320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    CL hõbe on suurem võit kui Milk Cup.
    Sellele kirjutaks kusjuures kolme käega alla... kui mul neid kolm oleks.

    ilgelt äge on oma külavõistlusel kõgile turpi kütta, tõugates jaanisimmanil kuuli 17,5 meetrit.
    Aga MM'il 22,5 meetrise kuulikaarega hõbedale tulek on kõvem sõna ikkagi. Isegi kui jääd lõpuks 10 cm võitjale alla...

    Kommentaar


      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
      Mitu põhjust.

      1. noh... nad on ainsad kaks meest, kes suudavad väravaid lüüa see tuleb üldiselt jalgpallimängudes kasuks!
      2. mitmed alternatiivid polnud saadaval - Bale, Lamela, Lo Celso olid kõik eemal
      3. Brentford on küll championshipi sats, aga nad olid eelnevalt samas sarjas välja lükanud nii Sotoni, Fulhami, Newcastle ja West Bromi, seejuures esimesed 3 väravatevahega 6:0 (!)
      4. Lisaks sellele kaotas Brentford viimase mängu enne eilset 24.10 (!) vahepeal 16 mängu kaotuseta
      5. Järgmise EPL mänguni jääb sealt 8 päeva, jõuavad pärast taastuda küll, vahepeal ootab ees kohtumine 8. liigataseme satsiga FA karikas; seal eeldaks, et Kane, Son, Ndombele, Hjojberg jms saavad vaba päeva nagunii
      Fair enough. Loodan, et saavad siis puhata.
      Mis sellel kolmikul viga on? Miks Vinicius alles 89 minutil toodi?
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Bale ja Lo Celso on vigased.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Fair enough. Loodan, et saavad siis puhata.
          Mis sellel kolmikul viga on? Miks Vinicius alles 89 minutil toodi?
          Eeldaks, et 8. liiga tiimi vastu saavad , aga mürki võtta ei julgeks. Ilmselt üks kahest pingile ikka pannakse ka.

          Bale ja Lo Celso vigastusega eemal, Lamela osas on spekuleeritud, et COVID mille hankis mingil dumbfuck peol pühade ajal kus osalesid ka Lo Celso ja Regulion. Seejuures Regulion eile mängis, aga Lamela pole isegi pärast seda uudist pingil olnud. On spekuleeritud, et Regulion oli "negatiivne" kui Lo Celso ja Lamela "positiivsed", aga Gio kohta ei saa vist teada kuna ta nagunii lihasvigastusega eemal.

          Seda miks Vinicius alles siis toodi.. noh seda teab vist ainult Mou.
          15 min oleks ikka võinud eile saada. Kasvõi Moura asemel, kelle jalalt põrkas pall kogu mängu vältel sinna kuhu jumal juhatas.
          Oleks siis võinudki olla ründeduo Son-Vinicius ja Kane nende taga niite tõmbamas. Aga oli nagu oli, peaasi, et finaalipääs kindlustati

          Kommentaar


            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Väga hea tabel, näitab täpselt kätte, et xG ei tähenda mitte kui mitte kui mitte midagi.
              Kui sa teatud asju lugeda ei oska, ei tähenda, et seal pole midagi kirjas.

              Tiitleid antakse siiski punktide ja väravate eest. Selles mõttes nõustun 100%
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Mida ta sealt praegu ludega ei oska?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Mida ta sealt praegu ludega ei oska?
                  Miks sa seda minu käest küsid?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Sest sa said aru, millest ta aru ei saanud - ja ma siis nüüd tahangi teada, et millest sa said aru, et ta ei saa aru? Maru.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Sest sa said aru, millest ta aru ei saanud - ja ma siis nüüd tahangi teada, et millest sa said aru, et ta ei saa aru? Maru.
                      xG ei tähenda mitte kui mitte kui mitte midagi oli väide. Nii see ei ole ja sealt võib väga palju asju välja lugeda.

                      Neid kõiki ma ei hakka küll sulle ette laduma ja miks?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Kade oled või?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Seal on ports ründajaid pluss Timo Werner ja mõned neist konverdivad oma võimalusi paremini kui teised, aga tegelikult on see kõik võrreldamatu, sest tiimide mängustiilid on erinevad ja kui näiteks Son <--> Lewandowski vahetus teha, siis võib juhtuda, et mõlemad hakkavad vähem paugutama kui praegu. Lõpuks loeb ikkagi ainult see, mitu palli võrku läheb, mitte see, mitu võimalust ründaja ja/või tema tiim selleks tekitama peab. Minu jaoks on xG jätkuvalt pseudostatistika. Seda ma mõtlesin ja ei viitsinud alul nii pikalt välja öelda.
                          Pseudostatistika on ikka veidi üle võlli.
                          Kuigi kindlasti on sellel arvestatavaid puudusi.

                          Üks asi mis mulle silma on hakanud on see, et kui rullub lahti järgnev stsenaarium -
                          - üks võistkond saab näiteks 10 minutiga 2:0 edu ja mingil määral muudab selle järel taktikat/stiili
                          - teine võistkond hakkab igati loogiliselt rohkem suruma sellises olukorras; suure tõenäosusega viib see suurema arvu võimalusteni
                          - oletame et teine võistkond surub 89. minutini tulemuseta mis tähendab, et kumbki võistkond ei pruugi suurt muuta (võitev - sest on 2 väravaline edu; kaotav - sest võimalusi tekitatakse)
                          - kui nüüd 89. minutil kaotusseisus olev võistkond saab ühe väga hea võimaluse (kiirrünnak ja väravavahiga üks ühele) ja lööb selle ära, ülejäänud ajaga ei jõua isegi vastaste kasti ja lõpuks jääbki 2:1
                          Siis sellises stsenaariumis on väga tõenäoline, et kaotava võistkonna xG oli jupp maad kõrgem kui võitva oma.
                          Ja siis teeb keegi selle põhjal tabeli ja ütleb, et "kui xGd vaadata siis pmst peaks klubi x olema 10 kohta madalamal kui nad on"...

                          Kommentaar


                            Iga number on vaid number.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Jürgen oli ka aiataga mängu vaatamas.

                              Kommentaar


                                Aston Villa asemel mängitakse kolmapäeval Fulhamiga ära jäänud mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X