab väärtust reklaamiturul ja kui mingi viis-kuus aastat olla pidevalt Meistrite Liigas nähtav, siis saab juba Aasiasse kilogrammide kaupa mertshi maha müüa) - selle on ka Poch välja öelnud. Mingi liigakarikas ja karikas seda ei taga, seega ongi need pikas plaanis suvalised kopsikud.

                            Ehk kui tõesti esinelikusse ei saada, siis on valikuid kaks:
                            - tõmmata kõik jälle rõõmsalt maha, leida mingi Martin Jol ja loota, et ta saab pihta, aga tõenäoline on, et ei saa.
                            - jätkata senise plaaniga, kasutada järgmine suvi üleminekuturul senist plaani ja osta vajaduse korral, mitte "aga peame ostma" ja lootma, et esinelikust väljajäämine oli pigem üks väike kõrvalsamm pikas plaanis, et Spurs oleks reaalselt suure neliku meeskond, mitte niivõrd see "ülejäänutest parem meeskond, kes suudab vahel joppamise korral hea satsi kokku saada ja terve püsida).
                            1) Mis hüsteeriast Sa räägid? Ei ole hüsteeriat (hakkab juba veidrat muljet jätma - olen varem ka mingite otsuste pihta kriitikat teinud - Sinu reaktsioon on iga kord sama; ometi kipuvad mingid asjad korduma. Tundub natukene lamp (korduvate!) probleemidele tähelepanu juhtimist nimetada "hüsteeriaks" - kisub ju teise äärmusesse kui iga kriitika on "hüsteeria") Aga frustratsiooni ja ängi on tõesti kogunenud ja olen seda väljendanud ju siin ka varem. Ning teadvustan seda, et Poch on meeletult palju head tööd teinud Spursi jaoks. Ja väga loodan, et kõik jätkub edaspidi heas taktis.

                            Jah, muus osas olen Sinu postitusega nõus, need on need kaks teed finantsmuskli mõttes "suureks" saada, mida Spurs praegu veel päriselt pole. Jah, pikk plaan on vajalik. Teatud stabiilsus on vajalik. Good points. Ja ma kohutavalt loodan, et Poch suudab seda pakkuda, mehi projektis sees hoida. Ja mingi hetk kogu seda tööd karikateks/suurteks võitudeks vormistada.

                            AGA seejures on mul teatud kõhklused -
                            - see ju eeldaks, et samm sammult võiks/peaks edu saavutamiseks ka treener arenema. Mitte ainult meeskond. Aga üldiselt ma ei ole juba jupp aega seda arengut näinud. Rääkimata sellest, et ta isegi jälle tunnistas sama mõtet “It’s a difficult thing, we are talking about the last nearly five years to change a mentality.“That is a clear example that we are still not mature enough. Ja täpselt seda sama ma talle ette heidangi - ma ei näe selles "mentality"s kuigi suurt muutust.Sa ei saa ju pärast 5 aastat pukis olemist kui Sul on olnud (tänapäeva jalgpalli mõistes) pikk aeg olnud tiimi enda nägu kujundada ja mängijaid arendada öelda, et "ah, nende viga. Nende mentality on jama". SINA oled treener ja SINA pead kas seda neisse süstima või kujundama ka läbi ostude (mida siiski oli varem võimalik teha, jalgpall eksisteeris ka enne kahte viimast akent).
                            - kas Sa arvad, et sellises over-and-over-and-over tsüklis see koosseisu stabiilsus saab püsida? Kas arvad, et Kane, Son, Alli, Eriksen, Vertonghen, Lloris tahavadki jääda tiksutama "top 4" vutti? Kas Sa ei arva, et selliste mängudega (kus otseses mõttes relekaga võitleva meeskonna treener Sinu treeneri üle mängib ja võidu korjab) see usk millessegi suuremasse ära hakkab kaduma? Mina ei usu et ilma arengukõverat tunnetamata (mis nagu ma ütlesin on ju viimasel ajal pigem negatiivses trendis olnud) nad tahaksid pikalt jääksid. Esimesel kolmel hooajal oli selgelt tunda, et asjad liiguvad õiges suunas. Nüüd juba teist hooaega järjest... ma pole enam nii kindel. Kui nüüd lahendus oleks "stabiilsuse hoidmise" eesmärgil need staarid suure raha eest minema lasta, et "pika plaaniga jätkata"... siis sellele ma fännina ei saa alla kirjutada (kuigi ilmselt see pole see mida silmas pidasid - koosseisuliselt oleks see ju stabiilsuse vastand). Pragmaatiline fakt on see, et "valmis" Kane ja Alli kaliibriga mängijaid Spurs turult ligi meelitada ei suuda.

