320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    pask


    Kas see on Mourinho teine hooaeg?
    selle kommentaariga teed küll pasale liiga veidi.

    Esimene reaktsioon (juba pärast poolaega) oli küll, et no... viimati sai Brightoni vastu kaotus saatuslikuks treenerile ja kas nüüd siis uuesti? Paar faktorit mängivad sellele vastu - Jose'le antud pikk leping + Levy poisikesearmastus Jose pihta.
    Selliseks esituseks ei ole ühtegi vabandust võimalik leida. Esimese 45 minutiga Brightoni vastu 1 löök ja see ka tagumisest postist mööda.

    Ja tulevikku vaadates siis -
    - ühest küljest tahaks öelda, et kui treener vahetataks, siis kes suudaks panna headele tulemustele mängima koosseisu, kus on täpselt 2 adekvaatset keskpoolikut (Hjojberg ja Ndombele), 2 mängijat kes suudavad väravat lüüa (Son ja Kane) ning kaitsepoolel 0 stabiilset ja kvaliteetset mängijat?!?
    - teisest küljest on meeste motiveerimine ja olemasolevate piirangute kontekstis laveerimine peatreeneri ülesanne. See kui uimaselt ja tuimalt tänasele mängule peale tuldi - no siin ei olnud kumbagi. Ei olnud motiveeritud mehi ja lisaks puudus ka arusaam kes, kus ja mida peaks tegema. Sisuliselt leidis Mou ühe töötava skeemi ja see eeldas Kane ja Soni tippvormis püsimist. Enne tänast tundus isegi minusugusele jalgpallivõhikule absoluutselt ilmselge, et sama mänguplaani pole võimalik Kane'ita mängida... aga võta näpust - vahetas Kane'i Bale'i vastu ja lootis, et läheb sama edukalt.
    Lisaks - miks ometigi alustada kolme keskkaitsjaga kui Sul pole äärele panna ründavaid fullbacke?!?! Mida muud sellest sündida saab kui selline kelbas mida täna näha oli?

    Njah... hooaeg veel ju kestab, aga ikka väga jõuliselt hakkab tunduma, et Jose mahakandjatel oli siiski õigus.
    Mulle meeldis, kuidas ta tulles tegi ära mingid otsused, mida Poch ei osanud või julenud teha - Rose ja Eriksen meeskonnast nahhui kui hingega asja juures polda. Samuti võib tema otsusest lõigata kasu tulevikus, kuna mingid noored, kes seni tiksusid ja oma kohta otsisid, said mingisuguse konkreetse väljundi - Skipp läks championshipi laenule (liider Norwichi eest põhimees), Sessegnon Hoffenheimi (sai hooaja I pooles arvestatavalt mänguaega) ja Parrott Milwalli (kahjuks vigastus rikkus algust kõvasti). Ja seni eikellegimaal pendeldanud Walker Peters müüdi Southamptionisse.
    Lisaks suutis ta Ndombele lõpuks jalgpalli mängima panna + hooaja algusest eelmise mänguni Aurier'i panna päris hästi pelama. Ja Kane'ile loodud uus roll on awesome. Aga kui meeskond teeb 17. kohal oleva tiimi vastu 1 mannetu pealelöögi poolajaga ja ka eelnevad mängud on olnud nagu nad on olnud... väga raske on õigustusi leida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Võtan selle enda peale, aga ma ei ole sugugi õhku täis läinud, vaid pole mitte iialgi Mourinhot sallinud. Pragmaatiline, tulemuslik, tituleeritud - jah, kahtlemata. Silmal hea vaadata? Ei, mitte iial. Kui sellist mängu mängib Burnley või Stoke, siis ma saan aru, et see on ainus, mida nad oskavad ja tänu sellele nad üleüldse Premmi tõusid ja püsima jäid. Aga Tottenham? ManU? Chelsea? Kus mõni mängija maksab rohkem kui Burnley koos murulibledega? Minu jaoks on ka see tõsine indikaator, et Mourinho on pärast Interit igast klubist tüliga lahkunud - mängijad ei ole ka temaga rahul, kui esimene vaimustus möödub.

