320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas Sherwoodil on Lamelaga mingi vimm et ta isegi pingile ei pääse? Nagu mida kuradit. Sest katki ta ei tohiks olla. Positiivne see, et Soldado pingil.

    Kommentaar


      Ma ei saa enam aru, mis Spursis toimub. Tundub, et Sherwoodil hakkab ka järg käest kaduma. Nädala sees oli just juttu, kui kõva mängu Townsend tegi U21's, pidi nüüd luikede vastu olemas olema...Aga mitte sittagi. Sandro on paar nädalat juba trenni teinud, ei ole kaasatud isegi pingile mitte. Lamela kohta räägitakse üks hetk, et mees on hirmlootusetul katki, siis mängib U21s ja siis ei ole teda mitte kusagil näha ega kuulda ja lõpuks ei ole isegi mitte pingil. Mingi asi kusagil käärib/on jama.

      Koosseisu mõttes - Sherwood hakkab oma jutu järgi käituma siis... et Chadli ja Lamela keskel, ründepartneriks.

      tänane näeb välja

      ---------Lloris---------
      Walker-Daws-Vlad-Rose
      ---Bentaleb-Dembele---
      -Lennon--------Eriksen-
      ---------Chadli--------
      ---------Ade----------

      Vähemalt hea, et Walker tagasi on . COYS !!

      Kommentaar


        Poolajal paluks Capoue sisse Bentalebi asemele... luikedel on bloody palju ruumi keskväljal ja Nabil suht seisab seal...

        Aga Eriksen on faking kunn!!! Ja Adebayor muidugi ka. Päris mitu sellist väravat tulnud juba kus Eriksen assisteerib Adekat jätkata !

        Kommentaar


          Noh, vabsje vinge ju. Enam polnud nii pingeline ka, kui 2 ründajaga ees.

          Eriksen minu jaoks selgelt mängu parim, nagu üldse kõikides viimastes mängudes.
          Chirichest vaadates tekib küsimus, kas ja kui hästi ta kaitsva poolikuna hakkama saaks, midagi analoogset David Luizile.
          Oluline on nüüd Vertonghen tagasi saada vigastuspausilt ja Sandro Bentalebi asemele algkoosseisu. Bentaleb oma vanuse kohta hetkel päris hea, kuid ikkagi oleks vaja keskvälja veelgi kindlamaks muuta. Samas ehk aitavad praegused Bentalebi head esitused ta kuhugi täitsa korralikku klubisse laenule saata koos korraliku mänguajaga, oleks mehele ideaalne variant.

          Negatiivse poole pealt, siis jätkuvalt pole ühtegi meest peale Erikseni, kes suudaks kvaliteetseid tsenderdusi anda. Täna olid mõlemad ääred suhteliselt saamatud, nii Lennon, kui Chadli. Raske ette kujutada, et Lamela paremal ja Townsend vasakul mingitmoodi kehvemad saaksid olla.

          Sherwood muidugi mingi taktikaline geenius pole, aga kas ongi vaja? Selgelt õpib enda vigadest pidevalt ja man management on mehel tugev. Eriti võrreldes eelkäijaga. Mängijatel on vabadus tegutseda ja sära silmis. Loodetavasti õnnestumise korral ei käituta selliselt, nagu Abramovich oma kahe eelneva peatreeneriga. Muidugi nagu ma aru olen saanud, siis suvel üks kahest lahkub nagunii, kas Baldini või Sherwood, eks paistab. Ei ole ma midagi nii kindel, et kasvõi sellised suured nimed nagu Van Gaal või Prandelli meid jonnakalt kohe ja praegu edule viiksid.

          Ei hakka hetkel ka Sherwoodi maha tegema sellepärast, et Holtby ja Capoue mänguaega ei saa, sest eelnevalt on lihtsalt keeratud korralik pask kokku. Tänu sellele "2-meest-igale-positsioonile" ei suutnud AVB leida ei parimat algkoosseisu, ega ka harmooniat meeskonna siseselt. Nüüd aga on hakanud asi muutuma ja tänane mäng näitas juba seda, et sellises formatsioonis ja sellisel kujul suudaks ilmselt ka juba Soldado hakata väravaid lööma, sest Adebayorile tekitati täna löögipositsioone juba väga headel positsioonidel ja see meeletu lõhe keskpoolikute ja ründaja vahel on juba pea täielikult kadunud.

          Kommentaar


            Nii 'lõdvalt' kuidagi (nagu fotol). Adeka vormikõver kisub aint ülespoole Sherwood'iga.

            Kommentaar


              pole paha,Adekas,pole paha! mina olin üks aktiivsemaid suvel, kes soovitas tal türki minna. a mees on mind veennud. sherwoodi all ikka üpris isukalt mänginud ja mis kõige tähtsam- resultaadiga!

              Timile kõrge-viis formatsiooni eest.proovis ja asi toimis.sats on hetkel nii ehk naa 4-2-3-1le ehitatud.soldado pingile jätmine oli mõistlik(las puhakb ka veits,ses suhtes). tore näha, et mees ei ole taktika ja satsiga liiga jäik ning põikpäine.

              vlad,eriksen,adekas ja dembele saavad mult kiita!

              negatiivsest. bonyga ei saadud hakkama,mees ähvardas ikka korduvalt ja lõpuks pani ära ka,õnneks meile võrdlemisi turvalisest seisust. ääred olid impotentsed,chadli eriti. ei tundu tema pealt väga palju teravusi tulemas. eelmainitud townsend lamela comboga olen päri, kindlalt oleks põnevam.

              ja liitun sandro igatsejatega,tahaks tagasi.siis saaks keskväli taas vägev!

