320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    noh, täna mäng ju, kutid. närvis ka?
    Mitte veel.
    Koosseisus arvestatavaid kadusid pole, olulised lülid on mänguvalmis ja tulemus alla võidu on pettumus. Võimalus rebida Gunneritest 6 punktiga ette ja säilitada reaalne tiitlilootus tuleb ära kasutada. COYS!
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Mäng CL koha pärast.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Jipikaijee siis. 3-0 ja tore on näha, et peale Ärri oskavad ka teised skoorida. ManU vaatamata oma esimese poolaja survele sai kokkuvõttes vaid 1 löögi raamide vahele. Tiitlirace läheb edasi. COYS!
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          «Oh ilus hetk, oh viibi veel!»

          Muud ei oska selle mängu kohta kohe öeldagi. Esimesed 20 minutit olid üsna ilmetud, aga pärast seda oli mäng ikka Spursi kontrolli all. Need kuus minutit, mille jooksul väravad löödi olid muidugi täiesti vapustavad!

          Lamela naasis algkoosseisu ja tegi fenomenaalse mängu. Töötas mitme mehe eest, mängis rolli I värava build-upis, andis assisti II väravale ja lõi ise III. Need kaks viimast jäid ilmselt kõigile silma, aga kogu mänguaja jooksul musta töö tegemine ehk mitte. Kui Lamelat väljakul pole, siis on sellest ilmselge puudus.

          Veel positiivset -
          1) Dier kollast ei korjanud ja see tähendab, et ei jäta mänge ka vahele (muidu pidanuks kahte järgmist kohtumist pingilt vaatama, pärast eilset mängu kaotasid need kollased "kehtivuse")
          2) Vahe 5 kohaga 12 punkti, ManUl võimalik maksimaalselt teenida 18. Väravatevahe on ka väga ropult Spursi kasuks kui mingis alternatiivuniversiumis peaks punktid võrdsed olema, isegi siis edestataks ManU.
          3) Arsenal viigistas WHamiga, st et edu nende ees 6p, kuigi Arsel üks mäng varuks.

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            ok,ma ole taiesti purjus jne. aaga. see vingow on tegelikult täeiesti uskumatu. ei. see on vakin insane
            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            ma proovin uuetsi. go Bale. we are fine. 7
            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Öamela on minu hinnngul tottenhami uks kõige oluiseaid saogninguid ajALLOS ÕLDASE. HAIGE. HAISDEE.
            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            SRY. aJALOOS.
            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            OK, ÖÄRa irvita mine munni
            Ok, see 31.08.2013 ei olnud minu finest hour, aga ma olin Vormsil ennast täis joonud. Ma eeldan, et siit foorumist ei ole keegi Krog 14 käinud, aga täitsa tore koht. Aga nt kui vaadata meie Spursi teema lehte 306, siis see on koht kus tulid sama lehe peal nii Eriksen kui Lamela.

            Eriti Lamela osas on mul nii hea meel. Eile MOTD2-s siis Tim rääkis kuidas ta kogu aeg uskus Erikusse jms BS-i. Sittagi. See milleks Lamela on arenenud, ei oleks ka mina oodanud. Ei mingi step-overi kunn, vaid taklamisjumal. Eilne statistika vist oli 9 taklamist 100% edukusega (järgmisel edetabelis oli 5), 1 värav, 1 sööt, pluss see esimene värav tuli puhtalt sellest, et ta ei jätnud torkimist, ajas kahe kaitsja vahelt pikali olles palli Kane'le ja edasi oli juba Kane ->Eriksen->Alli vormistamine.

            Lamela on minu jaoks klassikaline näide sellest kuidas ei saa flopi tiitlit anda esimese 3 aasta jooksul (ma olen sellest ka varem siin kirjutanud). Nagu ei saa ka anda great successi tiitlit.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Eriti Lamela osas on mul nii hea meel. Eile MOTD2-s siis Tim rääkis kuidas ta kogu aeg uskus Erikusse jms BS-i. Sittagi. See milleks Lamela on arenenud, ei oleks ka mina oodanud. Ei mingi step-overi kunn, vaid taklamisjumal. Eilne statistika vist oli 9 taklamist 100% edukusega (järgmisel edetabelis oli 5), 1 värav, 1 sööt, pluss see esimene värav tuli puhtalt sellest, et ta ei jätnud torkimist, ajas kahe kaitsja vahelt pikali olles palli Kane'le ja edasi oli juba Kane ->Eriksen->Alli vormistamine.

              Lamela on minu jaoks klassikaline näide sellest kuidas ei saa flopi tiitlit anda esimese 3 aasta jooksul (ma olen sellest ka varem siin kirjutanud). Nagu ei saa ka anda great successi tiitlit.
              Selles mõttes kindlasti nõus, et sellise stiiliga mängijat vaevalt et Lamelast eeldati ja oodati. Võib öelda küll, et alati oli usku mehesse, aga isegi hiromant poleks sellist muutust ilmselt ette näinud. Eilse mängu järel valisid fännid ta ka MoMiks ja see ei ole esimest (ega ka mitte teist) korda sellel hooajal. Seega mees saab õnneks ka tunnustust, mida väärib. Kui ma ei eksi siis on Lamela olnud üks parimaid taklajaid kogu liiga peale.