      Ei midagi Tottenhami vastu. Ainult Mourinho ja tema negatiivne jalgpall. Liverpooli võidud või kaotused ei puutu üldse asjasse.
      Ma tunnistan esiteks ausalt, et ma olen Mourinho Spursi näinud väga vähe. Aga kas siin ei või olla sarnane keiss Simeone Atleticoga? Et, noh, te vaatate alati neid mänge, kus Mourinho mängib tugevama meeskonna vastu ja istub kaitses. Samas kui tegelikult enamikel juhtudel see ei ole peamine mänguplaan. Sest vist pm kõikides Spursi mängudes, mida ma sel hooajal näinud olen, on nad ikkagi alguses domineerinud ning alles eduseisu saades umbkaitset harrastanud.

      Kommentaar


        No mul ei ole midagi spursi või mourinho vastu. Ma tahtsin ainult öelda, et Liverpool 6, Tottenham 0.

        head uut aastat.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Võtan selle enda peale, aga ma ei ole sugugi õhku täis läinud, vaid pole mitte iialgi Mourinhot sallinud. Pragmaatiline, tulemuslik, tituleeritud - jah, kahtlemata. Silmal hea vaadata? Ei, mitte iial. Kui sellist mängu mängib Burnley või Stoke, siis ma saan aru, et see on ainus, mida nad oskavad ja tänu sellele nad üleüldse Premmi tõusid ja püsima jäid. Aga Tottenham? ManU? Chelsea? Kus mõni mängija maksab rohkem kui Burnley koos murulibledega? Minu jaoks on ka see tõsine indikaator, et Mourinho on pärast Interit igast klubist tüliga lahkunud - mängijad ei ole ka temaga rahul, kui esimene vaimustus möödub.

          Ei midagi Tottenhami vastu. Ainult Mourinho ja tema negatiivne jalgpall. Liverpooli võidud või kaotused ei puutu üldse asjasse.
          Okay, näe, sellise selgituse korral võin mõista küll.

          Selles osas ma ei nõustu, et kaitsev ja kontratest lähtuv jalgpall peab tingimata igav ja tüütu olema (kuigi viimase 1,5 kuud Spursi esituses seda kahtlemata olnud on - samas sellele eelnenud kuu oli väga nauditav, vaatamata kaitsvale stiilile). Samas saan aru, et see ongi subjektiivsete eelistuste küsimus ja vaatenurki võib erinevaid olla.

          Ja vaatamata sellele, mis kellegi vaatenurgast ilus tundub või klubile X või Y kohane, siis tulemus loeb. Ehk isegi kui ei tundu kohane olema siis mingite vastaste vastu ja mingis kontekstis võib ka umbkaitset kasutada. Just nagu välja tõin - kui siin Burnley mängis Pooli vastu hea tulemuse umbkaitsega välja (ja pole ainus kord) siis on minu meelest ratsionaalne proovida sarnast asja korrata. Vs tulla peale nagu Crystal Palace ja 7 võrgust välja korjata.

          See lahkumise küsimus jah.. mõistan. Ega keegi tema tuleku hetkel eeldanud, et ta jääks 10ks aastaks pukki ja oleks selline rahulik-nunnu-feel-good-fella.

          Praegu hakkab pigem tunduma nii, et Levy ja co hindasid natukene meeskonna kvaliteeti üle - mõtlesid nii, et Poch pani tugeva vundamendi maha, mehed on head aga tulemusi ei tule. Palkame kogenud eduka treeneri (kes vaatamata kõigele ka ManUga tulemuste poolest hästi hakkama sai), täiendame paari mehega ja proovime olemasolevast squad'ist midagi tulemuslikku välja pigistada.
          Hetkel hakkab tunduma, et ei õnnestu mitte.

          Minu nägemuses jaguneb meeskond selliselt -
          Tippkvaliteediga mehed, kelle pealt üldiselt ei kärise - Kane, Son, Ndombele, Hjojberg, Regulion
          Mehed, kes enamasti suudavad oma ära teha, aga tihemini viskab villast sisse - Lloris, Alderweireld, Dier, Davies
          Mehed, kelle oskustes on olulisi puudujääke või kollitab liigne ebastabiilsus - Winks, Sissoko, Bergwijn, Aurier
          Mehed, kes lihtsalt pole piisavalt head ja tuleks varem või hiljem naaksu saata- Bale, Doherty, Sanchez, Moura, Lamela, Vinicius
          Wildcardid (noor/pole piisavalt veel mänginud/ei oska kategoriseerida) - Rodon, Lo Celso, Tanganga, Alli

          Raske on kivist vett välja pigistada kui I kategoorias on 5 ja teises 4, ehk kokku kaks tükki vähem kui korraga platsile panna vaja.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            No mul ei ole midagi spursi või mourinho vastu. Ma tahtsin ainult öelda, et Liverpool 6, Tottenham 0.

            head uut aastat.
            Kuhu jääb pudel?!
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Millal Bale golfi mängima läheb?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Millal Bale golfi mängima läheb?

                erinevalt ühest sakslasest vastasvõistkonnas, kes on täna saadetud juba golfi mängima,
                on Bale tõesti veel varumeestepingil istumisega hõivatud

                (ilmselt ka põhjusel, et selle asetusega polegi Havertzile tema ideaalsel pos-l kohta)
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Millal Bale golfi mängima läheb?