              Kommentaar


                Ja tõsiasi on see, et 5.koht säilib, kuna Everton ei suutnud WBA vastu viigist enamat.
                Last edited by GoldenEagle; 20.01.14, 23:01. Põhjus: Kirjaviga
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Ma pole küll Spursi mänge vaadanud, v.a. kokkuvõtted, aga naljakas on lugeda, kuidas ei olda rahul bossiga, kes on kuue liigamänguga teeninud 5 võitu ja ühe viigi. Ma muidugi ei tea, mis ootused teil on, tahate iga mäng 9-1 võita?
                  Ma olen tulemustega rahul ja mängupildi paranemisega. Probleemiks on ka aga Capoue, Lamela ja Holtby välja külmutamine. Saadaks pigemBentalebi laenule ja mängitaks hetkel Capoue'd keskel. Noor poiss näitas, et saab PL tasemel hakkama ja nüüd võiks kosilasi tal ka olla. Muidugi on isegi Bentalebi välja laenamisel liiga palju keskpoolikuid, nii et äkki holtby või siggy ka laenule. Mõttetu on neid pingil konutamas hoida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
                    Ma olen tulemustega rahul ja mängupildi paranemisega. Probleemiks on ka aga Capoue, Lamela ja Holtby välja külmutamine. Saadaks pigemBentalebi laenule ja mängitaks hetkel Capoue'd keskel. Noor poiss näitas, et saab PL tasemel hakkama ja nüüd võiks kosilasi tal ka olla. Muidugi on isegi Bentalebi välja laenamisel liiga palju keskpoolikuid, nii et äkki holtby või siggy ka laenule. Mõttetu on neid pingil konutamas hoida.
                    Mmm, aga Bentaleb ju m2ngib ja tee v6idate? Back to AVB style?

                    Kommentaar


                      Võidame, aga Bentaleb küll väga silma ei paistnud viimane mäng. Capoue pole näiteks väga võimalustki saanud end tõestada ja nõme oleks nüüd maha müüa ta. Samas ei ole Bentaleb ka halb olnud. Siiski pole ta DM nagu Sandro või Capoue. Minu meelest oleks üht neist vähemalt keskväljale vaja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ma pole küll Spursi mänge vaadanud, v.a. kokkuvõtted, aga naljakas on lugeda, kuidas ei olda rahul bossiga, kes on kuue liigamänguga teeninud 5 võitu ja ühe viigi. Ma muidugi ei tea, mis ootused teil on, tahate iga mäng 9-1 võita?
                        Ma küll ei näe, et siin oleks eriline kriitika Sherwoodi vastu käimas kogu aeg. Tegu on ju täiesti tõestamata mehega. Asi on pigem selles, et hooaeg on üldse läinud väga veidralt, kord ülesmäge ja siis jälle kolinaga alla. Viimased mängud on olnud täiesti okey, aga samas ei ole ju ka mängitud Liverpooli või Cityga ning ainukese tõeliselt heas vormis tiimi käest saadi kolakat (Arsenal).
                        Seega ei saa nüüd tabeli keskmike üle võitudest väga vaimustusse sattuda, sama suutis ju tegelikult ka AvB, kuigi pean tõdema, vähem ilusate etteastetega. Vähemalt on väravaid tulema hakanud ja vähemalt Eriksen selle suve ostudest on hakanud ka ennast juba tõestama.

                        Tegelikult on top4 Sherwoodile ikka ränk ülesanne ja oleks väga väga üllatunud, kui ta seda saavutaks, eriti arvestades selle hooaja kulgu, eriti kurb oleks kui ta peale selle saavutamist ikkagi Van Gaaliga välja vahetatakse

                        Kommentaar


                          need kes virisevad,virisevad koguaeg.teised on mu meelest üpris rahulikult suhtunud Timi.nö.äraootaval seisukohal.

                          vahetuste aken on rahulik,mis mulle meeldib.polegi otseselt kedagi vaja(v.a vasakkaitse)

                          Kommentaar


                            Nii, uudiseid ka vahelduseks.

                            Peeti West Hamiga sõprusmäng suletud uste taga ja platsile jooksid pea kõik "vigastatud".

                            Sandro mängis 45 minutit, tema potentsiaalne keskpoolikupartner Paulinho ja keskkaitsepaar Vertonghen-Kaboul pelasid tunni aja jagu.

                            Niiet nüüd peaks Sandro olema päris pikalt juba trenni teinud ja Janist on ka juba natukene juttu olnud varem. Kõikide meeste tagasijõudmine on meeskonnale igastahes tohutu boost, täna on 23. City mänguni on 6 päeva... ehk mõni mees jõuab juba omadele appi. Fingers crossed.

                            Kommentaar




                              Soovituslik lugemine. Annab päris põhjaliku ülevaate nii Defoe saagale, kui ka üleüldisele rikkurklubide ostupoliitikale. Selliseid artikleid kohtab harva.

                              Kommentaar


                                jaanuar on seni olnud spursile nii vaikne ja igav, et Vlad on otsustanud jooma hakata.

                                tõsisemal noodil-homme on mäng city'ga kus meeskonnal on võimalus hambaid näidata, adekal toitja kätt hammustada ja vigastel jalg põhimeeskonna uksevahele lükata(eelkõige ootan Jan'i ja Sandrot).

                                olge meheks ja tehke nii,et maksate kätte selle viimase häbistamise eest,pliiiz

                                Kommentaar

                                Working...
                                X