              Samas ma ütleks, et "great success" tiitli võib anda küll kiiremini kui 3 hooajaga - võtame näiteks Alli. Mees osteti sellise summa eest, et tema 8 väravat ja 9 assisti (!) on selle juba mitmekordselt tagasi teeninud .

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Kui ma ei eksi siis on Lamela olnud üks parimaid taklajaid kogu liiga peale.
                Sõltub, mis nurga alt vaadata, kuid edukalt on ta niitnud 46-l korral, mis asetab ta liigas mingi 54-le kohale. Kõige rohkem on ta niitnud kuus paani @Arsenali vastu. Viimases mängus viis ja mõned mängud tagasi Arsenali vastu veel viis ning siis on tampinud tühja ka üksjagu.
                Ehk siis ca 1,5 paani mängus, ca 1940 minutiga, mis on selline tugev keskmine näitaja ja saab ainult paremaks minna.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kui ma ei eksi siis on Lamela olnud üks parimaid taklajaid kogu liiga peale.
                  Squawka: Tackles won 46, tackles lost 101. (lihtsalt võrdluseks: Kante 105 / 112)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Sõltub, mis nurga alt vaadata, kuid edukalt on ta niitnud 46-l korral, mis asetab ta liigas mingi 54-le kohale. Kõige rohkem on ta niitnud kuus paani @Arsenali vastu. Viimases mängus viis ja mõned mängud tagasi Arsenali vastu veel viis ning siis on tampinud tühja ka üksjagu.
                    Ehk siis ca 1,5 paani mängus, ca 1940 minutiga, mis on selline tugev keskmine näitaja ja saab ainult paremaks minna.
                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Squawka: Tackles won 46, tackles lost 101. (lihtsalt võrdluseks: Kante 105 / 112)
                    Absolutely my bad. Oli valesti meeles.

                    Lamela oli hoopis kõige rohkem vigu teinud mängija liigas vist. See iseloomustab rohkem tema selle hooaja mängustiili ja seda kui palju rabeleb (hooaja alguse poole kohati olid need vead rumalamad, minu meelest pika sammu selles osas edasi astunud).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      ... Eile MOTD2-s siis Tim rääkis kuidas ta kogu aeg uskus Erikusse jms BS-i. Sittagi.
                      Ka tänane f365 mediawatchile oli Tim "Selektiivmälu" Sherwood hambusse jäänud...

                      Following in my footsteps

                      Mediawatch didn’t think that even Tim Sherwood would have the nerve to take credit for Tottenham’s wonderful season. We were wrong.
                      “I gave a lot of those players their debuts so he has been able to see them first hand in the Premier League, and see that they can do the job,” Sherwood told BBC Sport in an extended PR campaign interview.
                      Funny you should say that, Tim. Because by “a lot of those players” you mean ‘Nabil Bentaleb’.

                      Yes, Bentaleb is the only current Tottenham player given their first-team debut by Sherwood; he’s played 168 minutes of Premier League football this season.

                      Never change, Tim.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        15/16 Mar 18, 2016 May 3, 2016 46 days
                        15/16 Sep 10, 2015 Dec 7, 2015 88 days

                        Äkki seepärast?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          15/16 Mar 18, 2016 May 3, 2016 46 days
                          15/16 Sep 10, 2015 Dec 7, 2015 88 days

                          Äkki seepärast?
                          Arvestades, et madalamal poolikus on meil sügavust üsna vähe, on 168 minutit Premmi küllalt kõnekas näide; et Pochi plaanidesse ta ei kuulu. Mitmel juhul ei mahtunud isegi koosseisu...
                          Elu on lühike, pidu on pikk.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            [TABLE="class: items, width: 677"]
                            Äkki seepärast?
                            Jah. Sellepärast, et mees oli detsembris vigastatud polegi ta seni PLis väljakule saanud.
                            Ainult et kui Mason taastus kuskil veebruari keskel siis oli ta maagiliselt järgmises mängus valikus.

                            Bentaleb on olnud sitt ja tundub, et mingi fallout Pochiga ka, minu pakkumine on, et suvel tõmbab nahhui.

                            ALSO- Bentalebi minutite arv polnud selgelt selle Timi asja point. See oli, kuidas ta uhkustas, et "paljudele nendele noortest võimaluse andis". Kuigi neid polnud palju.

                            Kommentaar


                              Tottenham läheb Stoke'i mängule oma parimas võimalikus rivistuses:

                              ---------Lloris----------
                              Walker-Toby-Jan-Rose
                              -----Dier---Dembele--
                              -Lamela-Eriksen-Alli--
                              --------Kane-----------

                              Pingilt võtta: Vorm, Trippier, Davies, Wimmer, Mason, Chadli, Son

                              COYS ! Võtke ära see mäng. Jõuga ja konkreetselt!

                              Kommentaar


                                Tänane algkoosseis vs Stoke: Lloris; Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose; Dier, Dembele; Lamela, Eriksen, Alli; Kane.
                                Pink: Vorm, Trippier, Wimmer, Davies, Mason, Chadli, Son.
                                Puudujad: Bentaleb (vigane), N'Jie (pole veel vormis).


                                Pole küsimust, et ainuke rahuldav tulemus on võit ja ei midagi muud. COYS!
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X