320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Njah, ma ei tea, keda kurat Townsend põrutab... Pochi tütart ?
    Üks mees kes tütart põrutas just algkooseisu kohta välja ei teeninud.

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Kane päästis punkti täna. Kuidagi ühte auku lähevad viimase aja mängud. Esimesed 15-20 min tugev press ning hunnik võimalusi mida realiseerida ei suudeta, siis vastasmeekond kohaneb, tuleb mingi kaitsepask ning imetakse värav sisse ning siis tuleb püüdma hakata ja lõpuks tuuakse viik koju.

      Kaotusseisust on võetud sellel hooajal 16 punkti. Rohkem kui ükski teine meeskond.

      Kommentaar


        Mängulises plaanis ikka üsna teenimatu viik, tuleb öelda. Kõige kurvem pole nagu see, et mehed ei oleks olnud piisavalt tasemel... pigem mehed ei viitsinud või suutnud ennast kokku võtta. Siis kui mingist imekohast see 2:1 värav tuli, pärast seda oli meeskond nagu ümber sündinud ju... Liigutati rohkem ja liikumistel oli järsku mõte. Seni aga oli selline mulje nagu oleks tehtud sunnitööd.

        Pochi tegevus tekitas ka paiguti nõutust.
        1) milleks tõsta Lamela oma äärelt ära, kus ta nüüd stabiilselt mängida on saanud ja hakkanud mingisugust kindlust leidma. Selleks, et panna mängu TOWNSEND (ffs).
        2) Milleks Sa tood mängu taga ajades sisse Soldado - mitu korda ta sellises seisus sisse on toodud ja mitmel korral sellest mingisugustKI kasu on olnud? Eriti veel ajal kui pingilt on võtta Chadli, kes suudab palju rohkem pakkuda kui Soldado.
        3) Ma saan aru, et Dier on olnud esimene valik nüüd hiljuti, aga kas kordagi ei tekinud mõtet, et West Hami vastu oleks JUS TÄPSELT see koht, kus võiks Fazio mängida ? kus tema peamängu vastu oleks just Faziosugust tüüpi vaja?

        Kohtuniku otsused panid ka muidugi kukalt kratsima - Whami II värav - kaitsjad markeerisid mängijat, suluseisus mängija selgelt oli actionis, ei puutunud küll palli ega varjanud palli lendu, aga öelda, et ta seal passiivne oli... maeitea.
        Nolan sõitis keskväljal seljatagant kossi Bentalebile - kollast ei järgnenud. Samas muidugi Vertonghen lendas väga energiliselt laivi ja jäi ka karistusest ilma... veider... Penalt oli küll ilmselge call - W hami mees oli ikka loll, et niimoodi tagant jalgadesse jooksis sellisel hetkel.

        Kommentaar


          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            nii. esimene külastus White Hart Lane'ile tehtud ja emotsioonid on enamvähem head! Mänguks Spurs vs West Ham.

            -staadion, küll natukene aegunud, oli väga hubane.isegi küljetribüüni kõige kõrgemalt ning kõige viimasest reast oli väljakul toimuv väga hästi näha. nii palju kui kohalikega rääkisin,olid kõik arusaadavalt elevil just antud ehitusloa ja potensiaalse uue staadioni osas.
            Staadionipersonaal oli viisakas, staadioni ümbrus hästi turvatud.Linnaosa ise oli veits kahtlane, aga mängupäeva puhul olid tänavad muidutegelastest suht tühi. teed ja pirukat ei ostnud, mängukava oli 3.50naela.

            - spursi fännid on üpris rahulikud ja vähemalt seal,kus mina istusin olid nad ka üpris intelligentsed. muidugi esimesed 80 mintsa väga lärmitegemiseks põhjust ei andnud ka. kui aegajalt COYS! laul pihta hakkas,siis oli atmosfäär muidugi võimas ja kananahk tuli ihule! Ja kui Rose värava lõi ja vaikselt tekkis tunne,et tuleb midagi ära jälle,siis läks lärm lahti. Harry Kane'i penaltiolukord ja sellele järgnevat on juba raske kirjeldada.võimas!! Suures osas muidugi veits piinlik,et West Ham'i "võõrsilfännid" tegid üldiselt kõvemat lärmi. Laulud olid neil üpris provokatiivsed ka,nii palju kui minu kohale aru saada oli!
            * kuna tegu oli minu esimese Premier League'i või üldse mingise suurema staadioni külastusega,siis ei ole ma oma hinnagutel päris spetsialist.

            - Spursi mäng tekitas suures osas aga nördimust.niiiii palju eksimusi et tekkis tahtmine ise platsile joosta ,üldine tujutus ja absoluutne saamatus igas osakonnas tõotas jätta esimesest staadionikülastusest kehva elamuse. kui söödueksimused välja arvata,jätsid kohapeal vaadates hea mulje keskväljanoored Mason ja Bentaleb. tegid mõlemad palju tööd ja muud kasulikku.Esimene poolaeg oli Rose päris hea. muidu minu soosingusse kuuluv Dembele oli väga halb, Lamela kohta samad sõnad(lõpupoole muidugi vähe parem). Walker jättis ükskõikse mulje.Townsendi tahtsin kõva häälega kuupeale saata!! saamatu tegelane. Harry Kane'i populaarsus oli väga hästi tajutav.

