320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #sackedinthemorning peaks nüüd selge olema. Nii piinlikku s/tta sai viimati AVB aja lõpus näha. Head teed minna, Poch.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Huvitav, millises meeleolus rainis täna on?
      Not to worry my friend.
      Muidugi oli raske ja piinlik sellist eepilist täiss*****ist näha, samas nüüd ilmselt saavad isegi Linnupojad aru, et Pochiga on kõik.

      Ilmselgelt ei usu pärast sellist asja enam ükski mees (okei, va Aurier, Alli ja Winks kes võivad väljakul ükskõik mida teha, aga endiselt on garanteeritud mängu alustama) enam Pochi kui treenerisse.

      Plz Allegri in, keegi kes suudaks selle meeskonna kaitsma panna jälle. Eks sealt edasi tuleb muu ka loodetavasti. Onwards and upwards, still Tottenham til I die!

      Kommentaar


        Mis asjaa?! Mis juhtus? 2:7 appi!!!! Mis toimub?

        Kommentaar


          Hmm, seni pettumus.

          Äkki Levy'l ei käi füüsiliselt jõud üle, et Pochilt staadioni väravate võtmeid kätte saada (ja parasjagu pole ka turvamehi käepärast, sest pole ju mängupäev ja ega overhead'e saa liialt kõrgeks lasta)?

          Igastahes ootaks uudiseid asap.
          Mudiugi kui Pochil väärikust veel järgi oleks, siis võiks ju ise selle sammu astuda, mängujärgse intervjuu järgi tundub see muidugi ebatõenäoline.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Hmm, seni pettumus.

            Äkki Levy'l ei käi füüsiliselt jõud üle, et Pochilt staadioni väravate võtmeid kätte saada (ja parasjagu pole ka turvamehi käepärast, sest pole ju mängupäev ja ega overhead'e saa liialt kõrgeks lasta)?

            Igastahes ootaks uudiseid asap.
            Mudiugi kui Pochil väärikust veel järgi oleks, siis võiks ju ise selle sammu astuda, mängujärgse intervjuu järgi tundub see muidugi ebatõenäoline.
            Inglismaal sai kell alles 9. Et ära nuta enne õhtut.
            Uue treeneri osas, loodaks kas Allegrit või siis edu-korral-pukki-jäämise lepinguga Spallettit. Muud variandid väga ahvatlevad ei tundu.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Inglismaal sai kell alles 9. Et ära nuta enne õhtut.
              Uue treeneri osas, loodaks kas Allegrit või siis edu-korral-pukki-jäämise lepinguga Spallettit. Muud variandid väga ahvatlevad ei tundu.
              Sorry, minu jaoks oleks võindu see otsus sündida kohaliku aja järgi juba kuu aega tagasi

              Aga jaa, Allegri oleks cool.
              Heck, ma võtaks isegi Mourinho praegu. Kuigi tean, et hiljem räigelt kahetseks.
              Though ta võidaks kahe aastaga mingi League Cupi vmidagi raudselt

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Täiesti persses klubi ühe League Cupiga on parem kui üsna kõbus ja nooruslik klubi top4 karikatega?
                Ei, chill.
                Ütlesin, et Mou varianti kahetseks ju
                Polnud mingi maailma tõsiseim avaldus just.

                Kommentaar




                  mängitakse ikka võidu peale. "täiesti perses klubiks" saamine on suht overstatement Moro kontekstis. said kõik klubid koos moroga hakkama ja said ka pärast tema lahkumist hakkama. v.a. united, mis on tõepoolest täiesti perses klubi, kuid seda juba mourinhost sõltumata põhjustel ning viimase 4 treeneri võrdluses saavutati parimad tulemused just temaga.

                  tore oleks teda näha ikka PL tiimi eesotsas, mitte kuskil hispaanias. lisaks korralikult vürtsi juurde.

