320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Townsend on ka hüppeliigest vigastanud ja MM on ohus. Lagunevad need inglise ääreründajad sel hooajal ikka liiga palju.

    Ei ole ju kõrvale ega silmale häiriv ? Ma ei ole küll Paul Ariste ega pretendeeri siin mingile Wiedemanni keeleauhinnale aga no kame ooon.
    It's a fucking internet, get over it.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      It's a fucking internet, get over it.
      It's the* fucking internet...

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        It's a fucking internet, get over it.
        Oчень good siis. Aga language mošna olla a lot лучше, sõnastus relatively плохo peaks mentionima.

        Townsendi koha pealt siis Inglismaa koondisele vast ongi parem kui tema kaasa ei sõida - hõivaks mõttetult ühe koha lennukis. Sterling ja Ox on paremad (ning nooremad) ning toodavad ka lõpp-produkti. Äärel saavad vajadusel mängida veel Lallana (miks mitte ka algrivistuses?) Milner, Welbeck aga ka Henderson, Baines, Johnson. Valikut on.

        Kommentaar


          nõustun, et townsend ei väärigi praeguse põhjal koondises kohta

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Oчень good siis. Aga language mošna olla a lot лучше, sõnastus relatively плохo peaks mentionima.
            Väga vaimukas, hoiame foorumi ikka tõupuhtana ja kargame ainsale vene nimega kasutajale mingi tühise asja pärast kohe kraesse...

            Kommentaar


              Algselt postitas moya Vaata postitust
              mingi tühise asja pärast kohe kraesse...
              Raitsu märkus oli vägagi asjakohane, see on osal kasutajatest suhteliselt rõve komme mingeid elementaarlauseid pooleldi inglise keeles toota. Ei, te ei paista sellega lahedamad välja, kui kirjutate, kuidas muidu oli teamil norm possession, aga key passe ei antud ja siis vastane luckis goali.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Inglise keelsed terminid ja väljendid sobivad kohati paremini konteksti kui nendele vastavad eesti keelsed sõnad IMO. Üldiselt tänapäevases globaliseeruvas maailmas on inglise keelel väga suur tähtsus, ning minu arvates oleks eestlastel mõtekam hakata inglise keeles rääkima ja kirjutama, kuna eesti keel on suures pildis võrldemisi mõttetu. Peace!

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Inglise keelsed terminid ja väljendid sobivad kohati paremini konteksti kui nendele vastavad eesti keelsed sõnad IMO.
                  Nõus. Ankle injury ja World Cup ei ole samas kindlasti see koht.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Üldiselt tänapäevases globaliseeruvas maailmas on inglise keelel väga suur tähtsus, ning minu arvates oleks eestlastel mõtekam hakata inglise keeles rääkima ja kirjutama, kuna eesti keel on suures pildis võrldemisi mõttetu. Peace!
                    Hästi trollitud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Inglise keelsed terminid ja väljendid sobivad kohati paremini konteksti kui nendele vastavad eesti keelsed sõnad IMO. Üldiselt tänapäevases globaliseeruvas maailmas on inglise keelel väga suur tähtsus, ning minu arvates oleks eestlastel mõtekam hakata inglise keeles rääkima ja kirjutama, kuna eesti keel on suures pildis võrldemisi mõttetu. Peace!
                      Jep, "MM", "hüppeliiges" ja "äärepoolik" on koledad värdsõnad, mille asemel tuleks eelistada ingliskeelseid vasteid. Üldiselt tõestasid sa selle postitusega taaskord seda, et kui on kuskil foorumis sinu nime näha, siis pole tarka juttu mõtet oodata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Raitsu märkus oli vägagi asjakohane, see on osal kasutajatest suhteliselt rõve komme mingeid elementaarlauseid pooleldi inglise keeles toota. Ei, te ei paista sellega lahedamad välja, kui kirjutate, kuidas muidu oli teamil norm possession, aga key passe ei antud ja siis vastane luckis goali.
                        Ää näkku löö

                        tegelt ei ole tegu üldse tahtega lahe paista, vaid kõige tavalisema teismeeast külge jäänud halva harjumusega. No ja elukaaslane on väljamaalane, nii et teinekord alustan ka eestlastega päriselus automaatselt inglise keeli suhtlust

                        Aga jah, tõesti osad asjad väljenduvad lihtsamalt ja kogu info tuleb nagunii võõras keeles. Mis muidugi ei õigusta lihunikutööd emakeele kallal. Halb harjumus.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Isiklikult on igapäev Inglise keel see number üks keel mida saab kasutatud, Eesti keel tuleb alles järgmisena. Seega on Inglise keel ka see milles ma mõtlen eelkõige, kohati ei suuda kohe tuua Eesti keelseid vasteid ja seega kasutan sellist sega keelt.

                          Kommentaar


                            Spurs on Frank de Boer'iga ühendust võtnud. Link

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez
                              tegelt ei ole tegu üldse tahtega lahe paista, vaid kõige tavalisema teismeeast külge jäänud halva harjumusega. No ja elukaaslane on väljamaalane, nii et teinekord alustan ka eestlastega päriselus automaatselt inglise keeli suhtlust
                              Algselt postitas JuriM
                              Isiklikult on igapäev Inglise keel see number üks keel mida saab kasutatud, Eesti keel tuleb alles järgmisena. Seega on Inglise keel ka see milles ma mõtlen eelkõige, kohati ei suuda kohe tuua Eesti keelseid vasteid ja seega kasutan sellist sega keelt.
                              ärge uhkustage
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Spurs on Frank de Boer'iga ühendust võtnud. Link
                                Oleks tõesti üle pika aja üks hea uudis, kui tõesti läbi läheks. Vastandlikult van Gaalile, on de Boer meeletult hea noortega töötaja: täpselt see, mida meil hetkel vaja oleks. Pole ka taktikaliselt nii üheülbaline, nagu meie eelmine ja praegune peatreener.
                                Muidugi suurim probleem asub hetkel juhtkonnas, ükskõik, kes iganes ka uueks peatreeneriks valitakse, oluline on anda talle vähemalt 2 täishooaega. Tundub, et niikaua kui Levy ja Baldini seal oma rida ajavad, käärib ka kogu meeskond. Seetõttu ehk sobiks mõni autoriteetsem peatreener meile rohkem, kes ka teistel tasanditel asuvatele meestele suudaks aru pähe lüüa. Igaljuhul üks suurem muutus tuleb veel läbi elada.

                                Võtaks keegigi kuskilt otsast kinni ja hakkaks meeskonda jälle kuhugi poole vedama. Praegu toimub täiesti visioonitu kohapeal trampimine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X