320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Play-offid algasid. 0 punni siit ja läheb raskeks.

    Spursi fännina aastast 94 kinnitan, et on kaks varianti (a) 0-3 esimese 15 minutiga ja kõik kohe putsis (b) 3-0 esimese 15 minutiga ja kõik lõpuks putsis (c) lõppeb 0-0 ja mcnamara pensionisamba rahad, mis ta on pannud panusele, et keegi lööb värava, on läinud.
    NONO 3:0 ja kõik läheb hästi

    Kommentaar


      no maicon on seal kaitses ikka väga abitu kui tal vastas bale, ja tottenham mängib väga hästi. Samamoodi edasi, taguge inter maa alla! Crouch oleks võinud oma puujalaga ka ühe ära koksata bale ideaalsest eelmängust.

      Kommentaar


        Super mäng.. kõva lahing.. kuigi Huttonis ma olen pettunud (eelmine mäng oli veel jubedam), koguaeg peab talle Gallas appi tulema, et ohust vabaneda. Ning Huddle võiks jalad alla võtta. Muidu kõik super hetkel.

        Kommentaar


          väga ilus mäng on. mulle tõesti tõesti meeldib kuidas bale ja lennon sitad interi mehed lihtsalt üle jooksevad. kas see läheb arvamusena kirja või ongi meil selline interiemode värk siin käimas?
          MIA SAN MIA!

          Kommentaar


            täiesti hull,mul ei ole lihtsalt enam selle mehe jaoks sõnu Vend lihtsalt astub vastastest mööda,või siis lükkab palli nii ette ja jookseb kõik ära, kolm korda võite arvata kellest jutt käib. Ühesõnaga supermees, ja väga väga huvitav mäng, jälle üks väga hea jalkaõhtu, tänud tottenhamile!

            Kommentaar


              Teenitud võit!
              Tottenham võitis Interit ja Benfica võitis Lyoni, muu polegi eriti oluline, suurepärane Meistrite liiga päev.

              Kommentaar


                SPURS ARE ON THEIR WAY TO WEMBLEY!

                Tunne on väga võimas. Algus läks rahulikult ja alles pärast esimest väravat hakkas tõeline emotsioon sisse tulema.
                Tegelikult kulges asi nagu tüüpiline Tottenham: alguses saad rõõmust lakke hüpata, kuid lõpus hoiad ikka hinge kinni ja loed sekundeid. Siiski, super!
                Tsiteerides TV6t: "Gareth bale on ikka uskumatu... püss."

                Kommentaar


                  milline mees
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Tottenhamist saab esimene Londoni meeskond, kes CLi võidab. Tulin seda siia lihtsalt ära sõnuma.

                    Kommentaar


                      ULME sats.

                      üks mees on nagu super-jeesus
                      aga samas on teil olemas ka maailma parim koomik.

                      peab lihtsalt meeldima

                      Kommentaar


                        Wow, pole sõnu !!!
                        Supermäng. Minu jaoks tõestas Tottenham tänase mänguga, et nende kahe kohtumise kokkuvõttes oli tugevamaks pooleks just Londoni klubi. Seda näitab muidugi ka seis, mis kahe mängu kokkuvõttes jäi siis 6:5.
                        Rünnakul oldi teravad, kaitses kindlad. See üks värav oli muidugi Eto suurepärane sooritus, kahjuks Huttonil jäi väga vähe puudu, et oleks enne olukorra kriitiliseks minemist jala vahele saanud, aga läks nii. Kui tuua välja negatiivset, mida selles mängus õnneks palju polnud, tuleks ära mainida Jenase sukeldumine, mida oli vastik vaadata. Õnneks kohtunik nägi selle ära ka. Crouch oleks võinud juba esimesel poolajal seisuks 2:0 teha. Ja muidugi mängu parim osa oli vastasseis Bale vs Maicon, mis polnudki niivõrd duell kui vastasest ülesõitmine. Ai kuidas mulle Maicon ei meeldi, kohe meenuvad tema vettehüpete imitatsioonid MMil, seda kuidas Bale ta otseses mõttes ribadeks tõmbas oli tõeliselt kaif vaadata. Mängu lõpus hakkasin mõtlema Goal.com poolt määratavate reitingute peale ja jõudsin seisukohale, et kui selleks ei ole 10.0 ei ole tõenäoliselt keegi, kunagi seda väärt. Aga muidugi ilutsebki Bale nime kõrval eelmainitud number. Tore oli vaadata ka seda kuidas Lennon oma äärel lammutas, pole teda tükk aega nii heas hoos näinud. Cudicini isegi üllatas natukene, tegi väga hea mängu minumeelest !

                        Selle grupi teises mängus tuli minujaoks natukene üllatav tulemus, kui ühemehelisse vähemusse jäänud Werder kaotas kodus 2:0 ning on nüüd selge autsaider kahe punktiga.

                        Kommentaar


                          Mis iganes aitab präänikul Huntelaarist üle saada on kiiduväärt ilming. Samas meenub nädalavahetus Manku vastu, kus keegi poisike ja hiljem England's best natural defender (insert your kõhkõh here) ta üsna kenasti anonüümseks muutsid. Meeskondliku mängu abiga, tuleb muidugi tõdeda. Mis paneb perspektiivi ka Mourinho eelistuse kaitsvamale taktikale. Nii lahtise mängu puhul ja eriti võõrsil nägi Interi teatud vanem kontingent välja nagu ports pansionaadist aasale värsket õhku hingama lastud pensionäre. Kõva võit.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Super mäng!!!
                            U-21 on minu elu mõte!

                            Kommentaar


                              isegi Usain Bolt oleks eile kiirusega Bale'ile alla jäänud - massive shit!
                              taolise kiiruse, kiirenduse juures on hämmastav ka mehe pallitunnetus... eriti veel mängu lõpupoole.
                              selline tunne nagu ta teeks väravavahtide trenni, et selline jumpstart sees on.

                              ja ka ülejäänud mansa oli äge... okei, Hutton'ilt oli puudu vaid punane nina.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                ja ka ülejäänud mansa oli äge... okei, Hutton'ilt oli puudu vaid punane nina.
                                Kurat, jah! Jalgpall on vahetevahel nauding. Mõnikord unustad selle kauaks, aga ta tuleb alati tagasi. Spurs i love you. Hutton ja kaitseliin tõsi teevad ilmselt võimatuks siinkirjutaja suure unistuse: valgesärgid esimesena Londonist ML karikaga.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X