                  Eelmine mäng (Brigtoni vastu siis) oli mugavalt enne transfer deadline day lõppu - pärast mängu oleks tulnud vajalik paberimajandus ära teha ja ta näiteks Bournmouthi saata, äkki oleks saanud palkadest vähemalt mingi 20k nädalas kokku hoida vms. Väike võit kuid siiski.

                  Paraku kasutu üleminek, mängija on ammu peas karjääri lõpetanud.

                  -----------------

                  Aga üldisest rääkides ka, siis jah - Mou on vaja minema saata. Tema karjäär sellisel tasemel on tõepoolest ka läbi. Spurs oli tema viimane võimalus ennast tipptasemel tõestada ja nüüd on see sõit läbi.

                  Aga oleks vaid nii, et saadame Mou minema ja siis alles tulemused tulevad... paraku on mängijatega ka väga-väga tõsiseid probleeme (juba mainitud fakt, et kaitseliinis pole liidrit- kogu neljase liini peale Regulion ainus asjalik lüli; keskväljal on 2 starting XI potentsiaaliga meest + ründes ainult 2 meest, kes suudavad skoorida) ja uus ülesehitus on hädavajalik. Ei tea, millal ja kuidas see õnnestub aga ilmselt Kane seda realistlikult võttes ootama nii ei jää. Son kindlasti oleks ka hot property, aga taaskord saab tõestust see, et Kane'iga ta ikkagi samast kategooriast mees pole - Kane lööb väravaid. Alati. Stabiilselt. Son... hooaeg algas megahooga, 11 kolli + 4 assisti esimese 13 vooruga. Alates sellest 8 mängu, 1 värav + 2 assisti. Muidu võiks öelda, et samal ajal on ka meeskonna esituse tase langenud, aga paraku on Son terve oma Spursi karjääri olnud väga hot-and-cold mees. Enda päeval täiesti pööraselt hea... ja siis lööb kolm nädalat palle otse väravahi pihta.

                  Kommentaar


                    BOLD PREDICTION: Mourinho võidab Rainisele hooaja lõpuks karika.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      BOLD PREDICTION: Mourinho võidab Rainisele hooaja lõpuks karika.
                      Selles osas olen nõus, et ilmselt teda hoitakse hooaja lõpuni pukis.
                      Ja üks karikas pole ka võimatu, aga ainus mis midagi sisulist ka väärt oleks, on EL (garanteeriks CL koha)

                      Pärast CLis finaali jõudmist võita näiteks liigakarikas on umbes nagu pool aastat kiidelda, et suutsid sörkida 5 km poole tunniga

                      Kommentaar


                        Arsenal hakkab kuklasse hingama tabelis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Selles osas olen nõus, et ilmselt teda hoitakse hooaja lõpuni pukis.
                          Ja üks karikas pole ka võimatu, aga ainus mis midagi sisulist ka väärt oleks, on EL (garanteeriks CL koha)

                          Pärast CLis finaali jõudmist võita näiteks liigakarikas on umbes nagu pool aastat kiidelda, et suutsid sörkida 5 km poole tunniga
                          5km 30minutiga kuskil 8000 meetri peal või -20/+35C tingimustes oleks okei - hetke Spursi vaadates ütleks, et igasugune karikas oleks okei.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            5km 30minutiga kuskil 8000 meetri peal või -20/+35C tingimustes oleks okei - hetke Spursi vaadates ütleks, et igasugune karikas oleks okei.
                            Mitte, et seda lähiajal juhtuks aga enne oleks ikeast uut kappi vaja.
                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              Mitte, et seda lähiajal juhtuks aga enne oleks ikeast uut kappi vaja.
                              Sa oled nii kuri..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Sa oled nii kuri..
                                Aga oled ju nõus, et Spurs on sellest nö top6´st kõige ´väiksem´ klubi?
                                Läbi ajaloo nendest kõige vähem tituleeritum.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X