320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ka lahkub siis ma loodan, et vähemalt mitte Real Madridi.

    Kommentaar




      Vaevalt, et see hooaeg mängib enam.
      Adam võiks karistada saada. Äkki teinekord üritab natuke ettevaatlikum olla.

      Kommentaar


        Ma isegi ei viitsinud tähelepanu pöörata viimasele mängule ja välismaal tulemust vaadata. Same shit different relegation candidate. Pärast Madridiga esimest mängu on ausalt öeldes täiesti pohhui olnud. Ka järgmised kaks mängu on pohhui. Uus hooaeg võiks juba vaikselt kohale tulla.

        West Brom, 2 pts out of 6
        West Ham, 1p/6
        Birmingham, 1p/3
        Wigan 1p/6
        Blackpool 1p/6
        6p/27p...
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Suht jah.. ei jõua uut hooaega ära oodata.
          Täna siis shitty vastu lähevad:

          23 Cudicini
          13 Gallas
          20 Dawson
          22 Corluka
          07 Lennon
          11 Van der Vaart
          12 Palacios
          14 Modric
          25 Rose
          30 Sandro
          15 Crouch

          Substitutes
          37 Pletikosa, 04 Kaboul, 19 Bassong, 21 Kranjcar, 40 Pienaar, 09 Pavlyuchenko, 18 Defoe

          Gomes siis mingisuguse seljavigastuse korjanud. Pingilt leiab sellise väravavahi nagu Pletikosa. Ning tore jälle Rose'i näha. Vasak äär on muidugi tegelt muret tekitav.

          Kommentaar


            pange kinni

            a, btw, kas cudicini on sitem kui gomes? (ma mõtlesin,et ta seepärast ei mängi, kuna mingi õnnetus oli ja värki, et äkki läks pensile üldse)
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
              Gomes siis mingisuguse seljavigastuse korjanud.
              Kaks mängu liiga hilja.

              Tottenham muidugi on City jaoks omamoodi bogey tiim. Saab näha, mis juhtuma hakkab.

              Kas Palaciose ema on taas Londonis, et mees mängu pandud?

              Kommentaar


                OT
                Wot. Ma olen vist omal ajal selle uudise maha maganud, et Pletikosa Spursi reservidesse on hangitud. Uskumatu. FMi mingis versioonis oli ta ju jumal!
                /OT
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Gomese seljavigastus on ikka lol. Keegi ei usu.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Heh Vaata postitust
                    ......

                    Kommentaar


                      Back to where you belong!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Back to where you belong!
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Loodame, et siis homme tuleb Poolilt pakk ära, siis ei ole vähemalt järgmisel hooajal seda Euroopa Liiga jama kaelas.
                          Kuna siin teemas oli natukene aega tagasi elav arutelu EL-i mõttekusest, siis lisaks siia vastavasisulise lingi goal.com-ist.



                          Algselt postitas Goal.com
                          In addition, Simon Chadwick, who is Professor of Sport Business Strategy and Marketing at Coventry University, has highlighted the comparatively small reward for success in the Europa League, when looked at alongside both the Premier League and the Champions League.
                          He said: “I think there’s a big disparity, especially for English clubs, between what they can earn from the Premier League and the Champions League and what they earn from the Europa League. Whoever wins the Champions League in two weeks’ time is going to win around €60 million (£52m). But when you start looking at the Europa League, you get €2m (£1.7m) for winning that.

                          TOTAL PRIZE FUND
                          Premier League £655.1m
                          Champions League £652.7m
                          Europa League £118m

                          WINNER
                          Premier League £45.7m
                          Champions League £42.6m
                          Europa League £6.4m

                          MINIMUM
                          Premier League £20.4m
                          Champions League £6.2m
                          Europa League £0.79m
                          Ja see viimane lõik kus räägitakse meeletust glory-st on ju täielik BS, kuna ükski tipptiim ei võta eelpool nimetatud põhjustel seda liigat tõiseltki. Kõva saavutus võita liiga, mille tiilit reaalselt ihalevad mingid kolmandajärgu tiimid !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Ja see viimane lõik kus räägitakse meeletust glory-st on ju täielik BS, kuna ükski tipptiim ei võta eelpool nimetatud põhjustel seda liigat tõiseltki. Kõva saavutus võita liiga, mille tiilit reaalselt ihalevad mingid kolmandajärgu tiimid !
                            Esiteks Spurs ei ole siiski euroopa mõistes tipptiim nii,et võiks ikka tõsiselt võtta seda ja teiseks võidu puhul on klubi saadav kasum ikka mitu korda suurem kui see mis ainult auhinnarahadena jaotatakse.

                            Kommentaar


                              No kui sa oled ühe hooaja saanud CL-i vilju maitsta no siis ikka euroopa liigasse ei taha küll. Ja mis muud kasumit sealt peale auhinnarahade ikka tuleb? Suurenenud särgimüük? Parem sponsorleping? Kahtlen sügavalt. Homme võiks jah pähe saada ning siis saab järgmine hooaeg keskenduda esineliku kohale. Nagu ma olen aru saanud siis suvel tegeletakse peamiselt palkade ja meeskonna vähendamisega. Ette oleks ühte head ründajat vaja. Loodan, et suvel tuuakse keegi asjalik sisse. Roman ja Robbie maha müüa või laenule saata. Robbie diil west hamiga oli et kui välja langevad tuleb ta tagasi?

                              Kommentaar


                                eks tagasihoidlikus olegi voorus
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X