                            Ma ei tea, kuidas Sina täpselt Spursiga suhestud.
                            Ma vaatan kõiki mänge ja elan väga sügavalt kaasa. Ja iga sellise mängu vaatamine on lihtsalt valus. Ma siiamaani mäletan neid hooaja viimase mängu 5-1 kaotust ; Chelsea'le kaotust millega läks tiitliheitlus; eelmise aasta Juve playoffi kus Poch mängiti jälle 5 mintiga üle; selle sama mängu algust kus totaalsete brainfartidega kingiti väravad; kopsikute poolfinaalide kaotusi (jah, need pole oma tähtsuselt isegi võrreldavad CLi ja EPLiga, aga ei saa pead liiva alla peita ja rääkida nende tähtsusest kui samas ikkagi neid absoluutselt parima koosseisuga mängi... kaotatakse).
                            Eeldan, et keskmise vaataja jaoks on see okei. Näeb tulemuse ära, peeretab korra, laseb õlledest põie tühjaks ja that is that. Ja siis kui keegi, kellel need okkad varasemast hinges on, neid meenutab ja mustrid välja toob siis sellele keskmisele vaatajale tundub see ülereageerimisena. Might be. Mina seda nii ükskõikselt võtta ei oska.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              1) Mis hüsteeriast Sa räägid? Ei ole hüsteeriat (hakkab juba veidrat muljet jätma - olen varem ka mingite otsuste pihta kriitikat teinud - Sinu reaktsioon on iga kord sama; ometi kipuvad mingid asjad korduma. Tundub natukene lamp (korduvate!) probleemidele tähelepanu juhtimist nimetada "hüsteeriaks" - kisub ju teise äärmusesse kui iga kriitika on "hüsteeria") Aga frustratsiooni ja ängi on tõesti kogunenud ja olen seda väljendanud ju siin ka varem. Ning teadvustan seda, et Poch on meeletult palju head tööd teinud Spursi jaoks. Ja väga loodan, et kõik jätkub edaspidi heas taktis.

                              Jah, muus osas olen Sinu postitusega nõus, need on need kaks teed finantsmuskli mõttes "suureks" saada, mida Spurs praegu veel päriselt pole. Jah, pikk plaan on vajalik. Teatud stabiilsus on vajalik. Good points. Ja ma kohutavalt loodan, et Poch suudab seda pakkuda, mehi projektis sees hoida. Ja mingi hetk kogu seda tööd karikateks/suurteks võitudeks vormistada.

