320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tubli marv3llous, said mõlemad teemad läbi käidud. Aga kui juba Spursi teemas olen siis:

    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Algselt postitas P!NK Vaata postitust
      Tubli marv3llous, said mõlemad teemad läbi käidud. Aga kui juba Spursi teemas olen siis:

      assou-ekkoto või?

      Kommentaar


        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
        Tubli marv3llous, said mõlemad teemad läbi käidud. Aga kui juba Spursi teemas olen siis:

        Hihi, ma su tinypicu ei näe, aga ma olen eilsest saadik mõnusalt purjus ka anyway
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Harry-harry... ma saan aru, et sul on ilge kiim englandia juhendamiseks. Aga ütle seda siis Levyle palun otse, mitte allaandmiskaotustega, eks !

          Sest Bond ja Jordan paneksid pead kokku ja äkki nad vähemalt TAHAKSID võita...

          Kommentaar


            Nagu for real, Härri... mis kuradi jama see on ?

            Ma tahaks kohe kuulda, mille kuradi pärast läksime eile mängule vastu 4 kaitsja, kolme keskpooliku, ühe ääremängija, ühe ründaja ja ühe puujalaga ?!

            Sellesmõttes, et kui Spursi koosseisu nägin, siis (endalgi häbi tunnistada) ei uskunud midagi normaalset siit enam tulemas. Okei, Bale oleks kindlasti vajalik mees olnud, aga kui katki siis katki. Vigastusi tuleb ikka ette, aga mida kuradi koosseisu ? Miks seda Sahad seal ees vaja oli ? Pingil oli Defoe, endiselt SPURSI SUURIM VÄRAVAKÜTT. Ja kurat sa pead sellepärast mängitama mingit mõttetut puujalga, kelle osalusel sai Spurs ühe ilusa võidu (mille juures muide Adekas kaugelt suurema töö tegi kui prantslane), aga mis pärast seda järgnenud on ?? Ülimannetu viik League One klubiga ja häbistav kaotus Arsenalile. Okei, ei taha Defoed mängitada - Nico oli ju ka pingil, miks ta ei võinud Adeka taga alustada ? Ühes mängus näitas, et kui vaja suudab teha kaitsetööd, tehnika on mehel hea, lööki ka on, ta oleks kõige parem asendaja VDV-le, aga mingil põhjusel Harry teda ei mängita... täiesti arusaamatu.

            Aga kusjuures kui alguses polnud mul sugugi lootust, siis mingiks üsna lühikeseks ajaks jõudis see tekkida... kusagil 8 minuti peal tekis ja 30 minuti ringis kustus. Siis ma juba arvasin, et tuleb mäng kus oskame hirmus toredasti palli veeretada, aga ikka saame kotti. Veel üks asi, millest ma aru ei saa - kui oli näha, et ei suudeta rünnakute lõppu midagi asist välja haududa, siis miks ei võinud sel hetkel emb kumb nimetet pingipoiss mängu sekkuda ? Miks oli vaja vahetustega nii kaua oodata, kui viimanegi lootus oli kadunud ??? FFS, see on idiootsuse tipp.

            Muidugi ei saa kõike Saha kraesse kirjutada ja kusjuures tema kirumisega ei peagi ma silmas niivõrd seda, mis tema tegemata jättis, kuivõrd seda, mida tema asendaja teha oleks võinud. Aga mida me mingil põhjusel ei näinud. Ja samuti ei saa prantslast kõigis hädades süüdistada, see et kolm kolli sisse imesime jääb ikkagi faktiks ju, kaitses tehti ka palju praaki, kõik olukorrad kasutas ManU muidugi meisterlikult ära, selle eest kiitus neile, aga ometigi, sellist asja ei SAA LUBADA.

            Ja need Skysporti kommentaatorid, kes kiitsid, et Spurs hirmus hästi mängis aga ainult ei suutnud skoorida - käige perse. Ausalt.
            Mis ajast on hea mäng keskväljal palli küljele ja tagasi sööta. Okei, mingil perioodil ma saan veel aru, alguses tõesti kontrolliti mängu hästi, aga need idioodid ajasid 2:0 seisul ka edasi, et "Härril polegi mõtet kedagi vahetada, sest kõik toimib nii hästi ja mäng on nii ilus!". Muidugi sellesmõttes ei taha ManUlt midagi ära võtta- hea mäng, hästi tehtud, nii tulebki mängida ! Võtke eeskuju lads !

