320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bale on Reali karjääri jooksul olnud vigastustega väljas veidi üle kahe kuu hooaja kohta keskmiselt. Arvestades nüüd vanust ja La Liga ja Premmi intensiivsuse vahet siis suuri panuseid tema peale ei julgeks teha.

    Kommentaar


      Bale on teel ja Madriid maksab hooaja kinni. Paremini poleks saanud minna. https://www.theguardian.com/football...ief-resentment
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Josele lisab tema tulek survet juurde minuarust, mingid fännid kindlasti nõuavad nüüd rohkem.

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Bale on teel ja Madriid maksab hooaja kinni. Paremini poleks saanud minna. https://www.theguardian.com/football...ief-resentment
          Totts siiski tühise 20-miljonise arve hooaja eest saab. Pool palka ja muu pudi-padi.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Sotsmeediast paistabki, et ammukadund poeg on koju jõudnud.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Gareth Bale has arrived in London but will miss the next four weeks with injury, according to Marca Kasvot, joilla side päässä

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                  Gareth Bale has arrived in London but will miss the next four weeks with injury, according to Marca Kasvot, joilla side päässä
                  Hahh.. kas ta kukkus lennukis?

                  Kommentaar


                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tassike Vaata postitust
                      Gareth Bale has arrived in London but will miss the next four weeks with injury, according to Marca Kasvot, joilla side päässä
                      Golf on ohtlik spordiala. Vaadake Tiger Woodsi, tal vist polegi enam kehas originaalliigeseid

                      Kommentaar




                        Loves ... cock and balls?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Internet ütleb ,et me võtame Benficast ründaja laenuks, võimalusega/lubadusega hiljem ära osta. Keegi Carlos Vinicius, brass, 190cm pikk ja vähemalt Portugali liigas on omale vastaste väravate asukohad selgeks teinud ja sinna mõned pallid ka löönud.

                          Mina olen skeptiline ,sest Spurs on tõestanud ,et nad ei oska ründajaid osta. nii et üllatused saavad olla sisuliselt ainult positiivsed.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                            Internet ütleb ,et me võtame Benficast ründaja laenuks, võimalusega/lubadusega hiljem ära osta. Keegi Carlos Vinicius, brass, 190cm pikk ja vähemalt Portugali liigas on omale vastaste väravate asukohad selgeks teinud ja sinna mõned pallid ka löönud.

                            Mina olen skeptiline ,sest Spurs on tõestanud ,et nad ei oska ründajaid osta. nii et üllatused saavad olla sisuliselt ainult positiivsed.
                            Jorge Jesus ütles, et eelistab faking Seferovici ja Goncalo Ramost temale. Seferovic on kõige rämedam kaigas üldse ning Goncalo Ramos on Benfica eest mänginud ühe liigamängu, vahetusest. Ma olin juba Gedsoni Spursi mineku osas üpris skeptiline, see üleminek tundub veel kummalisem.

                            Kommentaar


                              Milleks tuua ennast tõestanud ründaja Miliku näol(25milli), kui saab juuti panna ja järjekordse flopi tuua. Gedson on täiesti kohutav Mourinho hange olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Jorge Jesus ütles, et eelistab faking Seferovici ja Goncalo Ramost temale. Seferovic on kõige rämedam kaigas üldse ning Goncalo Ramos on Benfica eest mänginud ühe liigamängu, vahetusest. Ma olin juba Gedsoni Spursi mineku osas üpris skeptiline, see üleminek tundub veel kummalisem.
                                Tavaliselt on fännid salty'd kui mõni mängija lahkumas on.
                                See, et peatreener lapsekombel laliseb ja eelmise hooaja liiga joint-top-scorerile ning kõikide sarjade peale klubi eest 24 väravat löönud ja 13 assisti jaganud mehele väidetavalt eelistab kaigast (selle hinnanguga täiesti nõus), kelle saldosse jäi eelmisel hooajal 5 väravat... see on new low.

                                Aga tegemist on loan with option to buy - ehk kui temast sugugi asja pole siis saadetakse aasta pärast südamerahuga tagasi.
                                Kui väravavõrgud puruks taob, siis tuleb ta 45 miljoni eest välja osta.
                                Kui jääb oma esitustelt kuhugi esimese 2 variandi vahele, siis on võimalik klubidel läbi rääkida, aga muidugi Benfica pole kohustatud madalamat pakkumist aktsepteerima.

                                Ründajat oli kindlasti juurde vaja ja ega enamus variante kellega seostati polnud päris Ronnied ja Messid. Ise oleks eelistanud Weghorsti Wolfsburgist, aga väidetavalt on Vinicius Mourinho esimene valik, niiet loodame parimat. Nagu öeldud, siis kui asja pole, saab praagi tagastada. 14-päeva asemel on pretentsioonide esitamise aeg aasta.

                                Lisaks temale liitub enne üleminekuakna sulgumist ka üks keskkaitsja.
                                Läbi käinud nimed (tõenäosuse järjekorras) on Rüdiger, Skriniar, Min Jae
                                Keskmine tundub natukene selline pipe-dream, aga samas on Levy see suvi ostupoolel üllatavalt aktiivselt toimetanud, seega never know.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X