320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pärast eilset mängu on tunne, nagu vaataks mingit Portugali 2. divisjoni mängu - eriti Tottenhami poolt.

    EDIT: 2. poolaeg, teine tera!

    Kommentaar


      Tra ma läksin jälle valel ajal minema?
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        jalka õhta kus mitte magama minna vol 2
        The One and Only

        Kommentaar


          uskumatu vol 2! Inglise klubide finaal!!!

          Kommentaar


            Mul on nii valus...aga respekt. Aplaus teile.

            Kommentaar


              Uskumatu tiim on see Tottenham.

              Nibinnabin said alagrupist edasi. Nibin-nabin edestati ManCityt ja nibin nabin alistati Ajax.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Homme ka veel puhas vuuk ja see on Inglise klubijalka aasta. Võimas 45, tõesti see härra Moura on nagu tulesäde.
                Soojad õnnitlused ja kohtumiseni juunis!
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Õnnitlused!!

                  Kas see on viimase kümne aasta parim ja ägedaim Meistrite Liiga hooaeg?

                  Kommentaar


                    Vägev elamus taaskord.

                    Kommentaar


                      mõlemal õhtul sai kinnitust fakt, et staarmängijate puudumine ei alanda meeskondade moraali ning ei ole kaugeltki nii suure mõjuga, kui kiputakse arvama

                      Kommentaar


                        Tervitan zeleed, kes enne mängu oli vähem optimistlik kui Liverpooli fännid 0-3 järel Barca vastu

                        Unistus elab. Ma olen valmis leppima trofeetu hooajaga kirillitsate rindel, kui see tähendaks, et Arsenal võidab Europa ja Spurs CL-i samal hooajal. See oleks üsna stiilne keskmine näpp naabritele. Õnnitlused!
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          See, see suur noh, GOT.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kui Tallinna kesklinnas on kedagi, kes soovib seda momenti tähistada siis write me up.... TÄNA JÄLLE ME JOOME BENSIINI, TÄNA JÄLLE MEIL VOOLIK ON SUUS... V no seda tekiilat. See väärib tähistamist !!!!

                            OOOOOHHH WHEN THE SPURS GO MAARCHING IN. OH WHEN THE SPURS GO MAARCHING IIINNN!!!!

                            Kommentaar




                              See mees lahkus HT ajal staadionilt..

                              Võimatud comebäckid. 2 õhtut järjest. Kui kulla saate , laske 1 veel juurde vorpida ja saatke see Spallettile.

                              Aga Spursist. Mitte ühtegi ostu suvi 2018. Samalajal kui kõik teised kulutasid sadu sadu miljoneid, ise hüpnotiseeritud nagu Lord of the ringsi 'My precious' goblin. Ronaldo , 34a, 100M tuleb esimesena meelde.. siis Pepi igaastased investeeringud kaitsele = Eesti aasta riigieelarve jne.

                              Stseenid AFTV's , kui Lloris tõstab karika peakohale..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Olar Vaata postitust
                                no pole ju väga hullu. Ma ei imesta üldse, kui jõuliselt ja veel intensiivsemalt pressida, olete finaalis. Ajax murdus, aga ees polnud teil Kane kahjuks. Aga see must beast on ikka maasikas.
                                Täpselt see sama juhtuski. Sissoko on nagu maasikas. Lahe värk ja ülim elamus. Aga esimene mäng näitas juba ära, et Ajaxit saab nõelata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X