                              AGA seejures on mul teatud kõhklused -
                              - see ju eeldaks, et samm sammult võiks/peaks edu saavutamiseks ka treener arenema. Mitte ainult meeskond. Aga üldiselt ma ei ole juba jupp aega seda arengut näinud. Rääkimata sellest, et ta isegi jälle tunnistas sama mõtet “It’s a difficult thing, we are talking about the last nearly five years to change a mentality.“That is a clear example that we are still not mature enough. Ja täpselt seda sama ma talle ette heidangi - ma ei näe selles "mentality"s kuigi suurt muutust.Sa ei saa ju pärast 5 aastat pukis olemist kui Sul on olnud (tänapäeva jalgpalli mõistes) pikk aeg olnud tiimi enda nägu kujundada ja mängijaid arendada öelda, et "ah, nende viga. Nende mentality on jama". SINA oled treener ja SINA pead kas seda neisse süstima või kujundama ka läbi ostude (mida siiski oli varem võimalik teha, jalgpall eksisteeris ka enne kahte viimast akent).
                              - kas Sa arvad, et sellises over-and-over-and-over tsüklis see koosseisu stabiilsus saab püsida? Kas arvad, et Kane, Son, Alli, Eriksen, Vertonghen, Lloris tahavadki jääda tiksutama "top 4" vutti? Kas Sa ei arva, et selliste mängudega (kus otseses mõttes relekaga võitleva meeskonna treener Sinu treeneri üle mängib ja võidu korjab) see usk millessegi suuremasse ära hakkab kaduma? Mina ei usu et ilma arengukõverat tunnetamata (mis nagu ma ütlesin on ju viimasel ajal pigem negatiivses trendis olnud) nad tahaksid pikalt jääksid. Esimesel kolmel hooajal oli selgelt tunda, et asjad liiguvad õiges suunas. Nüüd juba teist hooaega järjest... ma pole enam nii kindel. Kui nüüd lahendus oleks "stabiilsuse hoidmise" eesmärgil need staarid suure raha eest minema lasta, et "pika plaaniga jätkata"... siis sellele ma fännina ei saa alla kirjutada (kuigi ilmselt see pole see mida silmas pidasid - koosseisuliselt oleks see ju stabiilsuse vastand). Pragmaatiline fakt on see, et "valmis" Kane ja Alli kaliibriga mängijaid Spurs turult ligi meelitada ei suuda.

                              Ma ei tea, kuidas Sina täpselt Spursiga suhestud.
                              Ma vaatan kõiki mänge ja elan väga sügavalt kaasa. Ja iga sellise mängu vaatamine on lihtsalt valus. Ma siiamaani mäletan neid hooaja viimase mängu 5-1 kaotust ; Chelsea'le kaotust millega läks tiitliheitlus; eelmise aasta Juve playoffi kus Poch mängiti jälle 5 mintiga üle; selle sama mängu algust kus totaalsete brainfartidega kingiti väravad; kopsikute poolfinaalide kaotusi (jah, need pole oma tähtsuselt isegi võrreldavad CLi ja EPLiga, aga ei saa pead liiva alla peita ja rääkida nende tähtsusest kui samas ikkagi neid absoluutselt parima koosseisuga mängi... kaotatakse).
                              Eeldan, et keskmise vaataja jaoks on see okei. Näeb tulemuse ära, peeretab korra, laseb õlledest põie tühjaks ja that is that. Ja siis kui keegi, kellel need okkad varasemast hinges on, neid meenutab ja mustrid välja toob siis sellele keskmisele vaatajale tundub see ülereageerimisena. Might be. Mina seda nii ükskõikselt võtta ei oska.
                              Reaktsioon ongi see, et kuidagi on spurs parem varasemalt. Anna aega. Kas mingi koosseis varem oleks mingi treeneriga sama saavutanud?

                              Ja müüd allid, sonid, walkerid ja asjad kasumiga maha. See ongi areng.

                              Kommentaar


                                Tead rainis, ma Unitedi fännina puutun sinuga ainult nö meie alateemas kokku ja mis ma sust selle põhjal ikka väga arvata oskan, aga nüüd sattusin siia lugema. Ehk ma pole väga selline, kes teiste teemadesse nina topib. Vahel kui on mingisugune murranguline või intrigeeriv tulemus, lähen vaatan, milline on selle või tolle klubi poolehoidjate noot.
                                Nüüd aga lugesin sinu viimast paari postitust ja hea on näha, et on selliseid tõsiseid ning kainelt analüüsivaid Spursi toetajaid. Ja siinkohal ei taha kuidagi üleolev tunduda, sest oleme nüüd samas top4 võitluses, vaid tõesti on ka laiema jalgpallihuvilisena huvitav tõdeda ja lugeda eestikeelset Tottenhami hingeelu lahangut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X