                  Kommentaar


                    Hämmastav kuidas inimesed arvavad, et õige käik oleks Poch lahti lasta.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust


                      mängitakse ikka võidu peale. "täiesti perses klubiks" saamine on suht overstatement Moro kontekstis. said kõik klubid koos moroga hakkama ja said ka pärast tema lahkumist hakkama. v.a. united, mis on tõepoolest täiesti perses klubi, kuid seda juba mourinhost sõltumata põhjustel ning viimase 4 treeneri võrdluses saavutati parimad tulemused just temaga.

                      tore oleks teda näha ikka PL tiimi eesotsas, mitte kuskil hispaanias. lisaks korralikult vürtsi juurde.
                      +1 sellele

                      Puhas müüt, et Moro klubid perse keerab. Spursile oleks hetkel ideaalne valik - saaksite kaitse korda ja ilmselt võidaks mõne karika ka lõpuks. Materjal on ju iseenesest korralik. Tõsi, 3 aasta pärast oleks uut manageri vaja, aga saaksite ka vahest mõne rõõmsama hetke tunnistajaks olla ja midagi muud ka tähistada peale Arsenali edestamise ja Top 4 karika.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tegelikult kõik ei mängi, vähemalt mitte igal hooajal, võidu peale. Näiteks ManU kindlasti ei mängi tiitli peale sel hooajal. Aga kindlasti on kõikidel omad saavutatavad ja saavutamatud eesmärgid, näiteks "suure kuuiku" miinimumprogramm on top4 karikas, mis teeb supi väga tummiseks. Eriti kui Leicester ka tahab suurte poiste liivakastis mängida. Mourinho on tiitlite ja miinimumprogrammide saavutamises üsna osav, vahendeid valimata, aga tundub, et ta on hakanud sarmi ja autoriteeti kaotama, nii et enam ei tule tulemusi ka. 2. koht ManUga Premmis ja Europa liiga on küll head tulemused selle koosseisuga, aga olgem ausad, pärast Moud on igal klubil vaja complete reboot teha. Eks fännidel ole erinev võidunälg, aga ma valiks iga kell väärikama treeneri/koosseisu/klubi kui karikad. Ei taha ma rohkem Liverpooli mehi, kelle kohta võiks öelda "on küll munn, aga meie munn" ja kui põhjalondonlased teisiti arvavad, siis ma paneks selle nende päritolu arvele.

                        E: no näed, sama klubi kahele toetajale imponeerivad erinevad ideaalid. Mulle romantika, check'ile tiitlid. Mina vaatan jalgpalli iga nädal, mitte ainult maikuus.
                        see jutt läheks liiga pikaks ja üldiseks, aga managerid on erineva käekirjaga ning sellest käekirjast sõltub ilmselt ka see, kui kaua suudetakse ühes klubis püsida. Ajalugu näidanud, et mourinho käekiri aga tiitleid toob, eksole. Seda ka mingil määral (kuigi mitte need kõige tähtsamad tiitleid) isegi manus. Nõus jah, et sõltuvalt eelistustest ongi küsimus, et kas sellist treenerit tahta või mitte.

                        Samas tottenhami praeguses olukorras on mourinho isegi täitsa sobilik. Poch suutis tiimi ülesse ehitada, kuid reaalselt sellega saavutada midagi ei suutnud. Nüüd oleneb klubi strateegiast ning üks täitsa loogiline strateegia oleks veel 2-3 aastat need mahlad täiesti välja pigistada ja siis rebuildi alustada (kunagi peab see hetk ka ju neil tulema). Selles töös aga morost vast osavamat venda ei ole.. (vt ka inter).

                        ja ma selle juurde jääks, et tegelik reboot on nagu... treenerivahetuse olukorras pea alati kaasuv nähe, mitte moroga kaasas käiv nähtus (v.a. vb barca siis kui fraud lahkus või SAF pensioneerus). Miks see moro puhul on kõlama jäänud, vb seepärast, et tema on läinud "isiklikus plaanis" tülli. Teised treenerid on nunnud edasi, aga tulemust ei tulnud. Ma isegi läheks nii kaugele ja väidaks, et ... kui manu suutis pelgalt selle paine alt vabanemise järgselt järjest võita või chelsea suutis CL tiitli saada või Real Madrid tegelikult suutis sarnase tiimiga CL domineerima hakata, siis tegelikkuses need klubid nii sitta seisu ei jäänud kui üritatakse (ja üritad) praegu väita. Kuna seal taustal lihtsalt toimus massive meediakajastus jonnivate mängijate poolt, siis... suhted olid vb tõepoolest pekkis, aga tiim ise siiski mitte.

