320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mou on igav valik. Lugesin, et Maradona võttis end ametist lahti ja juba lootsin...
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Fuck yeaaa... oli aeg. Poch oli ennast igast mõeldavast plaanist ammendanud.
      Ärge saage valesti aru - jään teda selgelt positiivse sõnaga meenutama üldises plaanis. Kolm hooaega tema käe all mängiti head vutti ja aitas mitu top 4 kohta saavutada. Lõpuks lihtsalt sattusid mitmed aspektid kokku ja selles seisus ei olnud absoluutselt mitte mingit mõtet kõiki osapooli edasi vägistada. Vaadake tabelisse - 14st mängust 3 võitu, mingit plaani samuti ei paistnud, lihtsalt ringiratast samad teemad (samad taktikad, samad valikud jne).

      Aitüma tehtud töö eest Poch.

      Ja "tere tulemast Jose". Nalja saab nüüd kindlasti, selles ei kahltle vast keegi .

      Tottenham til I die!

      Kommentaar


        4. Detsember Old Trafford

        🙈

        Kommentaar


          Ma arvan, et saite vihma käest räästa alla. Aga see selleks.

          Poch ise ka ütles, et kui midagi ei muutu, siis vist lõpetab Spursiga ära. Nüüd tagantjärgi vaadates oleks võinud seda teha.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Ma arvan, et saite vihma käest räästa alla. Aga see selleks.

            Poch ise ka ütles, et kui midagi ei muutu, siis vist lõpetab Spursiga ära. Nüüd tagantjärgi vaadates oleks võinud seda teha.
            Oleks aega, närve ja tabeliseisu säästnud jah.
            Alates sellest ajast käinud pidev kiunumine meedias oli tegelikult päris kole vaadata.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Oleks aega, närve ja tabeliseisu säästnud jah.
              Alates sellest ajast käinud pidev kiunumine meedias oli tegelikult päris kole vaadata.
              Tundub nagu üks teine manager siin viimasel neljal ametipostil.

              Tahaks teada, mis need lepingupunktid nüüd on - üks loeb raha, teine kulutab.

              Igatahes edu!
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Igatahes, Spursi mängud on kohe tiba suurema tähelepanu all West Ham Laupäeval ja neil on nendil tiba pekkis ka juba mõnda aega. Mingi 5-0 ja Manuel saadetakse pensionile?

                Kommentaar


                  Mulle jääb see suur rõõmukisa arusaamatuks, sest Pochetino oli üle pika aja esimene treener kes suutis üldse midagi parketikõlbulikku Spursist teha. Ja tema asemele Mou võtta kes pea terve ManU karjääri kurtis, et juhatus ei ole nõus raha kulutama. Tottenhamis on ta ilmselt paraja üllatuse osaliseks saamas. Pakun, et rohkem kui 2 aastat ta ei püsi.

                  Mul on isiklikult hea meel, sest Tottenhami vingumisi on alati hea näha ja mul on hea meel, et peerunägu Arsenali ei tulnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                    Mulle jääb see suur rõõmukisa arusaamatuks, sest Pochetino oli üle pika aja esimene treener kes suutis üldse midagi parketikõlbulikku Spursist teha. Ja tema asemele Mou võtta kes pea terve ManU karjääri kurtis, et juhatus ei ole nõus raha kulutama. Tottenhamis on ta ilmselt paraja üllatuse osaliseks saamas. Pakun, et rohkem kui 2 aastat ta ei püsi.

                    Mul on isiklikult hea meel, sest Tottenhami vingumisi on alati hea näha ja mul on hea meel, et peerunägu Arsenali ei tulnud.
                    Mulle jääb veidi arusaamatuks see, et kas võinuks kukkuda League One'i juba otsaga ja ikka siis kuuleks juttu aastatetagusest ajast?
                    Nagu kas viimased poolteist aastat on inimesed elanud ainult silmad kinni? See edulugu sai juba pikka aega tagasi läbi kahjuks. Need kaks olgem ausad, ropult õnnelikku escape'i - Kun'i ära võetud käepuude+Llorente äravõtmata jäänud käepuude ning Moura viimase puute värav - välja jätta oli olukord täiesti kohutav terve selle hooaja, sisuliselt terve eelmise hooaja ja pool üle-eelmisestki.