            Pileti hinda ei mäleta: oli vist 87naela.üpris käre ,aga kuna tegu oli nö.A -kategooria mänguga,siis siit ka hind.

            kokkuvõttes.Mäng polnud parimate killast,aga üldine elamus oli väga tiptop. kõigile, kel võimalus,soovitan!

            Kommentaar


              Tänane algkoosseis vs Fiorentina: Lloris; Chiriches, Fazio, Vertonghen, Davies; Bentaleb, Stambouli; Lamela, Eriksen, Chadli; Soldado.
              Pink: Vorm, Rose, Walker, Mason, Paulinho, Townsend, Kane.
              Tundub, et Kane'i hoitakse pühapäevaks, igatahes koosseis v.a Soldado tekitab kindlust, et suudetakse edasi minna. COYS!
              Elu on lühike, pidu on pikk.

              Kommentaar


                Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                nii. esimene külastus White Hart Lane'ile tehtud ja emotsioonid on enamvähem head! Mänguks Spurs vs West Ham.
                See tekitas küsimuse - kaua üldse vanale WHLile minna saab ? Järgmine hooaeg mängitakse ikka veel vanal staadionil ?

                Mul juba tükimat aega olnud mõte, et tahaks ikka legendaarse staadiumi atmosfääri ka kogeda...

                Tänasest mängust... peab vist jälle oma resolutsiooni painutama - et mina enne poolfinaale EL'i ei vaata. Krt täna jäi just loeng ka ära ja oleks aega... kuigi ilmselt halb mõte.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  See tekitas küsimuse - kaua üldse vanale WHLile minna saab ? Järgmine hooaeg mängitakse ikka veel vanal staadionil ?

                  Mul juba tükimat aega olnud mõte, et tahaks ikka legendaarse staadiumi atmosfääri ka kogeda...

                  Tänasest mängust... peab vist jälle oma resolutsiooni painutama - et mina enne poolfinaale EL'i ei vaata. Krt täna jäi just loeng ka ära ja oleks aega... kuigi ilmselt halb mõte.
                  ma ei ole kursis, et kas juba on paigas kusmiskuikaua. aga kohaleminekut soovitan julgelt,kihvt elamus!

                  Kommentaar


                    T*ra küll noh, EI OLE VÕIMALIK KUIDAS SUUDETI SEE OLUKORD V*TTU KEERATA??
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Sorry, NII läbi ja lõhki sitta lahendust ei ole Torres oma elus teinud kui Soldado peer, mis ta sellel rünnakul tegi.

                      Paremat võimalust skoorida ei ole tippjalgpallis enam võimalik saada... Kui Sa sealt ei löö, siis Sa oled ründajana surnud...

                      Oleks Soldados mingisugustki väärikust järel, siis ta paluks ennast poolajal väljakult ära võtta. Isegi Fazio oleks selle olukorra paremini lahendanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Sorry, NII läbi ja lõhki sitta lahendust ei ole Torres oma elus teinud kui Soldado peer, mis ta sellel rünnakul tegi.

                        Paremat võimalust skoorida ei ole tippjalgpallis enam võimalik saada... Kui Sa sealt ei löö, siis Sa oled ründajana surnud...

                        Oleks Soldados mingisugustki väärikust järel, siis ta paluks ennast poolajal väljakult ära võtta. Isegi Fazio oleks selle olukorra paremini lahendanud.
                        Aamen.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          See oli ikka nii fucked up kui veel olla saab. Liikuvat pilti olukorrast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            See oli ikka nii fucked up kui veel olla saab. Liikuvat pilti olukorrast.

                            http://gfycat.com/HairyNaiveIndiancow
                            Ja nüüd jättis Poch selle tolguse sisse ja võttis Bentalebi välja... noh, siis oleks võinud juba Kane'il lasta ka edasi puhata, mis temast väsitada enne.

                            Aga noh, see on õnneks kõigest EL

                            Kommentaar


                              See
                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ja kui see tegemata jäeti, siis ei oska küll midagi muud soovida, kui võõrsil 0:0 mängida ja liigale keskenduda, tbh.
                              Ja see
                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Tänasest mängust... peab vist jälle oma resolutsiooni painutama - et mina enne poolfinaale EL'i ei vaata. Krt täna jäi just loeng ka ära ja oleks aega... kuigi ilmselt halb mõte.
                              Tasub ikka endale kindlaks jääda.


                              Aga vähemalt -
                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Aga noh, see on õnneks kõigest EL

                              Kommentaar


                                Ma nii üleolevalt EL-i ei suhtuks. Selle aasta võitja saab siiski järgmisel aastal koha CL-i. Aga üldiselt üks pigilinnupilt.jpg
                                Kui ise ei skoori siis lüüakse sulle. Kui ma varasemalt olin Soldadot toetav siis ka minu mõõt on täis. Kui just mingit imepärast vormikõvera tõusu ei tule siis alles hoida aga muidu suvel palun leppida kahjuga ning liimivabrikusse saata koos Townsendiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X