                        ManU aga sitt näide, sest nagu ütlesin, siis seal probleemid mujal. Päris nii ka ei ole, et 4 treenerit on süüdi ning mängijad ja juhtkond on kõik in the right, eksole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok

                          E: no näed, sama klubi kahele toetajale imponeerivad erinevad ideaalid. Mulle romantika, check'ile tiitlid. Mina vaatan jalgpalli iga nädal, mitte ainult maikuus.
                          Ära saa valesti aru - ma ei tahaks kunagi Mourinho sarnast asshole´i enda klubis näha ja väärtuste osas jagan pigem Sinu vaateid. Küsimus oli ju selles, et rainise ja co suurim probleem on see, et Pochiga ei võida klubi kunagi midagi ja kaitse on perses. Sellest ka järeldus, et sellisel juhul oleks Mourinho õige mees pulti astuma + endiselt arvan, et see väide, et Mourinho kõik klubid perse keerab on puhas müüt, olgu ta kui tropp tahes.

                          Aga mis seal salata, toetan Pool-i 2000-ndate algusest ja tore on vahelduseks ka omasid võitmas näha

                          E: plastic seletas selle müüdi osa ilusti lahti, mul suures plaanis samad mõtted, aga ei viitsinud pikemat diskussiooni käima tõmmata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Hämmastav kuidas inimesed arvavad, et õige käik oleks Poch lahti lasta.
                            Sinu analüüsi sügavus on vapustav.
                            Aitäh panuse eest sisulisse ja argumenteeritud diskussiooni!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Tegelikult kõik ei mängi, vähemalt mitte igal hooajal, võidu peale. Näiteks ManU kindlasti ei mängi tiitli peale sel hooajal. Aga kindlasti on kõikidel omad saavutatavad ja saavutamatud eesmärgid, näiteks "suure kuuiku" miinimumprogramm on top4 karikas, mis teeb supi väga tummiseks. Eriti kui Leicester ka tahab suurte poiste liivakastis mängida. Mourinho on tiitlite ja miinimumprogrammide saavutamises üsna osav, vahendeid valimata, aga tundub, et ta on hakanud sarmi ja autoriteeti kaotama, nii et enam ei tule tulemusi ka. 2. koht ManUga Premmis ja Europa liiga on küll head tulemused selle koosseisuga, aga olgem ausad, pärast Moud on igal klubil vaja complete reboot teha. Eks fännidel ole erinev võidunälg, aga ma valiks iga kell väärikama treeneri/koosseisu/klubi kui karikad. Ei taha ma rohkem Liverpooli mehi, kelle kohta võiks öelda "on küll munn, aga meie munn" ja kui põhjalondonlased teisiti arvavad, siis ma paneks selle nende päritolu arvele.

                              E: no näed, sama klubi kahele toetajale imponeerivad erinevad ideaalid. Mulle romantika, check'ile tiitlid. Mina vaatan jalgpalli iga nädal, mitte ainult maikuus.
                              Saan väga hästi Sinu pointist aru.
                              Täiesti legit vaade.

                              Aga lõppude lõpuks sõltubki kõik taustsüsteemist. Inimene soovib seda mida tal pole.
                              Ehk pärast 5 aastat lovable loseri all mängimist oleks ma nõus võtma Mou tüüpi venna, sest ma usun, et mängijad nagu Kane, Son, Alli, Vertonghen ja co väärivad midagi võita ka.

                              Muidugi oleks ideaalne seda teha ilusat ja atraktiivset jalgpalli mängides.
                              Paraku pole seda ka Spurs juba viimased 14 kuud harrastanud. Seega ongi küsimus, et mis meil siis üldse on. Atraktiivset mängu pole, äratuntavat stiili pole, karikaid pole. Lõpuks võib öelda et mõtetki pole niimoodi vegeteerida ja kui kõiki neid ei saa, siis hetkeseisuga võtaks tulemuse. Tõenäoliselt tulevikus kahetseks (näe, olen seda valmis juba ette tunnistama! pole mingi idealist siin kes jääks ootama mingi võitva treeneri tuhkatriinulikku muutumist). Samas praeguses olukorras on minu vaimusilmas küll Kane'il üks jalg uksest väljas juba. Miks tema kaliibriga mees praegust kelbast taluma peakski?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                E: no näed, sama klubi kahele toetajale imponeerivad erinevad ideaalid. Mulle romantika, check'ile tiitlid. Mina vaatan jalgpalli iga nädal, mitte ainult maikuus.
                                Ma ka pole nõus. Ma küll toetan oma munni, isegi kui ta Suarez. Kahju, et ta barcasse läks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X