            Midagi head sündis ka sellest mängust vähemalt - ManUl on endiselt hea võimalus takistada maailma mõttetuima klubi liigavõitu.

            P.S Sorry romaani pärast, see tahtis süsteemist välja saada.

            Kommentaar


              see oli jah kummaline, et Defoe'd 0-2 peal sisse ei vahetatud. justkui Harry oleks juba käega löönud.

              algkoosseis erilist vaimustust muidugi ei tekitanud, kuid I pa toimis see päris hästi. Livermore-Sandro valitsesid keskvälja ja Modric sai seekord äärel päris korralikult hakkama, rääkimata Lennonist (kindel MoM Spursi poolel) aga selgeid väravavõimalusi kogu selle pallivaldamise juures eriti ei tekitatud peale selle Saha võimaluse.

              kahju, et hooaja ühed olulisemad matšid persse on läinud. mängudest Man City, Liverpooli, Woolwichi ja ManU vaid 1 armetu punkt.

              Kommentaar


                pidasin silmas hiljutist mängudeseeriat ManC-Liv-Ars-ManU

                Kommentaar


                  Õhtul kodus Stevenage. Bale, VdV ja Gallas olemas. Defoe alustab kindlalt. Parkeri mängukeeld sai ka läbi.

                  Kommentaar


                    Stevenage'i eesmärk on kõik vigaseks taguda ja nii edasi jõuda. Lennon ja Dawson vigastusega väljas. Bale lonkas ka poolajale. Penalti olukorda ei näinud ja ei tea mida arvata. Enesepettuseks võiks öelda, et meile jäeti käe eest pennal andmata, aga see oleks siiski enesetunde parandamiseks ja pigem ei olnud seda. Defoe värav oli ilus.


                    Hilinenult koosseis ka

                    TEAM
                    Cudicini; Kaboul, Dawson, Nelsen, Rose; Lennon, Kranjcar, Parker, Bale; Van der Vaart, Defoe.
                    SUBS
                    Friedel, Gallas, Walker, Giovani, Livermore, Modric, Adebayor. Captain tonight is Michael Dawson.


                    COYS

                    E: Kindel 3:1 võit. 2 Defoelt ja penalti realiseeris Adebayor. Järgmisena FA-s 17. märtsil Bolton. Liigas ootab laupäeval Everton.

                    Kommentaar


                      Defoe väravad said kohe päris kobedad. Täitsamees!

                      Kommentaar


                        Täitsamees indeed, endiselt meie parim väravakütt.
                        Aga viimasel ajal põhis alustanud ikkagi üks konnaõgijast puujalg.

                        Muidugi tore, et järgmisesse ringi saime, aga no kordusmäng League One klubiga... mjnah. Parem hilja kui mitte kedagi.

                        EDIT: oohjeeh, Dawson ilmselt hooaja lõpuni väljas... eks ta oligi kaua juba ühes tükis olnud, oh, wait...

                        Kommentaar



                          Bale tunnistamas, et ta on diver. Arsenali vastu dive's, sest et Szczesny vasak käsi oleks ta jalaluu murdnud

                          Kommentaar


                            ja daws ongi hooaja lõpuni väljas.

                            vaadake, et te nüüd puterdama ei kuku ja seda meeskonda, kus üks bergkampi nimeline maag kunagi mängis, kuskile ohtlikusse lähedusse ei lase. jd ja adeka koostööd tahaks näha, võiks justkui kõrge tootlikusega olla.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                TEAM
                                Friedel; Walker, Kaboul, King, Assou-Ekotto; Modric, Parker, Sandro, Bale; Adebayor, Defoe.
                                SUBS
                                Cudicini, Nelsen, Rose, Kranjcar, Livermore, van der Vaart, Saha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X