320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Krt, Manus praegu ründajate üleküllus, sealt võiks mõne laenule tuua nii et nad palga kinni plekiks .
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Modric peaks siis täna Madridi minema ja see saaga lõpule jõudma. ESPN väidab, et tehing saab teoks siis kui asendaja leiame. Jätkuvalt pole mingeid tuuli puhumas ründaja suunas. Adebayorst pole midagi saanud (City hakkas plokkima). Defoe ähvardas ka vahepeal, et lahkub kui piisavalt mänguaega ei saa, aga praegu seda probleemi ei tohiks olla . Krt, Manus praegu ründajate üleküllus, sealt võiks mõne laenule tuua nii et nad palga kinni plekiks .

      Nali naljaks, aga reaalselt on perse ikka vägagi majas .... Faking ülehomme algab hooaeg ja Spursi ründeliin.... umm... jah

      Defoe muidugi lõi eile Inglismaa võiduvärava, kui jutuks tuli. Aga sellegipoolest - mitte üks mats ei saaks Defoele lahkumist ette heita. Ja siis oleks klubil täpselt 0 ründajat. Oh hooajaks valmisolek on ikka meeletu.

      Samas eile koondise mängu vaadates tuli meelde, kuidas vahel Hiiu pubis sai Spursi mänge passida. Sellesmõttes on tore, et hooaeg algab. Meeskond võiks ikka komplekteeritud olla, aga mis sa teed. Ahjaa, Jan lõi ka eile värava... Hollandile siis.

      Kommentaar


        Guardiani eelvaade hooajale

        Kommentaar


          Tundub et klubid on omavahel kokkuleppele jõudnud Modrici hinnas milleks väidetavalt £30M. Modric peab veel lepingutingimused paika panema ja medicali läbima ja peaks see saaga läbi olema. Asendajaks pakutakse jätkuvalt M'Vilat või Moutinhot.

          Kommentaar


            Moutinho eest tahab kaupmees suht sarnast numbrit saada?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Friedel, Walker, Gallas (c), Kaboul, Assou-Ekotto,
              Livermore, Sandro, Lennon, Sigurdsson, Bale and Defoe

              Subs: Cudicini, Naughton, Vertonghen, Jenas, Van der Vaart, Townsend, Kane.


              COYS!

              Kommentaar


                Ma ei saa aru miks tänase mängu koosseisust on puudu sellised nimed nagu: Dawson, Huddlestone ja Dos Santos. Annaksid väga palju mängule juurde.

                Kommentaar


                  Mängu ei näinud ja pole asjaga ennast veel kurssi viinud, aga miks Vertonghen ei mänginud?
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Oli ju pingil olemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                      Oli ju pingil olemas.
                      Kas ta mängis? Miks?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        No ju siis AVB ei pidanud õigeks teda mängu panna. Lihtne

                        Või siis oli mingi pisivigastus, millest näiteks mina pole midagi kuulnud

                        Kommentaar


                          Ma ise mängu ei näinud, aga vaatasin Fantasys, et Vertongheni nime taga suur 0 punktide ja mängitud minutite taga, sellepärast tahaksingi teada nende käest, kes mängu nägid, et miks ta platsile ei pääsenud? Olen kindel, et kommentaatorid kindlasti midagi rääkisid temast.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                            Ma ise mängu ei näinud, aga vaatasin Fantasys, et Vertongheni nime taga suur 0 punktide ja mängitud minutite taga, sellepärast tahaksingi teada nende käest, kes mängu nägid, et miks ta platsile ei pääsenud? Olen kindel, et kommentaatorid kindlasti midagi rääkisid temast.
                            Uus tulija, et ilmselt ei usaldatud kohe keskkaitsesse venda panna.

                            Kommentaar


                              Mu teada ka Vertonghenil mingit vigastust polnud, lihtsalt ei usaldatud teda seekord veel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Uus tulija, et ilmselt ei usaldatud kohe keskkaitsesse venda panna.
                                Selge pilt.

                                Demba Ba värav:



                                Ja siin Alan Pardewi intsident:

                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X