                    Muidugi võib saada Mouga igasuguseid asju siin. Keegi pole seda välistanudki.
                    Aga niimoodi edasi ei olnud võimalik ometigi minna ju - tunneli lõpus ei paistnud mingit valgust vaid käis karussell - iga nädal ootamatud otsused, iga nädal ikkagi samad näod. Ei olnud ideed, et "okei, mängija X või Y pole pühendunud, saadame tema minema ja paneme noore ja vihase sisse". Mingit liikumist paremuse poole seni ei eksisteerinud paraku. Nii ei jäänudki muud üle kui "Aitäh ja head aega" öelda.

                    P.S jällegi miski mida teiste meeskondade fännid mugavalt arvesse võtmata jätavad - Poch soigus ise juba enne CLi finaali midagi "tagasi koju lendamisest" and whatnot. Seega oligi asi ennast igakülgselt ammendanud. Kõik mis sellele vastu kuuleb, on "ah, aga kunagi tegi.."

                    Kommentaar


                      Poch'i enda üle hea meel, sest kaua sa miinimumeelarvega püüad F1-es kõrgel sõita? Lisaks see pikk periood, mis ei toonudki lõpuks säravat riiulitele ning üldine motivatsiooni ja ideede langus, mängijate äravajumine ja kõike kokku võttes ammu oleme paljud kirjutanud sellest siin et oleks aeg vahetus teha. Kindlasti on ta treeneriturul hinnatud mees.

                      Mou asemele, haha no see tuli küll üllatuspauguna, jumal teab mis siis tuleb, aga nii kuuma rünnakut enam kindlasti mitte. Kuidas rahadega on, seda kunagi ei tea, aga kui sa juba Mou palkad, kas sa siis juba ei eelda mitte, et ta tahab sult ka transfer vahendeid ja kokkulepped saavad vastavad.
                      Põnev jälgida mida ülejäänud poolaastal need mängijad teevad, kel lepingu lõpp silme ees. Mõni vb tahabki Mou all mängida, aga kahtlen et päris kõik.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                        Mulle jääb see suur rõõmukisa arusaamatuks, sest Pochetino oli üle pika aja esimene treener kes suutis üldse midagi parketikõlbulikku Spursist teha. Ja tema asemele Mou võtta kes pea terve ManU karjääri kurtis, et juhatus ei ole nõus raha kulutama. Tottenhamis on ta ilmselt paraja üllatuse osaliseks saamas. Pakun, et rohkem kui 2 aastat ta ei püsi.

                        Mul on isiklikult hea meel, sest Tottenhami vingumisi on alati hea näha ja mul on hea meel, et peerunägu Arsenali ei tulnud.
                        Aga kaks aastat ongi ju Mourinho standard. Edasi läheb hapuks ja sack.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          15milkut aastas. Ses môttes on eriline 1 ikka tasemel. Aasta norm, teine ving ja siis payday. Lebooo

                          Kommentaar




                            Spursi viimane arvestatav tiitel oli FA Cup 90-91. No saame näha , kas 25 tiitli mees Jose toob lisa. Hetkel puhub tuul auhinnaruumis.

                            Kommentaar


                              Kui Mourinhol on 25, siis Spursi viimane on 2008
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                ilmselgelt toodi Mou selleks, et kuldseid poisse kinni hoida. Mina isiklikult arvan, et see edu selle koha pealt ei too, kutid lähevad minema ja nendega ka mou. Aga mingi karikas võib küll ära tulla, et positiivne.
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X